Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

10 września 2019 r.
11:09

Śmiertelny wypadek koło Białej Podlaskiej. Samochód wjechał w grupę ludzi

Autor: Zdjęcie autora pab
119 31 A A

Do tragicznego wypadku doszło około godz. 10 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Woskrzenice Duże.

Aktualizacja artykułu: 10 września 2019 r. 14:11
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Kierujący busem volkswagen caravelle jadąc od Terespola w kierunku Białej Podlaskiej z nieznanych przyczyn zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i wjechał w trzyosobową grupę pracowników, którzy sprzątali jezdnię po wcześniejszej kolizji drogowej.

W wyniku tego wypadku jeden z mężczyzn: 35-latek, w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Drugi z pracowników został przewieziony do szpitala.

65-letni kierowca busa trafił do szpitala na badania. Została pobrana od niego krew do badań.

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Droga krajowa nr 2 była zablokowana, później wprowadzono ruch wahadłowy. W chwili obecnej droga jest przejezdna.

e-Wydanie

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Senior / 10 września 2019 o 14:54
+32
Ten co zabił tego pracownika to 60- letni dziadek!!!  Kiedy wreszcie zrobi się porządek z tymi starymi dziadami za kierownicą, którzy sieją spustoszenie na drodze. Takim starym dziadkom po 60- tce  należy dać do kierowania wózek inwalidzki a nie auto!!! Po skończeniu 60 lat każdy kierowca dziadek powinien co rok  poddać się badaniu ..... słuch , wzrok , badania psychotechniczne , morfologia , psychiatra. I lekarz powinien zdecydować czy dziadziusiowi dać świstek na możliwość kierowania autem czy odebrać prawo jazdy na zawsze. . Natomiast po skończeniu 65 lat powinno się wszystkim dziadkom  zabierać prawo jazdy na zawsze . Mogą sobie wtedy jeździć autobusami , pociągami , taxi lub dzieci i wnuki powinny ich wozić. 65 lat idzie się na emeryturę bo już się nie da rady pracować . Tak też 65 lat powinno oddawać się prawo jazdy bo już taki człowiek nie ma sprawności fizycznej i psychicznej do kierowania autem . Stwarza zagrożenie na drodze dla osób postronnych.
 Masz rację " Vannessa na drugie Mariola " 65 lat i seniorów  kierować do psychiatry i niech psychiatra ocenii czy ich stan umysłu pozwala na kierowanie autem. Poza tym po 65 roku zycie to już wzrok zawodzi , słuch i refleks też .  Trzeba zbadać seniora  . W mojej miejscowosci pewien 66 letni starzec spowodował wypadek . Jego dzieci i wnuki zabrali mu prawo jazdy , zabrali samochód ...Jedzenie mu dowożą i wszedzie gdzie senior  chce go wożą. I to jest wzorowa postawa dzieci i wnuków . Po co ma kogoś zabić jak nie dowidza i słabo słyszy . Popieram -65 lat i zabierać seniorom z urzędu prawo jazdy .  Życie mamy tylko jedno .
 Masz rację " Vannessa na drugie Mariola " 65 lat i seniorów  kierować do psychiatry i niech psychiatra ocenii czy ich stan umysłu pozwala na kierowanie autem. Poza tym po 65 roku zycie to już wzrok zawodzi , słuch i refleks też .  Trzeba zbadać seniora  . W mojej miejscowosci pewien 66 letni starzec spowodował wypadek . Jego dzieci i wnuki zabrali mu prawo jazdy , zabrali samochód ...Jedzenie mu dowożą i wszedzie gdzie senior  chce go wożą. I to jest wzorowa postawa dzieci i wnuków . Po co ma kogoś zabić jak nie dow... rozwiń
Avatar
Grijf / 10 września 2019 o 19:22
+27
Ja bym chciała zobaczyć tych kozaków co komentują jak będą mieli 60 lat i odbiera się im prawko! Byłeś tam jeden z drugim że nagonke taka robisz?! 60 tal to nie jest wiek starczy!Owszem badania TAK ale nie osadzaj zanim prawdy nie poznasz baranie jeden z drugim! 
Avatar
PAN / 10 września 2019 o 15:52
+18
@Vanessa na drugie Mariola: kiedyś i Ty będziesz "starym dziadem". Cierpliwości.
Avatar
Cesio / 10 września 2019 o 18:45
+16
Zanim cos napiszesz to sie zastanow. Kto powoduje wiecej wypadkow mlodzi czy starzy kierowcy?
Avatar
Gość / 10 września 2019 o 14:33
+15
Przede wszystkim wyrazy współczucia dla rodzin. A co do komentarza Vanessy to jej iloraz inteligencji sięga stopni Celsjusza na Syberii. Opadają ręce...
Avatar
jj / 10 września 2019 o 20:26
+14
