Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pycha kroczy przed upadkiem. Pan Chodziński zrobił z siebie ofiarę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]Blazenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze że Rada przyjęła stanowisko w sprawie nieprzedłużenia umowy ordynatorowi Riadowi Haidarowi, to jest uczciwe i tak myślało wielu Bielczan. A jak sobie Haidar wyobrażał być posłem i ordynatorem ???? Przecież będąc posłem to nie to co rada wojewódzka że sesja 1 dzień wyjątkowo 2 dni w miesiącu w sejmie biorąc pod uwagę komicje itd trzeba być w nim od 10-18 dni na miesiąc. Może być dalej lekarzem nikt go nie zwolnił Ponadto  Haidar to już emneryt i tyle Naprawdę a kto to jest ten cały Haidar - dokonał wyboru chciał być posłem to nie może być ordynatorem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]Popkorn mi smakował jak odladałam wypociny Chodzińskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam leć na granice tam się nadajesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze że Rada przyjęła stanowisko w sprawie nieprzedłużenia umowy ordynatorowi Riadowi Haidarowi, to jest uczciwe i tak myślało wielu Bielczan. A jak sobie Haidar wyobrażał być posłem i ordynatorem ???? Przecież będąc posłem to nie to co rada wojewódzka że sesja 1 dzień wyjątkowo 2 dni w miesiącu w sejmie biorąc pod uwagę komicje itd trzeba być w nim od 10-18 dni na miesiąc. Może być dalej lekarzem nikt go nie zwolnił Ponadto  Haidar to już emneryt i tyle Naprawdę a kto to jest ten cały Haidar - dokonał wyboru chciał być posłem to nie może być ordynatorem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Litwiniuk dzban tak kroczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha, ha... czerwony balonik lewakowi nie pomógł, ani wypowiedż radnego w za ciasnym ( chyba jeszcze od bierzmowania ) garniturku... Ha, ha, ha... chcieli aneksować jak Putin Krym... ha, ha, ha... naiwniacy szukajcie poparcia do obalenia rządu w Brukseli. Naród spuści was podczas wyborów prezydenckich jak g... w sedesie... ha, ha, ha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość urzadzania hucpy politycznej . Zupełnie niezrozumiałe jest zajmowanie się na sesji losem jakiegoś doktora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haidar na wolontariusza Caritasu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Adam. Całe te zamieszanie powstało w głowach garstki , żałosnych politycznych rozrabiaczy celem wywołania społecznych niepokojów i uderzenie w PiS. Na dzień dzisiejszy doktor został wyśmiany i obnażony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierdziało doktorowi 300 tysięcy rocznie? I to co niezliczone, bez podatku w kopertach... To bez łaski, spadaj Olek, bo się golę xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dostawałem e-maile, żebym strzelił sobie w łeb".... Żałosne wywody Chudzińskiego i stawianie się w roli ofiary są, jak on sam, po prostu żałosne. Przecież taki mail można zgłosić organom ścigania, aby zajęli się autorem, albo też literalnie skorzystać z zawartej w nim porady! Szukanie empatii dla swoich słabości intelektualnych w publicznym wystąpieniu nie uchodzi nikomu z IQ wyższym od źdźbła trawy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten oddział nie może istnieć bez tego ordynatora – stwierdziła na piątkowej sesji Rzymowska.
