Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To prawda, brawa dla Edwarda. Pokazał że PiS się kończy. dawajcie te referendum - ludzie po raz kolejny wam udowodnią że ci mierni ale wierni z PiS nie mają czego w Białej szukać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno jest pewne, zaoczny turysta lubi Skody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój z tym arabem. Trzeba wiedzieć kiedy odejść, a stary arab pewno jeszcze utrzymuje synia po rozstaniu z Dodą i potrzeba mu kasy. Niech synia pogoni do jakiejś pożytecznej pracy. Ma już swoje lata i nie można mu pozwolić aby z racji wieku zaczął popełniać błędy w sztuce lekarskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzinski to mierny student turystyki marionetka wykonuje rozkazy i zbiera bęcki a że na szpital kupił Skodę za 160 tys to nagroda za zwolnienie doktora. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tu nie ma co strzelać sobie w łeb. Jest się politykiem albo lekarzem. Nie do połączenia są obie funkcje, bo na przykład czasu brakuje. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy media mógłby zainteresować się tymi przetargami w PSW ? Czy Ewelina pisze już tylko do kotleta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście Haidar będzie mógł dalej pracować dla dzieci, przecież nikt go nie zwalnia :) Ale musi zdecydować czy być posłem czy ordynatorem i tyle nie ma co piany bić :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś czytający artykół zauważył że w radzie miasta zasiadają ludzie którzy sprawują wysokie stanowiska dzięki tej radzie i nie przeszkadza im brać pieniędzy podatników mimo wysokich dochodów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokój już z tym Haidarem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej od roku zaczęło się dobrze dziać i to boli PIS. Choć mam już swoje lata to chciałbym aby kiedyś Ci co demontują Państwo zostali osądzeni. Jestem za wprowadzeniem kary pozbawienia obywatelstwa, zajęcia majątku i nakazu wyprowadzenia się do San Escobar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi tam Bronek się podoba. Robi co trzeba z prawicową yntelygencja pokazując gdzie ich miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak sobie Haidar wyobrażał być posłem i ordynatorem ???? Przecież będąc posłem to nie to co rada wojewódzka że sesja 1 dzień wyjątkowo 2 dni w miesiącu w sejmie biorąc pod uwagę komicje itd trzeba być w nim od 10-18 dni na miesiąc. Może być dalej lekarzem nikt go nie zwolnił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tu nie ma co strzelać sobie w łeb. Jest się politykiem albo lekarzem. Nie do połączenia są obie funkcje, bo na przykład czasu brakuje. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej podlaskiej za dzbana platformerskiego zaczęło dziać się gorzej i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze "Gość" pisze w innym wątku "Temat haidara komedia sam na siebie zrobil polowanie :)) Ordynator ktory bylby 2 razy w tygodniu w szpitalu po pare godzin reszta czasu posel .. chyba ze prywatnie w gabiniecie u siebie :) umowic sie z nim w szpitalu bylo kosmicznie ciezko..cala kampania zbudowana na krzywdzie malutkich dzieci..poparta zdjeciami wstawianymi do internetu..hm..ale co to ma do poselskich dokonan dr. 100 dni urlopu ponad 25 tys miesiecznie z samego szpitala - nie bedac w nim.. Horror. O czym wy ludzie / zarabiacie 10x mniej - piszecie. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak sobie Haidar wyobrażał być posłem i ordynatorem ???? Przecież będąc posłem to nie to co rada wojewódzka że sesja 1 dzień wyjątkowo 2 dni w miesiącu w sejmie biorąc pod uwagę komicje itd trzeba być w nim od 10-18 dni na miesiąc. Może być dalej lekarzem nikt go nie zwolnił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę ze Trantały, Plandowskie i Paszkowskie działają. Trantau jajko sobie dorób bo pussy jesteś jak się na takim forum wypowiadasz anonimowo. Plandowski a Ty co myślisz ze jesteś anonimowy, tak jak Twoja koleżanka z UMar... nawet anonimowi nie potraficie być. Widać ze Paszkowski dyrtorek od 7 boleści nie ma co robić u hrabiego Biereckiego, po pobycie sam na sam w pokoju z nim. Odwalcie się od Haidara bo do pięt mu nie dorastacie ameby umysłowe na czele z Darusiem. Boli was przegrana i ze w białej coraz lepiej. W końcu poczuł Chodnik jak to jest być hejtowanym a nie tylko tygodnik Podlaski od pierwszej do ostatniej strony hejtuje prezydenta, Haidara i wszystkich innych co nie z pisdziel.cami. To takie drugie TVPiS zasrancy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak sobie Haidar wyobrażał być posłem i ordynatorem ???? Przecież będąc posłem to nie to co rada wojewódzka że sesja 1 dzień wyjątkowo 2 dni w miesiącu w sejmie biorąc pod uwagę komicje itd trzeba być w nim od 10-18 dni na miesiąc. Może być dalej lekarzem nikt go nie zwolnił? Ponadto  Haidar to już emneryt i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejtu nie lubię. Obustronnego. Skoro pa dyrektor jest tak czuły na hejt to może wpłynie na kolegę Biereckiego co by skrócił pazury w Tygodniku Podlaskim?  A w sorawie doktora Haidara Chodziński zachował sie po prostu nieprzyzwoicie i głupio. Chciał być ważny i na siłę to chciał pokazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak sobie Haidar wyobrażał być posłem i ordynatorem ???? Przecież będąc posłem to nie to co rada wojewódzka że sesja 1 dzień wyjątkowo 2 dni w miesiącu w sejmie biorąc pod uwagę komicje itd trzeba być w nim od 10-18 dni na miesiąc. Może być dalej lekarzem nikt go nie zwolnił Ponadto  Haidar to już emneryt i tyle Naprawdę a kto to jest ten cały Haidar - dokonał wyboru chciał być posłem to nie może być ordynatorem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...