Ja bym chciała zobaczyć tych kozaków co komentują jak będą mieli 60 lat i odbiera się im prawko! Byłeś tam jeden z drugim że nagonke taka robisz?! 60 tal to nie jest wiek starczy!Owszem badania TAK ale nie osadzaj zanim prawdy nie poznasz baranie jeden z drugim!
Ci kozacy w wieku 60 lat będą ślepi od srajtfonów i głusi od słuchania muzyki na słuchawkach. Pokolenie de..ili, zapatrzonych w media społecznościowe i srajtfony
Avatar
Gość / 10 września 2019 o 13:19
+13
Za mało policji i mandatów tam gdzie najbardziej potrzeba czyli na ulicach, będąc przechodniem bardzo często widzę jak kierowcy bezkarnie rozmawiają przez telefon, jadą z nadmierną prędkością, wyprzedzają w miejscach niedozwolonych,nie ustępują pieszym na przejściach,tak wygląda kultura jazdy w Polsce, brak słów
Avatar
Max / 10 września 2019 o 20:26
+12
Dla takiego g n ojka 66 letni to starzec !!! Mam 70 i pewnie lepszy słuch, wzrok i refleks niż niejeden młodszy . Jeżdżę codziennie od 50 lat dobrymi samochodami, nigdy nie kupiłem grata używanego, wymiana ma nowy co 4 lata i nigdy nie miałem wypadku. Na drodze myślę za siebie i gamoni w innych samochodach, a jest ich wielu.
Avatar
Holek / 10 września 2019 o 11:55
+11
Prosta droga, dobra widoczność, zakaz wyprzedzania i ograniczenie do 70. Kierujący nie powinien nic prawa jazdy. Pewnie kupił. 
Avatar
Daleko do 60-latka / 10 września 2019 o 14:21
+10
Vanessa na drugie Mariola umów wizytę do psychiatry a wcześniej morfologię na bank coś wyjdzie....
Avatar
Gość / 11 września 2019 o 07:21
+2
Kurwa akurat musiał tam gdzie ludzie stali.... co za zjebaństwo losu....
Avatar
4x4 / 11 września 2019 o 06:41
-1
Do tego bogacza co cztery lata zmienia auto to chyba dobrze kradniesz że cię stać na inne auto po tylu latach my też młodzi będziemy kiedyś starzy i co wtedy
Avatar
Damian Żuk / 10 września 2019 o 23:08
+3
Na tej drodze jeżdżą jak chorzy bo szeroka prosta ilie tu ludzi jeszcze zginie zanim ktoś coś z tym zrobi? Gdzie są pały w swoim bmw na tacy jak dostaną to niby się wykazali... Ale co powiedzą rodzinie człowieka który tam zginął wykonując swoją pracę.... Polska to Ukraina kraść potrafią ale o człowieka nikt tu nie dba.....
Avatar
Talko Pytam / 10 września 2019 o 21:51
-5
Dziadek, dziadek, a co z babkami po 60 ?
Avatar
Henryk4646 / 10 września 2019 o 21:41
0
Głupi mam 72 lata i jeżdżę bez wypadku a prawko mam jeszcze lat6
Avatar
Lul / 10 września 2019 o 20:55
0
Ja też swojemu ojcu zabrałem auto . Ma 68 lat i według mnie jest za stary na jazdę autem. Pod sklep na piwo z buta zajdzie , wódkę i chleb też tam kupi. Więc po co mu auto? Do lakarza też go zawiozę . Lepiej niech nie jeżdzi bo jest za stary .  A Ty MAX co masz 70 lat to lepiej kup sobie chodzik lub fotel bujany a nie auto . 70 lat to już jest się starcem ..... Ty jeżdziłeś nowymi autami he he he he Pewnie 10 letnim UNO lub 15 letnim Fiatem PANDA ha ha ha ha 
Avatar
jj / 10 września 2019 o 20:26
+14
Ja bym chciała zobaczyć tych kozaków co komentują jak będą mieli 60 lat i odbiera się im prawko! Byłeś tam jeden z drugim że nagonke taka robisz?! 60 tal to nie jest wiek starczy!Owszem badania TAK ale nie osadzaj zanim prawdy nie poznasz baranie jeden z drugim!
Ci kozacy w wieku 60 lat będą ślepi od srajtfonów i głusi od słuchania muzyki na słuchawkach. Pokolenie de..ili, zapatrzonych w media społecznościowe i srajtfony
Avatar
Max / 10 września 2019 o 20:26
+12
Dla takiego g n ojka 66 letni to starzec !!! Mam 70 i pewnie lepszy słuch, wzrok i refleks niż niejeden młodszy . Jeżdżę codziennie od 50 lat dobrymi samochodami, nigdy nie kupiłem grata używanego, wymiana ma nowy co 4 lata i nigdy nie miałem wypadku. Na drodze myślę za siebie i gamoni w innych samochodach, a jest ich wielu.
Avatar
J.. / 10 września 2019 o 19:51
+8
A tak chcieli ,żeby ludziska pracowali do 70 lat
Avatar
Grijf / 10 września 2019 o 19:22
+27
Ja bym chciała zobaczyć tych kozaków co komentują jak będą mieli 60 lat i odbiera się im prawko! Byłeś tam jeden z drugim że nagonke taka robisz?! 60 tal to nie jest wiek starczy!Owszem badania TAK ale nie osadzaj zanim prawdy nie poznasz baranie jeden z drugim! 
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Górnik Łęczna – Gryf Wejherowo 1:0. Fotel lidera na urodziny

