Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zdarł ze 3 pary butów za 150 zł / szt a bilet ryanairem kosztuje 200 zł. No ale czasem głupota wyprzedza myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To taki sam tym "bohatera" jak ci co teraz w krótkich spodenkach wbiegają na śnieżkę. Bo koniecznie chcą innym pokazać ze skoro w życiu nić pożytecznego nie potrafią osiągnąć to chociaż w głupocie będą lepsi . I niech tam sobie to udowadniają tyle że jak się to nie udaje i trzeba organizować pomoc to grosza nie mają i płaci za to społeczeństwo z podatków i jeszcze pretensje mają. W dupi.e mam takich bohaterów egoistów. Chcą coś zrobić oryginalnego , niech zrobią coś dla innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje, dobra decyzja i dobry czas. Teraz szkoła, może w Santiago?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, podziwiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dlugo szedl!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dzisiaj postawiłem kloca na suficie , długo to ćwiczyłem ale w końcu się udało. Nikt tak nie potrafi. Wieczorem wrzucę na YT. Mam nadzieję że będzie dużo likeów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pokonal tylko 25km dziennie? obijal sie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy Doba?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się facet "zaszedł",że szedł i szedłby,był ruski film z konwersacją, "a nogi wsio idut,wsio idut".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek, gratulacje!!! Wiedziałam, że stać Cię na wiele !!!! Tak trzymać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...