Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przecież mają pomnik wielkiego człowieka, więc w czym problem ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wszyscy musieli opuścić park... powiedzieli że nad Białą przechodzi nawałnica a kazali wszystkim zostać... logika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS wspiera PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech by obronil wybitnych mieszkancow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka się bała, że jej kosciste cycki zmokną i strach ją obleciał. Bali sie, żeby tej chudej szkapy nie połamało!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palec Boży dla (p)rezydenta Stefaniuka i sp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
? "Decyzja o przerwaniu koncertu miała zostać podjęta wspólnie z managementem wokalistki", ja pierdziele teraz same managementy, managerowie, cieć to night manager, pies ciecia to dog manager, atelier fryzur zamiast po polsku fryzjer, atelier smaku zamiast po polsku restauracja, toż to jakiś obłęd, wstydzą się języka polskiego czy co....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
? "Decyzja o przerwaniu koncertu miała zostać podjęta wspólnie z managementem wokalistki", ja pierdziele teraz same managementy, managerowie, cieć to night manager, pies ciecia to dog manager, atelier fryzur zamiast po polsku fryzjer, atelier smaku zamiast po polsku restauracja, toż to jakiś obłęd, wstydzą się języka polskiego czy co.... -CO PRAWDA, TO PRAWDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to straszydło na fotce to kto?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina Tuska i uchodzcow, Antonio juz z Misiem ustalili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczep sie or Atomiego ty lewaku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brzydko ubrana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PGE pasie progeniturę lewacką? Chyba zmienię dostawcę prądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że Agnieszka teraz wygląda rewelacyjnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosu pani Chylinskiej nawet wiatr nie chcial słuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Głosu pani Chylinskiej nawet wiatr nie chcial słuchać.
 Sluszna uwaga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łeee myślełam że siacyś terroryści, jak w całej europie. u nas to jednak za***,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szefowie grupy energetycznej zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy /miesięcznie/,sponsorują drogie koncerty,a to wszystko z zawyżonych cen za energię elektryczną. Ale igrzyska są potrzebne,tylko dlaczego opłacane w złodziejski sposób.Emerytom ukradziono po 1000 zł/Balcerowicz z Buzkiem pod nadzorem przew. Solidarności Krzaka w 1999/ i nigdy nie wyrównano tego złodziejskiego procederu.Nie rozliczono tych drani,a teraz emerytom proponuje się 500 zł dodatku rocznie.Czy nie czas się zorganizować i pogonić tę hołotę do kamieniołomów???Opłacają koncerty z ludzkich pieniędzy?Gdzie jest ten innowacyjny minister finansów,że na taki proceder pozwala?Niestety to ta sama sitwa.Idąc w ślad gen Jaruzelskiego można powiedzieć:"to są ci sami ,tylko nie tacy sami"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszła mi na scene jakaś jebnięta babochłop chylińska i się szczyci że ona już na scenie dwadzieścia lat. To ja się pytam co ona na tej scenie zrobiła? Najpierw usiłowała śpiewać ( bo śpiewanie to to nie było), zresztą nieudolnie z komercyjną "kurwął" skawińskim, potem pieje jakiś chłam dla siuśmajtów by na koniec udawać znawcę śpiewu i talentów w jakimś tandetnym talent szoł. Ot mi zasługi. Prawda jest taka że ona nie istnieje bez poparcia w populistycznych mediów. Dziękuję za wypowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przyszłym roku ona robi całą trasę - 25 lat na scenie. Patrzcie - empikbilety.pl/?filters=phrase:agnieszka%20chylińska Dacie wiarę? A wydaje się, że ona jeszcze jest dziewczynką... Szacunek. Prawdopodobnie będę w Łodzi. Chylińska zawsze na nas robiła wrażenie, ale przede wszystkim ona nie jest artystką szablonową. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...