Górnik Łęczna – Gryf Wejherowo 1:0. Fotel lidera na urodziny 0 2

W rozegranym w 40-rocznicę założenia klubu z Łęcznej  Górnik pokonał u siebie Gryfa Wejherowo 1:0. Mecz z outsiderem tabeli nie był dla „zielono-czarnych” łatwym spotkaniem tym bardziej, że Leandro i spółka przez ponad 30 minut grali w osłabieniu

Dariusz Oleński rezygnuje ze stanowiska dyrektora szpitala w Białej Podlaskiej. Ale dostał nową propozycję
film

Dariusz Oleński rezygnuje ze stanowiska dyrektora szpitala w Białej Podlaskiej. Ale dostał nową propozycję 0 0

Tylko do końca września Dariusz Oleński kieruje szpitalem w Białej Podlaskiej. Już jakiś czas temu było wiadomo, że złożył rezygnację ze stanowiska dyrektora. W placówce jednak zostanie. W piątek żegnał się z załogą, a ta składała mu podziękowania.

XXI Święto Jesieni w Kazimierzu Dolnym
22 września 2019, 10:00

XXI Święto Jesieni w Kazimierzu Dolnym 0 1

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym i Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli zapraszają na XXI Święto Jesieni. Impreza odbędzie się w niedzielę, 22 września o godz. 10 przy oddziale Muzeum Przyrodniczego w Kazimierzu Dolnym (ul. Puławska 54).

Potęga kulinarnej historii w Lublinie. Ugotuj coś według przepisu sprzed 450 lat
Magazyn

Potęga kulinarnej historii w Lublinie. Ugotuj coś według przepisu sprzed 450 lat 0 0

Jean Bos ugotował dla 300 historyków 3 dania z czasów renesansu. Receptury opracował prof. Jarosław Dumanowski, znawca literatury staropolskiej. Rekonstrukcja stołu z czasów Jadwigi i Jagiełły uświetniła jubileuszowy, XX Powszechny Zjazd Historyków Polskich zwołany do Lublina w 450 rocznicę Unii Polsko-Litewskiej.

Eksperci z Lublina: Nie da się odczytać uszkodzonej płyty z akt ws. wypadku Beaty Szydło
film

Eksperci z Lublina: Nie da się odczytać uszkodzonej płyty z akt ws. wypadku Beaty Szydło 1 5

Nie da się odzyskać danych z uszkodzonej płyty będącej dowodem w sprawie wypadku rządowej kolumny Beaty Szydło, do którego doszło w lutym 2017 roku w Oświęcimiu - poinformowali sąd eksperci z Biura Ekspertyz Sądowych z Lublina, którzy zbadali płytę.

