Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I tylko pacjentów żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityczna szopka haidara i jego przyd#pasa litwiniuka wraz z meblarzem. Tak bardzo haidar tęskni za pacjentami i chce dalej pracować, że aż nie zamierza wystartować konkursie... Żałosne jak ludzie dają się manipulować. Prawda jest taka że Wybrał zostać posłem i leczenie w prywatnej klinice zamiast pracę za jakieś zapewne dla niego marne 300 tysięcy rocznie..... A przy okazji zrobił polityczne show żeby zbić polityczny kapital i kilka głosów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Haidar jest konkurs chce Pan to proszę startować i oficjalnie zapowiedzieć że w przypadku wygrania konkursu zrezygnuje Pan z bycia posłem. A jak nie to paka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak się zaczyna politykować zamiast zająć się swoją pracą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje Komunistyczna Partia Syrii i jej byli członkowie !!! Hip hip ! Hura ! Hip, hip ! Hura, hura, hura!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska uwierzyli w jego dobre intencje, a on zwyczajnie nie chce leczyć już dzieci . Dziękujemy za szczerość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wzajemnością panie Haidar, z wzajemnością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten Muhammad sobie wyobraża !! Albo jest posłem, albo ordynatorem ! Co za głłąąby popierają tego cwaniaka !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała nie ma szczęścia do rządów PiSu ! Najpierw swoją zachłannością na ciepłe posadki zniszczyli stadninę koni w Janowie Podlaskim, a teraz przez to samo chcą zniszczyć tak dobry oddział dla wcześniaków! Swoją drogą, jak można być tak bezczelnie pazernym ! Najgorsze, że to tylko wierzchołek góry lodowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem, że Haidar w proteście siedzi w namiocie pod szpitalem . He, he ,he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo obchodzą twoje wywody i decyzje ? Szpital jak i cały oddział ma się bardzo dobrze. Politycznych zadym nam nie potrzeba. Do widzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompletny brak klasy .Człowieku kończ tą szopkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestań w końcu męczyć mieszkańców , pracowników szpitala swoją osobą ! Skompromitowałeś się doktorze we wszystkich aspektach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ujadają pisowskie pieski Plandowski, Trantau, Stefaniuk i pożal się boże dyrektorzyna Chodzinski. Do pięt Haidarowi nie dorastacie, PiSowskie przygłupy. Zapytajcie Karczewskiego jak na urlopie bezpłatnym dorobił 400 tysięcy. Jak by brakowało kasy Haidarowi to by wziął ochłap w postaci pracy zwykłego lekarza. Ale Haidar ma swoją godność, wszyscy wiedza ze chodziło o upokorzenie Haidara. Stefaniuk zapowiedział kiedyś ze doprowadzi do wyje.bania Haidara ze szpitala za przegrana w wyborach prezydenckich. Nie rzucał słów na wiatr. Chodzinski zaproponował Haidarowi za kasę ordynatora prace zwykłego lekarza, Haidar nie skorzystał. A posłem był społecznym nie zawodowym i nie brał grosza z kasy sejmu. Ale takie przyglupy PiSowskie nie rozumieją podstawowych informacji tylko tępą propagandę z TVPiS. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy zniszczą wszystko i wszystkich. Oni mają to w swoim DNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd Panie Haidar, bo to Pan zaczął od początku kłamać! Zresztą gdyby zależało Panu na dzieciach, to nie szedłby Pan w politykę. Piękna samokompromitacja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A doktorek naprawdę myślał , że są jakieś oczekiwania , żeby wystartował w konkursie ? Oj jaki doprawdy naiwny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie ten, to będzie inny. Nie ma tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak dokumenty z IPN -u nie kłamią i własnoręcznie napisany życiorys , prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Imil dalej pudruje nosek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...