Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek koło Białej Podlaskiej. Samochód wjechał w grupę ludzi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2019 r. o 11:36 Powrót do artykułu
Zanim cos napiszesz to sie zastanow. Kto powoduje wiecej wypadkow mlodzi czy starzy kierowcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chciała zobaczyć tych kozaków co komentują jak będą mieli 60 lat i odbiera się im prawko! Byłeś tam jeden z drugim że nagonke taka robisz?! 60 tal to nie jest wiek starczy!Owszem badania TAK ale nie osadzaj zanim prawdy nie poznasz baranie jeden z drugim! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak chcieli ,żeby ludziska pracowali do 70 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla takiego g n ojka 66 letni to starzec !!! Mam 70 i pewnie lepszy słuch, wzrok i refleks niż niejeden młodszy . Jeżdżę codziennie od 50 lat dobrymi samochodami, nigdy nie kupiłem grata używanego, wymiana ma nowy co 4 lata i nigdy nie miałem wypadku. Na drodze myślę za siebie i gamoni w innych samochodach, a jest ich wielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chciała zobaczyć tych kozaków co komentują jak będą mieli 60 lat i odbiera się im prawko! Byłeś tam jeden z drugim że nagonke taka robisz?! 60 tal to nie jest wiek starczy!Owszem badania TAK ale nie osadzaj zanim prawdy nie poznasz baranie jeden z drugim!
Ci kozacy w wieku 60 lat będą ślepi od srajtfonów i głusi od słuchania muzyki na słuchawkach. Pokolenie de..ili, zapatrzonych w media społecznościowe i srajtfony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też swojemu ojcu zabrałem auto . Ma 68 lat i według mnie jest za stary na jazdę autem. Pod sklep na piwo z buta zajdzie , wódkę i chleb też tam kupi. Więc po co mu auto? Do lakarza też go zawiozę . Lepiej niech nie jeżdzi bo jest za stary .  A Ty MAX co masz 70 lat to lepiej kup sobie chodzik lub fotel bujany a nie auto . 70 lat to już jest się starcem ..... Ty jeżdziłeś nowymi autami he he he he Pewnie 10 letnim UNO lub 15 letnim Fiatem PANDA ha ha ha ha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi mam 72 lata i jeżdżę bez wypadku a prawko mam jeszcze lat6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadek, dziadek, a co z babkami po 60 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tej drodze jeżdżą jak chorzy bo szeroka prosta ilie tu ludzi jeszcze zginie zanim ktoś coś z tym zrobi? Gdzie są pały w swoim bmw na tacy jak dostaną to niby się wykazali... Ale co powiedzą rodzinie człowieka który tam zginął wykonując swoją pracę.... Polska to Ukraina kraść potrafią ale o człowieka nikt tu nie dba.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego bogacza co cztery lata zmienia auto to chyba dobrze kradniesz że cię stać na inne auto po tylu latach my też młodzi będziemy kiedyś starzy i co wtedy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa akurat musiał tam gdzie ludzie stali.... co za zjebaństwo losu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...