Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie słyszałem aby rezygnował z bycia posłem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to się dzieje ,gdy nie ma granicy między pracą a życiem prywatnym.Boli gdy się kończy pracę po 30 latach ale to nie wyrok śmierci.A może boli urażona duma?Ambicja?Medycyna urzędnicza nie zna pojęcia lekarza misjonarza ...A tak ten Pan reaguje jakby był posłannikiem jakiejś misji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rezygnuje sie z kury , co złote jaja znosi; a tak na marginesie to tzw; dyrektor jest bez........................ aj; haidarejk jest wybitny dziwie sie ze siedzi na prowincji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jeden Troll z PISu pisze cały czas komentarze pod różnymi nikami? Ktoś to kontroluje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny medyk, któremu zamiast wykonywania wyuczonego zawodu zapachniała ''wielka polityka''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdzie nie ma tylu troli co na dzienniku wschodnim! Pisiorki napiszcie te komentarze na FB z imienia i nazwiska u doktor na profilu. Cała Polska się z was śmieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sluzby (ktorych rzekomo nie ma) go ustawily w Polsce, wystarczy popatrzec za majatkiem. Tyle lat w "tym kraju" a po polsku mowi niezrozumiale, to co chce robic w polityce. Dalej: szpital bez dlugow, a on chce uzdrawiac sluzbe zdrowia, czego przykladem jest jego Ordynariat, w calosci finansowany z zebractwa Owsiaka. Pan Haidar to niekonczace sie pytania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dlaczego jeden Troll z PISu pisze cały czas komentarze pod różnymi nikami? Ktoś to kontroluje?" . Sebastianie P. to Ty ??? Będziesz dziś o 15- tej rozdawał dla manifestantów pączki ? A pamiętasz automaty do gry ? Hę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli zabawa w politykę to nie kierowanie bardzo ważnym oddziałem szpitalnym. Jednego z drugim nie da się uczciwie pogodzić. Doba ma tylko 24 godziny, a lekarz musi być wypoczęty i czasowo dyspozycyjny.
KIEROWANIE ODDZIAŁEM  SZPITALNYM TO BARDZO POWAŻNA I ODPOWIEDZIALNA PRACA. NIESTETY WYŁACZNIE NIĄ NALEŻY SIĘ ZAJĄĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako lekarz pediatra - głosuje za czy przeciwko aborcji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam człowieka osobiscie, pewnie jest bardzo dobrym lekarzem, ale znam osoby, które w wieku 68lat siedzą w domu na emeryturze. Taka jest kolej rzeczy, czas leci. Coś się kończy, a coś zaczyna. Także nie mogę zrozumieć w czym jest problem.
 Może idzie o generała.. zaraz będą GRAĆ. Co do emeryta: RATUJ DZIECI, JEDŹ DO SYRII - takie gorzkie podsumowanie, choć polityków nie cierpię, czy to jedni, czy drudzy. Może założyć z Owsiakiem, prywatny oddział, wolna droga, wszyscy skorzystają, a nie cycka ciągnąć na starość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cz przygotował wywieszki na drzwiach do gabinetu "wyszedłem do Sejmu zaraz wracam" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKANDAL - "Nie jestem marionetką, nadal jestem człowiekiem lewicy. Pary homoseksualne powinny mieć prawo do adopcji dzieci." - Riad H. kandydat Koalicji Obywatelskiej w rozmowaRMF
lewactwo tfuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktor Riad Haidar realizuje tę samą misję od 40 lat, a Chodzinski? Lawiruje, jak wiatr i koniunktura zawieją. I pytanie: Czy Pan spojrzał w oczy matkom dzieci, które pozbawił Pan opiekuna? Był Pan na oddziale? Do kobiet czekających na poród może niech Pan nie idzie, dla ich zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gruba afera a pałac prezydencki wciąż milczy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jooreczek "ZLOTY MELON" vel "mrówka cała" niech mu prywatny szpital ze zbiórek - tych dzieci stojących na mrozie ;) wybuduje i tam niech łączy funkcje posła lewicy z obowiązkami ordynatora pediatrii - wtedy pogadamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hasło "murem za..." Żuk mi obrzydził do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do rzecznika praw obywatelskich; czy pana syn dalej sie znęca nad dziecmi? bo cos o tym ostatnio przycichło,poniosl jakas kare? Czy pogrozil pan mu palcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden PISowy Troll pisze komentarze co minutę pod różnymi nikami. Cały czas wytłuszcza tekst.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Poseł Haidar może być tylko ordynatorem w swoim mniemaniu. Inne stanowisko uwłacza jego godności więc nie będzie leczył w ogóle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...