Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Haidara, Haidara, Haidara, Haidara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 lat na stołku . To ile on tam chciał jeszcze siedzieć ? 60 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hajdar to już nie lekarz, a PO-lityk całą gębą. Jak by mu zależało na leczeniu dzieci, a nie PO -litykowaniu, to by został w szpitalu. Pieniędzy mu mało? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pózniej KO przegrywa głosowania w Sejmie, bo pan x pracował poza Sejmem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyślcie jak UKŁAD musiał być w Bialskim szpitalu przez całe lata skoro pan Haidar tak krzyczy teraz że mu krzywdę robią? Nie przypomina wam to czegoś? Kwiku PO wskich knurków oderwanych od koryta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest normalne fizycznie dzielić stanowisko ordynatora i posła, bo była to fikcja, przecież pensje ma tą samą i jest lekarzem specjalistą dalej, zwolniony nie został. Ma 68 lat - emeryt. NIKT GO Z PRACY NIE ZWOLNIŁ, MOŻE PRACOWAĆ JAKO LEKARZ SPECJALISTA DALEJ !!! 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak on się dostał do sejmu, to jak zamierzał być ordynatorem? Na godziny czy zaocznie? Tygodnik Podlaski już pisał jaki był zaangażowany jak działał w samorządzie będąc jednocześnie ordynatorem . Było ani me ani be.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile czasu na kierowanie oddziałem pozostanie przy solidnym wykonywaniu mandatu poselskiego? Ja osobiście obawiam się, że raczej bardzo niewiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowniku FARMY. Czy da się wyżyć z tego etatu? Jak można pogodzić pracę w Farmie z pracą w firmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy pan Haidar pomyślał, że ktoś to kiedyś będzie musiał po nim i tak przejąć? Czy pomyślał o wyszkoleniu godnego następcy? Czy też ego pana Haidara jest zbyt wielkie aby zdać sobie sprawę że nic nie trwa wiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Murem za ordynatorem.  czy został zwolniony ? przecież był emerytem w wieki 68 lat, nie stracił pracy, tylko miał podpisany kontrakt od ... do, zostaje lekarzem, musi stanoąc do konkursu kontraktu cywilno prawnego  na stanowisko ordynatora, bo tego wymaga prawo . nie jest to funkcja dożywotnia  w czym problem ? po co manifestacje  ? wystarczy żeby prasa nie wprowadzała ludzi w błąd i niepotrzebnie nie nakrecęła. Z Warszawy  trzeba bedzie po latać smigłowcem w razie czego do małego pacjenta i zostawić naprawę zdrowia, żeby było bez kolejek jak obiecywał ordynator przed wyborami. A tak naprawde to jeszcze mi sie nie podoba wypowiedz:  że nie ma nic przeciwko oddawaniu dzieci, polkich dzieci,  parom homoseksualnym. Może zapytacie o to zebranych ludzi na tej manifestacji czy chcieli by oddania swoich dzieci na wychowanie parom lesbijek i gejów, gdyby ustanowiono takie prawo do adopcji ? czy to popierają jako cześć wypowiedzi przedwyborczych ,przekonań i politycznego dążenia  posła ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktor Riad Haidar realizuje tę samą misję od 40 lat, a Chodzinski? Lawiruje, jak wiatr i koniunktura zawieją. I pytanie: Czy Pan spojrzał w oczy matkom dzieci, które pozbawił Pan opiekuna? Był Pan na oddziale? Do kobiet czekających na poród może niech Pan nie idzie, dla ich zdrowia.
 Nikt nikogo nie pozdbawiał. To Haidar pozbawił opiekuna dzieci matek, którym każesz w oczy spoglądać. Bo praca na stanowisku lekarza nie połączona ze stanowiskiem ordynatora mu śmierdzi. Czyli nie o dobro pacjentów tu idzie, a o jego własne, wybujałe ego i ambicje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby mu zależało na oddziale, nikt nie bronił aneksowac ew.wczesniej podpisać nowy kontrakt z odchodzącym miesiąc wcześniej dyrektorem (kojarzonym z SLD)... Przecież to koledzy! Po prostu robi z siebie ofiarę, tak jak po wcześniejszym wywiadzie w RMF, kiedy min opowiedział się adopcją dzieci przez homo i określił bogatym tego co ma 2 tyś na głowę w rodzinie , a potem płakał w regionalnej tubie propagandowej, że nikt go nie rozumie i mówił co innego niż mówił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie wiecie. Polak to obibok, natomiast pracowity syryjczyk i ukrainieć to przyszłość narodu. Bez snu na trzy zmiany. Wzorowy pracownik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto w końcu ma rozdawać śpiewniki i białe świeczki ? Meblarz , Cebulak czy może pączusie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem jak się czują pisowscy hejterzy, zwłaszcza ci Białej Podlaskiej, których sytuacja zmusi do wizyty u Pana doktora ? Zżeracie swoje ozory i podkulacie ogony ! Ech Wy trutnie .....
 Ciekawe co poczuje POwy troll, któremu pan Grodzki "zasugeruje" wpłatę "na fundację". Albo taki, który będzie musiał iść się leczyć do pana Karczewskiego. Też "zeżre swój ozór i podkuli ogon"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobili cyrk na kółkach. Wyjeżdżam zaraz Białej.
 Do Kanady?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu Syryjskiemu Haidarowi już dziekujemy.......w Syrii wojna, dzieci czekają a ten Syryjczyk tu siedzi.....a fee.....ale wstyd"doswiedania daragoj wracz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jest europejczykiem to powinien wiedzieć że w Niemczech lekarze na etacie nie mają prawa do innej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS-owska władza nie zawaha się robić czystek personalnych nawet kosztem narażania zdrowia, a może i życia najmłodszych pacjentów. Wszyscy widzieliśmy jak przez ten skok na stołki zniszczona została stadnina koni w Janowie, ale przecież dzieci to nie konie !
 To taka koniecznośc, akta tajenego współpracownika  TW" Marek " nie pozwalają  na zajmowanie i obsadzanie kierowniczych stanowisk w państwie.Może, i w tym przypadku nie pomyslano o pozostawienie godnego nastepcy dla dobra hodowanych od 200 lat lini konia arabskiego lub że smród  padniecia kobył prestiżowych kupców janowskich aukcji długo bedzie ciagnął i nie pozwoi na zajecie się w spokoju hodowla koni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.