Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiat bialski w 2019 roku najwięcej wyda na drogi. Lista inwestycji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2019 r. o 09:00 Powrót do artykułu
A droga z Białej do Czosnówki? Przecież ten zakręt to dramat, gdy tylko napada śniegu robi się mega niebezpiczenie. Ja wiem, że wójt P. ma w d*** Czosnówkę - i zawsze tak było, ale są jakieś granice przyzwoitości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może wreszcie porządne utwardzenie drogi w Slawacinku Nowym....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z Grabanowem,pogorszyliście sami - gmina stan części dróg przez podwykonawców,którzy dojerzdżali do dalszych inwestycji to teraz oczekujemy nie tylko ich naprawy,ale i dostosowanie do poruszania się po tych drogach,bo mamy już dosyć brnięcia w błocie i w dziurach,które uniemożliwiają poruszanie się nie tylko samochodem,ale i pieszo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, w Grabanowie droga powiatowa na Wilczyn,przebiegająca przez Grabanów nie jest właściwie oznaczona,zjazdy z tej drogi na obszar kilkunastu posesji w żaden sposób nie oznaczony,ani dostosowany do wyjazdu/wjazdu na drogę powiatową.Latem chaszcze zasłaniające pas widoczności na dużym zakręcie Grabanów-Wilczyn.Nikogo to nie interesuje,mimo składanych próśb w tym na piśmie!!!Czekacie na nieszczęście?wtedy będziecie się państwo martwić! proszę w porę reagować!a sygnały od mieszkańców są liczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolka plebańska-lisy-janówka nadal nic. Najlepiej postawić.ograniczenie do 40 i mieć w ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A droga od Ossówki do Janowa Podlaskiego ,dziura na dziurze poz zimie się odsłania ...wstyd na całą Polskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Wólka Plebanska lisy. Dziury i nierówności. Zawieszenie samochodów cierpi. Zrobiliście kawaleczek a A nowej nawierzchni wymaga cała droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.