Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ta gmina w Lubelskiem jest gotowa na przyjęcie repatriantów. Zapewni mieszkanie i pracę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 kwietnia 2018 r. o 20:51 Powrót do artykułu
Brawo - "chcemy repatrianta a nie imigranta" - cytując słowa jednego utworu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to tak powinno wyglądać. Sprowadzać Polaków lekarzy pielęgniareki, ludzi którzy prowadzili Polskie stowarzyszenia oraz organizacje podtrzymujące  polskość na tych terenach by nie popełnić bledu gn Sikorskiego który wyprowadził część dezerterów jak się później okazalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem ukrainka, robia w polszy i ludzu tu zle i niemila. Oszukac i wyzyskac tylko chca. Europa udawaja a bałagan tu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja jestem ukrainka, robia w polszy i ludzu tu zle i niemila. Oszukac i wyzyskac tylko chca. Europa udawaja a bałagan tu
a ty myślisz, że w innych krajach europy to jest inaczej, kapitalizm na tym  polega, że każdy drze dla siebie jak naiwięcej i to robią najczęśćiej ci gorliwi katolicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla ciebie chamie to Pani, a nie ty. Krów z tobą nie pasła, byś jej na ty jechał. Po drugie kapitalizm każdemu kojarzy się z Protestantyzmem i tam szukaj wyzysku. Nie oglądałeś jak roluje się Polaków w Holandii, czy jak za drutem kolczastym trzymano pracowników... a raczej niewolników w Italii? Sam doznałem największego mobbingu w Niemczech. No, ale człowiek jak nie ma roboty w kraju, to zaciska zęby i cierpi. Mam nadzieję, że przynajmniej pani odpowiednio płacą za robotę. Bo polscy wyzyskiwacze marzą o sprowadzaniu roboli z Indii i Wietnamu. Do czego? Pani niedługo zorientuje się, że 10 godzin dalej w niemieckiej opiece zarobi na czysto minimum 1200€ na rękę i pozna Pani uroki życia w Niemczech ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja jestem ukrainka, robia w polszy i ludzu tu zle i niemila. Oszukac i wyzyskac tylko chca. Europa udawaja a bałagan tu
  To jedź walczyć o Donbas czy Krym, o Twe ojczyste ziemie, a nie tyraj za parę srebników myślac tylko o własnej.... . Nikt nie trzyma na siłę, a i w końcu mamy pełne równouprawnienie kobiet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy zostały te rodziny które tu sprowadzili..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...