Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Starosta kontra koło łowieckie. Pierwszy taki wyrok w Polsce

Utworzony przez czy1telnik, 13 kwietnia 2022 r. o 15:41 Powrót do artykułu
Bardzo przepraszam, SO w Warszawie, będzie rozpatrywał odwołanie z Otwocka!: jelenie już dawno spłynęły kanalizacją otwocką, a warszawski Sąd będzie rozpatrywał 2. ins, sprawę, bodajże z 2015 roku. Ja nie mam pamięci do dat. Muszę podesłać jeszcze ten kabaretowy tekst, do Warszawy, ale możę przeczytają. Odszkodowań nie płacą, BO TAK. Ale nie o to idzie, a o to, by się wszyscy ze wszystkimi sądzili. Ja już TO zakończyłem i się śmieję. Gratulacje Staroście i Kołu: kawał dobrej, nikomu niepotrzebnej, roboty (DobraczyńskiJan) czyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, myśliwi raz na 10 lat zmienią nazwę i na nową rąbią rolników i samorząd na hajs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...