Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nadię zabija wykrzywiający się kręgosłup". Rodzice dziewczynki proszą pomoc

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 marca 2019 r. o 15:48 Powrót do artykułu
Trzeba to zamieścić na Instagramie on ma moc w rozglosnieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu... Coś potwornego. Biedne dziecko. Dorzucam się, dorzucajcie, udostępniajcie. Ogromna kwota, ale już jest prawie jedna piąta zebrana. Dużo jest jednak dobrych ludzi i powoli się uzbiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowce na 500 plus dla młodych zdrowych rodziców za rozmnażanie się to mają a na leczenie brakuje, zgroza,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowce na 500 plus dla młodych zdrowych rodziców za rozmnażanie się to mają a na leczenie brakuje, zgroza,
 Gdyby za dodatkowe pieniądze na leczenie, na PIS zagłosowałoby 50% wyborców, to by dali te pieniądze.  Partia zmuszona jest dawć kasę swoim wyborcom, a nie każdemu. Na tym polega demokracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dr Grabda w Białymstoku? On robi cuda, może byli już u niego, redakcjo zapytajcie. Dr uczył się w Stanach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowce na 500 plus dla młodych zdrowych rodziców za rozmnażanie się to mają a na leczenie brakuje, zgroza,
Gdyby za dodatkowe pieniądze na leczenie, na PIS zagłosowałoby 50% wyborców, to by dali te pieniądze.  Partia zmuszona jest dawć kasę swoim wyborcom, a nie każdemu. Na tym polega demokracja.
 to ja ***ę taką demokrację, a może jeszcze niech ci co dostaną się do koryta postąpią tak jak hitler ze swoimi przeciwnikami "pod ścianę i kula w leb", cholerne katolickie pisowce, to niewierząca komuna była bardziej ludzka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę jeśli ktos może niech dadza informacje w Faktach TVN ludzie jak zobacza zaczna wpłacać . trzeba jakoś wesprzeć te maleństwo. juz wystarczy tego cierpienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za leczenie i rehabilitację tego dziecka jak i na tysięce innych winien zapłacić NFZ !! NFZ płaci za leczenie pijaków i narkomanów, np leczy taką pijaczynę jak mój kuzyn, skrajny degenerat!!Na leczenie ludzi z chorobami zawodowymi, którzy kilkadziesiąt lat pracowali w kopalni lub w azbeście, pieniędzy nie ma!!Na in-vitro forsa jest! Nowy minister zdrowia niedawno zadeklarował, że trzeba leczyć ludzi dotkniętych "chorobą alkoholową i uzależnieniami", czyli moczymordy i ćpunów! PIJAKI I NARKOMANI WINNI LECZYĆ SIĘ ZA WŁASNE PIENIĄDZE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOŚP może coś dorzuci, w tym roku Owsiak zebrał rekordową kwotę to może fundacja coś pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce jest kilkuset tzw. milionerów, a bogatsi to mają majątki warte grubo ponad miliard... jakby każdy z nich rzucił kilka tyś, nawet by tego nie odczuli... pewnie na ubrania wydają więcej... a uratowali by to biedne dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj widziałem Wypowiedź Nadii dla Telewizji TVN 24 i jestem zszokowany pogodą ducha tej dziewczynki mimo tego wszystkiego co przeszła prawdziwa wojowniczka niejeden stary człowiek by nie wytrzymał tego co musi ta dziewczyna szacunek dla Nadii. Mam nadzieje że Ludzie dobrej Woli jej pomogą i Nadia Poleci na operację Kręgosłupa do Nowego Yorku i będzie mogła robić wszystko to co pozostałe dzieci trzymam za Nadie i jej rodziców kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...