Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jedno zdjęcie mówi o hierarchii wartości dzisiejszego człowieka, zaparkować samochód przed bramą wjazdową do zamku, jednego z najcenniejszych zabytków architektury Białej, dzieła Augustyna Locci z 1674-5. I pytanie: Co z projektem odbudowy pałacu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież kupił samochód i konstytucyjnie ma pełne prawo zaparkować tam gdzie chce w tym kraju oby jak najmniej się nałaźił . Tylko ropa za droga i nie można wjechać do sklepów jeszcze ale to pewnie i tak się jeszcze zmieni nie odbiorą nam tej wolności i swobody o którą tak walczyliśmy. A po z Pałacem ? myślę, że śmiało możemy zadać te pytanie naszym wnukom aby po kilkunastu latach mogli je odkopać i też je sobie zadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w końcu artykuł o tym syfie który pływa w miejskiej wodzie? ludzie kupują wodę w sklepach bo po tej wodzie z kranu boli głowa nawet po jej ugotowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bierecki miał odbudować pałac, czy to były tylko przedwyborcze obietnice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "kiedyś" Nie wiem, gdzie mieszkasz, że u Ciebie płynie syf? My pijemy wodę bezpośrednio z kranu, nic się nie zmieniła. Chyba, że jesteś trollem, co wszystko krytykuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość dzisiaj o 14:11 : to ciekawe przestałem pić wodę jest spoko nagle robie herbatę i boli mnie głowa. I sytuacja jest identyczna na różnych osiedlach w Białej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość dzisiaj o 14:11 :  to ciekawe przestałem pić wodę jest spoko nagle robie herbatę i boli mnie głowa. I sytuacja jest identyczna na różnych osiedlach w Białej
 Odbudujmy Pałac Radziwiłłów, a z kranu płynie śmierdząca woda która śmierdzi nawet po przegotowaniu. Tam gdzie rządzi PO i postkomuniści to szambo, śmieci w cenie złota i awarie. Teraz tylko czekajmy jak pierdyknie rura w PECu. Karma widać zła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość dzisiaj o 14:11 :  to ciekawe przestałem pić wodę jest spoko nagle robie herbatę i boli mnie głowa. I sytuacja jest identyczna na różnych osiedlach w Białej
Odbudujmy Pałac Radziwiłłów, a z kranu płynie śmierdząca woda która śmierdzi nawet po przegotowaniu. Tam gdzie rządzi PO i postkomuniści to szambo, śmieci w cenie złota i awarie. Teraz tylko czekajmy jak pierdyknie rura w PECu. Karma widać zła.
 Jaka jest przewidziana premia dla menedżmentu z Wodkanu, bo koniec roku tuż tuż? By żyło się lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chciał budować to wszyscy protestowali, że chce przejąć park, teraz z koleji krzyk, że nie dotrzymał obietnicy wyborczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pierdo***** kocopoły tutaj. Dobrze ze miasto się rozwija i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "kiedyś" Nie wiem, gdzie mieszkasz, że u Ciebie płynie syf?  My pijemy wodę bezpośrednio z kranu, nic się nie zmieniła. Chyba, że jesteś trollem, co wszystko krytykuje.
W parku Radziwiłółwskim pić się nie da nawet po przegotowaniu a nawet przfiltrowaniu w dzbanku, kto wrażliwszy przynosi wodę w butelkach ze sklepu. Kiedyś w pracy piliśmy normalnie z kranu bez przegotowania nawet więc chyba jednak coś jest na rzeczy i nie chodzi u o trollowanie. Jakość wody spadła niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie też w kranie jakaś śmierdząca woda pływa i boli nas głową po zrobieniu np kawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie, a jak pan ocenia tak w przybliżeniu, ile rocznie zyska pieniędzy na tej marce regionu, kasa miejska? Czy też będziemy z naszych podatków i innych haraczy, dokładać do tego interesu? Uprzejmie prosi Miejscowy Dziadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...