Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny finał poszukiwań radnego. Wcześniej w rzece znaleziono samochód

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2020 r. o 14:59 Powrót do artykułu
Wyrazy współczucia dla Córki tego człowieka Widziałem w tv jej apel i widać było ogrome uczucie do Ojca. Szczere duże wyrazy współczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechał strzelać do zwierzaczków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze przykro słyszeć takie wiadomości. Życzę wytrwałości rodzinie w tym trudnym czasie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś to wszystko podejrzane .  Cytuję  " Jego koledzy z rady gminy mówili że mężczyzna 10 stycznia był w pracy w Chotyłowie i wracając pojechał do fryzjera w Zalesiu. Następnie odwiedził swojego kolegę w Malowej Górze, po czym ok. godziny 14.00 tego samego dnia wyszedł od niego"   --------    Skoro o 14 -tej wyszedł od kolegi w  Malowej Górze a wcześniej był u fryzjera w Zalesiu to .....      minimum o 12- tej musiał wyjść już z pracy !!!!!!!!!!!!! Więc się pytam ........ CZY W NADLEŚNICTWIE CHOTYŁÓW PRACUJE SIĘ DO GODZINY 12 - TEJ ???????????????  Nie wykonywał też obowiązków służbowych poza budynkiem nadleśnictwa Chotyłów gdyż ........... BYCIE U FRYZJERA NIE NALEŻY CHYBA DO OBOWIĄZKÓW PRACOWNIKA NADLESNICTWA!!!!!!!! Więc się pytam ..... OD , KTÓREJ DO KTÓREJ PRACUJE SIĘ W NADLEŚNICTWIE CHOTYŁÓW ?????? Skoro był prywatnie u fryzjera i prywatnie u kolegi to...... ILE GODZIN PRACOWAŁ TEGO DNIA?????  Nadleśnictwo CHOTYŁÓW PRACUJE OD 7.00 DO 15.00 . Skoro o 14 - tej wyszedł już od kolegi i załatwił już fryzjera to załatwiał swoje prywatne sprawy . Więc w kadrach musi być wpis ........ Dlaczego ten PAN OPUŚCIŁ ZAKŁAD PRACY W GODZINACH PRACY ? DLACZEGO ZAŁATWIAŁ SWOJE PRYWATNE SPRAWY W GODZINACH PRACY ?  Coś do wszystko dziwnie mi wygląda . Trzeba tą sprawę dokładnie zbadać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragiczny finał byłby, gdyby jeszcze ktoś z poszukujących się np. utopił. Ten finał jest smutny, oczekiwany, spodziewany, ale nie tragiczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wczesniej pisałem , że pewnie się utopił i jego zwłoki gdzieś pływają pod wodą . Ludzie mnie za ten wpis zminusowali i pisali że pewnie gdzieś pije wódkę albo że się znajdzie a to jednak ja miałem rację pisząc , że pewnie się utopił a nie pije gdzieś .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Myśliwy Tadzik" na sto procent wie co tam zaszło skoro ma takie wiadomości - dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś to wszystko podejrzane .  Cytuję  " Jego koledzy z rady gminy mówili że mężczyzna 10 stycznia był w pracy w Chotyłowie i wracając pojechał do fryzjera w Zalesiu. Następnie odwiedził swojego kolegę w Malowej Górze, po czym ok. godziny 14.00 tego samego dnia wyszedł od niego"   --------    Skoro o 14 -tej wyszedł od kolegi w  Malowej Górze a wcześniej był u fryzjera w Zalesiu to .....      minimum o 12- tej musiał wyjść już z pracy !!!!!!!!!!!!! Więc się pytam ........ CZY W NADLEŚNICTWIE CHOTYŁÓW PRACUJE SIĘ DO GODZINY 12 - TEJ ???????????????  Nie wykonywał też obowiązków służbowych poza budynkiem nadleśnictwa Chotyłów gdyż ........... BYCIE U FRYZJERA NIE NALEŻY CHYBA DO OBOWIĄZKÓW PRACOWNIKA NADLESNICTWA!!!!!!!! Więc się pytam ..... OD , KTÓREJ DO KTÓREJ PRACUJE SIĘ W NADLEŚNICTWIE CHOTYŁÓW ?????? Skoro był prywatnie u fryzjera i prywatnie u kolegi to...... ILE GODZIN PRACOWAŁ TEGO DNIA?????  Nadleśnictwo CHOTYŁÓW PRACUJE OD 7.00 DO 15.00 . Skoro o 14 - tej wyszedł już od kolegi i załatwił już fryzjera to załatwiał swoje prywatne sprawy . Więc w kadrach musi być wpis ........ Dlaczego ten PAN OPUŚCIŁ ZAKŁAD PRACY W GODZINACH PRACY ? DLACZEGO ZAŁATWIAŁ SWOJE PRYWATNE SPRAWY W GODZINACH PRACY ?  Coś do wszystko dziwnie mi wygląda . Trzeba tą sprawę dokładnie zbadać .
 Masz rację Kolego Mysliwy Tadzik . Jak był u fryzjera okoł 13 to musiał wyjść z pracy przed czasem . A to tak można sobie w nadleśnictwie w Chotyłowie tak wychodzić z pracy o której się chce i po fryzjerach chodzić lub koleżków odwiedzać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja bym sobie z pracy wyszedł w połowie dnia i poszedł do fryzjera to by mnie zwolnili na momencie . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy zadzwonić do Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie i zapytać jakie są kryteria pracy pracowników poszczególnych nadleśnictw i czy w godzinach pracy pracownik może sobie np. jechać do oddalonej o jakieś 5 km miejscowości i iść do fryzjera ? Czy po takim wyjściu jest odpowiedni wpis w kadrach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Aniołowie zawiodą Go do Raju. Spoczywaj w spokoju. Pozostaniesz w mojej wdzięcznej pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co on pojechał na te łąki? Ludzie pisali na forum że on zwierzeta zabijał . Ale czy to prawda to nie wiem ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Aniołowie zawiodą Go do Raju. Spoczywaj w spokoju. Pozostaniesz w mojej wdzięcznej pamięci.
 Myśliwego do raju? Pan Bóg cię opuścił czlowieku???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było się na leśnika uczyć! A nie teraz żal d.. e ściska że można pracować do 12.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było  się na leśnika uczyć! A nie teraz żal d.. e ściska że można pracować do 12.
 Jak w godzinach pracy bujasz się po fryzjerach, czy znajomych to jesteś zwykłym oszustem: branża tu nie ma żadnego znaczenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek nie żyje a wy teraz zastanawiacie się, że wyszedł w czasie pracy. Niech pierwszy rzuci kamień kto bez winy... Wstyd a potem pójdziecie do kościoła jak gdyby nigdy nic. Zginął człowiek a tu robicie z niego potwora. Wstydźcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z policji jesteście dajcie spokój człowiek nie żyje a wy takie zeczy piszecie zajmijcie się swoimi tyłkami a nie po tragicznej śmierci kometarze piszecie nie wiecie co wasz czeka jaki koniec zamiast współczuć rodzinie to ja dobijajcie w tym czasie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ciekawość zaspokojona 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanów się człowieku co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedyś 10 minut Przed czasem wyszedłem z pracy, jak kierownik się o tym dowiedział to miałem duże nieprzyjemności. Ale pracuję w poważnej firmie i u nas nie ma tak, że każdy chodzi jak chce do pracy i wychodzi kiedy chce. A jakbym wyszedł w połowie pracy i pojechał do fryzjera toby mnie zwolnili albo miałbym nagrane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...