Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragedia na imprezie. Koledzy wynieśli Kamila nieprzytomnego, nie wezwali karetki [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2019 r. o 19:53 Powrót do artykułu
Po przeczytaniu tego artykułu uważam ,że policja postąpiła bardzo dobrze. Sąd jak najbardziej . To już policja nie ma się czym zajmować tylko tym jak i o której kogoś wynoszą koledzy z imprezy ? Mnie za kawalerki też nie raz koledzy wynosili za ręce i za nogi z imprezy tak się napiłem . Nosili mnie pijanego jak ja " zgon" zaliczyłem . Nosili mnie a ja jak neptyk. Ale ja piłem wyśmienitą wódeczkę ale narkotyków nie było tylko picie alkoholu i to ostre do nieprzytomności i też mnie nosili i do samochodu , i do domu mnie wnosili i w rowie się spało he he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciał to się naćpał. Sam sobie winien. koledzy wycpali mniej to co mieli robić za nianię? Dorosły mężczyzna byl. sam dokonał wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byli rodzice, gdy trzeba było wychować chłopaka na wolnego od tego gooowna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest taki przepis w kodeksie karnym, zgodnie z którym odpowiada ten kto nie udzielił pomocy osobie będącej w stanie zagrożenia życia i zdrowia-tak samo jak w przypadku ofiary wypadku drogowego, jeżeli byli tacy ludzie ,którzy zdawali sobie sprawę ze stanu tego chłopaka i nie udzielili mu pomocy i nie wezwali karetki to jest kwestia do rozważenia co do tego artykułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość z 19:53 ale masz się czym chwalić. Opowiedz tą bajkę swoim dzieciom, może będą kultywować tradycję a Ty będziesz z tego bardzo zadowolony jak Ci ktoś takie zwłoki dzieciaka do domu przywiezie. No ruszaj na pogaduchy z dziećmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako spoleczenstwo kolejny raz zawiedlismy. Chyba nie ma sensu przerzucanie sie wina, kto mniej kto bardziej winny. Dramat rozmywaja dwa obszary nakladajace sie - poczucie straty jakie powstaje w Nas i to jak po nim bedziemy sie nawzajem oceniac. Jest to takze test zaufania byc moze czy nie bedziemy wykorzystywani do bycia ocenianymi . I tutaj mamy beneficjenta. Teraz czy byla mozliwosc i narzedzia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był dorosły i robił co chciał, 24l i dziecko??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pili, ćpali i umarł. Przyczyna śmierci jasna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednego ćpuna i w dodatku moczymordy mniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I BARDZO DOBRZE :) A pozatym po co chłopcom na imprezie pigułki gwałtu - GHB ? Pedały czy jak? Czy chcieli dziewczynę jakaś zgwałcić w kilku? Bardzo dobrze że ćpun leży w ziemi, matka za tą durnotę też tam powinna trafić bo 24 lata to nie dziecko tylko dorosły chłop więc nie róbcie więcej z siebie pośmiewiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do znajomy. Gówno o nim wiesz, żeby nazywać go ćpunem! Rodzice nie mówili że o zmarłych mówi się dobrze albo wcale!? Dla matki nie ważne ile ma lat był i będzie jej DZIECKIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech matka się pogodzi że jej syn nie był święty a skąd mieli wiedzieć że z nim jest coś nie tak myśleli że śpi na***y i odwieźli go do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok piszecie że chciał to ćpał,ale dlaczego nikt nie wezwał pomocy? I za to powinni "koledzy" ponieść karę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do koleżanka, doskonale znam tą rodzinę, matka alkoholiczka, syn ćpun, tylko ten ojciec taki w miare normalny. To po co im było GHB? Chcieli w kilku jakaś dziewczynę zgwałcić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kobieta i cała jej rodzina to patologia więc nic dziwnego że syn sie zaćpał! Bardzo dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok piszecie że chciał to ćpał,ale dlaczego nikt nie wezwał pomocy? I za to powinni "koledzy" ponieść karę
  powodów może być kilka. Po pierwsze to mogli nie wiedzieć, że coś z nim nie tak. Możliwe, że 90% imprez końcył zgonem na przykład. Zanieśli do auta żeby pospał i za trochę odwieźli do domu, być może trzeba było załatwić jakiegoś kierowcę. Sprawdzanie czy ziomek, który przybił gwoździa ma puls i oddycha nie jest standardem na imprezie. Druga wersja zakłada, że wszyscy byli ućpani, a to już rodzi konsekwencje, bo sprawa by się rypła, trzeba by ustalać kto przyniósł ćpanie, kto mu dał itd. Pojawia się możliwość, że postawią zarzuty. Można też przyjąć, że z gościem był kontakt, może stracił zdolność poruszania się ale coś mamrotał. Mnie nie dziwi, że każdy ze świadków przedstawia inną wersję wydarzeń. Była przecież impreza. Na bank było pite, przypuszczalnie ćpane (choć na 100% pewności nie ma, bo jak piszą pojawił się na imprezie późno, mógł brać wcześniej a tam tylko zapić). Postawienie komuś zarzutów w takiej sytuacji wymagałoby ustalenia, że ktoś podał mu narkotyki bez jego woli albo, że zdając sobie sprawę z zagrożenia życia chłopaka nie zrobili nic aby mu pomóc. Moim zdaniem oba przypadki są możliwe ale są nie do udowodnienia. Rozumiem rozpacz rodziców, to co ich spotkało jest straszne, rozumiem, że nie mogą się z tym pogodzić, ale próba zniszczenia życia innym bez 100% pewności, że świadomie zawinili jest takim samym idiotyzmem jak mówienie, że rodzice mogli go lepiej wychować (tak, oczywiście - wy którzy to mówicie z pewnością macie dorosłe albo prawie dorosłe dzieci i doskonale wiecie co, kiedy i z kim robią albo co im do głowy strzelić może. Tylko czy to wam się aby nie wydaje?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ważne jest tylko czy udzielili mu pomocy od razu czy zwlekali z nią Jakie to ma znaczenie kiedy przyszedł na imprezę ,czy coś spożywał czy nie ,nieprzytomnemu człowiekowi trzeba pomóc i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do znajomy Twierdzisz że znasz ta rodzinę to dlaczego mówisz, że Kamil był ćpunem? Tylko dlatego że od czasu do czasu walna sobie melanż, żeby się odstresować. Dlaczego nie powiesz jakim był dobrym człowiekiem jak pomagał innym, rodzicom i swojej siostrze. tak bo najłatwiej nasrac na kogoś kto już nie może się bronić. Przykre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A rodzice zamiast sie pogodzić z tym że syn był ćpunem i nie upilnowali to szopki urządzają. A detektyw zarabia i darmowa reklama :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla zmarłego należy się szacunek... jak widać niektórych rodzice nie nauczyli szacunku....stało się, ale nie można tu oskarżać rodziców i obrażać zmarłego... SZACUNEK TO PODSTAWA.... debile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...