Groźne bakterie w dwóch szpitalach w woj. lubelskim
Alarm 24

Groźne bakterie w dwóch szpitalach w woj. lubelskim 5 2

W Szpitalu Powiatowym w Lubartowie wstrzymano przyjęcia pacjentów na Oddział Neurologiczny. Na tym oddziale oraz na Oddziale Chirurgicznym Ogólnym obowiązuje też zakaz odwiedzin. Na pozostałych oddziałach odwiedziny należy ograniczyć do minimum.

"Wokół zdrowia z Botanikiem". Spotkanie w Ogrodzie Botanicznym
22 września 2019, 11:00

"Wokół zdrowia z Botanikiem". Spotkanie w Ogrodzie Botanicznym 0 0

Przed nami kolejne spotkanie z cyklu "Wokół zdrowia z Botanikiem". 22 września o godz. 11 w Ogrodzie Botanicznym UMCS rozpocznie się wydarzenie promujące wykorzystanie naturalnych produktów w poprawie kondycji ciała i ducha.

Międzynarodowy Strajk Klimatyczny. Licealiści z Puław w obronie Ziemi [zdjęcia]
galeria
film

Międzynarodowy Strajk Klimatyczny. Licealiści z Puław w obronie Ziemi [zdjęcia] 21 17

Międzynarodowy "Młodzieżowy Strajk Klimatyczny" nie ominął Puław. Przed Urzędem Miasta zebrała się kilkunastoosobowa grupa uczniów, którzy nawoływali m.in. do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych i całkowitego zrezygnowania z węgla, jako paliwa energetycznego.

Lubelskie: Samochód potrącił rowerzystę, kierowca uciekł. Na miejscu została tablica rejestracyjna

Lubelskie: Samochód potrącił rowerzystę, kierowca uciekł. Na miejscu została tablica rejestracyjna 19 3

Rowerzysta został potrącony w czwartek w miejscowości Radwanówka. Z obrażeniami został zabrany do szpitala.

Połączenie traktora z trabantem i polonez na gąsienicach. Takie pojazdy powstają na Politechnice Lubelskiej
Zdjęcia
galeria

Połączenie traktora z trabantem i polonez na gąsienicach. Takie pojazdy powstają na Politechnice Lubelskiej 4 9

Terenowe, szkoleniowe i zaskakujące - studenci i naukowcy z Politechniki Lubelskiej zaprezentowali nietypowe pojazdy.

Rocznica walk pod Świnkami

Rocznica walk pod Świnkami 0 0

73 lata temu oddział majora Hieronima Dekutowskiego „Zapory” starł się z siłami UB-KBW pod Świnkami w Lasach Janowskich. Na sobotę zaplanowano tam uroczystości upamiętniające to wydarzenie.

Wydział starszy od uczelni. Jubileusz lubelskiej weterynarii [zdjęcia]
galeria

Wydział starszy od uczelni. Jubileusz lubelskiej weterynarii [zdjęcia] 1 3

Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie świętuje rocznicę 75-lecia powstania.

Nowa sława w Alei Sław w Zamościu [zdjęcia]
galeria

Nowa sława w Alei Sław w Zamościu [zdjęcia] 0 0

Małgorzata Dybowska, muzyk, pedagog to nowa sława w alei. Uroczysta gala XII edycji „Alei Sław” w ulicy Grodzkiej odbyła się w piątek.

Rajd Rowerowy "Dwa Mosty" w Puławach

Rajd Rowerowy "Dwa Mosty" w Puławach 0 0

22 września o godz. 10 z Portu Marina Puławy wystartuje Rajd Rowerowy "Dwa Mosty" skierowany do dzieci w wieku od 8 do 14 lat wraz z ich opiekunami.

Największe przeboje Elvisa Presleya. Koncert w Kazimierzu Dolnym
21 września 2019, 19:00

Największe przeboje Elvisa Presleya. Koncert w Kazimierzu Dolnym 0 0

"Elvis wiecznie żywy!" to tytuł koncertu, który 21 września o godz. 19 odbędzie się w Dawnej Synagodze w Kazimierzu Dolnym. Na scenie pojawi się Grzegorz Trzciński "LVis", który wykona największe przeboje lat 50., 60., i 70.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!