Czyli jak Pan ordynator umrze (czego Mu nie życzę, ale wiadomo każdy kiedyś umrze), to co zamykamy oddział? Pani Rzymowskiej przypominam, że "w pracy nie ma ludzi niezastąpionych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała Podlaska tonie w brudzie i nieładzie ,a oni się zajmują cwaniakiem z Syrii,który szuka tylko kasy i chodzi od partii do partii,aby być ciągle na fali. Jak można być lekarzem i to jeszcze ordynatorem i jednocześnie posłem???Wszyscy co go popierają niech się stukna gumowym młotkiem po przebudzeniu w głowę!!!Niech sprawdzą skąd wziął ten swój majątek,niech się z tego rozliczy.A może niech przyjmie ze dwoje uchodźców z Syrii,bo jakoś tym tematem sie nie interesuje,A wypadałoby,przecież on ratuje dzieci ,tylko za jakie pieniądze???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litwiniuk z Broniewiczem wespół z Haidarem, robią taki obciach dla Białej, że bialskie postępowe lewactwo powinno sie ze wstydu pod ziemię zapaść. Ciekawe ile jeszcze padnie kłamstw i manipulacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajac sie z dr,Haidarem z kontraktu w Libii gdzie pracowal wraz z zona w szpitalu miejskim w krolewskim miescie Beyda.Nie byly to czasy,ze tam sie zylo jak w bajce.Byly klopoty zaopatrzeniowe a 5-osobowa rodzina wymagala wysilku zeby bylo nie gorzej jak rodowitym arabom.Dawal sobie rade a pozniej wrocili do Bialej a tu wcale nie lepiej i jest glosno od pewnego czasu.Dla mnie to dobry czlowiek.maz.ojxciec wlasnych dzieci.Politycznie zaistnial a moze troche i pobladzil nie znajac naszych upodoban politycznych.Syria to jego kraj gdzie rzadza sie innymi prawami i pewnych rzeczy nie mozna przeniesc na nasza rzeczywistosc.Mam nadzieje i skocze do Bialej i posmiejemy sie z wlasnych bolaczek zakrapiajac grabba nie zapominajac o syryjskiej mandzaryji.Dr Riad kefelac BOLLANDA KLEYS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry lekarz / bo podobno nienajgorszy/ powinien zajmować się leczeniem a nie polityką! Dobry człowiek powinien pomyśleć jak pomóc swojej zniszczonej wojną ojczyżnie - Syrii a nie udawać filantropa w Polsce mając wielomilionowy majątek /dane w/g oświadczenia majątkowego posła/. A Stefaniuk umieścił na listach wyborczych hipokrytę Borodijuka , który teraz pluje na PiS popierając obłudnego Hajdara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie juz spokoj z tym ciapkiem ile mozba o nim wałkowac,na pieciu etatach chce pracowac? Niech rzuci polityke I po problemie,a pi za tym to chyba powinien sie zajac sprawami wlasnego kraju a nie naszego, no ale tam tak nie placa jak tu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
      ***s://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p112x112/72597287_2996707207022747_7733713143347544064_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ohc=KRJM8kynRFwAX-x138d&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=6&oh=7f535de96e901cc47da68aabb4b52d8a&oe=5ED75646         Riad Haidar   – wdzięczny.         3 godz.      ·           Kochani, Radni   Miasto Biała Podlaska   przyjęli stanowisko w sprawie mojej pracy w bialskim szpitalu. Serdecznie dziękuję wszystkim radnym oraz prezydentowi   Michał Litwiniuk  , którzy stanęli w mojej obronie. Z uwagą wysłuchałem wypowiedzi Pana Dyrektora Adama Chodzińskiego, który ... również jest radnym - głosował przeciwko. Bardzo mi przykro, że w wystąpieniu w/w radnego PiS, w czasie rady miasta, pojawiło się tak wiele kłamstw i manipulacji. Kłamstwo numer jeden Pan Chodziński stwierdził, że wyłonienie Ordynatora trwa kilka miesięcy. Prawda jest taka, że cała procedura przeprowadzona sprawnie to maksymalnie 3 tygodnie. Sprawę można było zamknąć w grudniu 2019. Kłamstwo numer dwa Pan Chodziński skłamał, że nie mógł się ze mną umówić i nie było z mojej strony inicjatywy do przedłużenia współpracy. To ja dostarczyłem wniosek z prośbą o przedłużenie umowy, w której z resztą zawarty był punkt o możliwości jej przedłużenia na kolejny rok bez konkursu ... jeśli władze szpitala będą zadowolone z mojej pracy. Okazuje się, że Pan Chodziński nie był. Dziś wiem, że otrzymał rozkaz z góry. Adam Chodziński jest przede wszystkim politykiem a nie Dyrektorem Szpitala i zapewne dlatego tak łatwo posługuje się kłamstwem jako narzędziem pracy. Ja zawsze byłem i nadal jestem przede wszystkim lekarzem. Jestem lekarzem w Sejmie bo zbyt wielu tam polityków, którzy tracą kontakt z rzeczywistością. Bywałem przy narodzinach, bywałem przy rodzicach kiedy przekazywałem najgorsze wiadomości. Stąpam twardo po ziemi. Jak już Wam kiedyś pisałem nie widzę dalszej możliwości współpracy z obecnym Dyrektorem - politykiem, który kłamie i nie szanuje pracowników. Przypieczętowuje to niestety los mojej przygody z bialskim szpitalem. Przyjmuję małych pacjentów w swoim gabinecie.  ❤️   Niestety dziś gołym okiem widać jak fatalne skutki przyniosła wprowadzona kilka lat temu „dobra zmiana” w Stadninie koni w Janowie Podlaskim. Podobny eksperyment rozpoczęto w bialskim szpitalu. Niestety to eksperyment na ludzkim zdrowiu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...