Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

16 stycznia 2020 r.
13:28

Tragiczny finał poszukiwań radnego. Wcześniej w rzece znaleziono samochód

Autor: Zdjęcie autora eb
79 33 A A
Intensywne poszukiwania trwały już od soboty. W akcję oprócz strażaków i policji, włączyli się leśnicy, a także okoliczni mieszkańcy
Intensywne poszukiwania trwały już od soboty. W akcję oprócz strażaków i policji, włączyli się leśnicy, a także okoliczni mieszkańcy (fot. Policja)

Tragicznie zakończyły się poszukiwania Tomasza Sylwesiuka, radnego z gminy Terespol, którego samochód wyłowiono w sobotę z Krzny w Starzynce.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W czwartek ok. godziny 13.00 strażacy znaleźli ciało mężczyzny w Krznie w odległości kilometra od miejsca gdzie wcześniej odnaleziono jego auto. Intensywne poszukiwania trwały już od soboty.

W akcję oprócz strażaków i policji, włączyli się leśnicy, a także okoliczni mieszkańcy.  W poniedziałek poszukiwało go blisko 150 osób. Sprawdzane było koryto rzeki, a także lasy i łąki. Aby ułatwić poszukiwania, opuszczono śluzy na Krznie.

– Jego tożsamość  potwierdzi przeprowadzona sekcja zwłok– zaznacza podkom. Barbara Salczyńska–Pyrchla, rzecznik bialskiej policji.  Ustalane są też dokładne okoliczności śmierci mężczyzny.

Do poszukiwań włączyła się nawet specjalistyczna grupa nurków z sonarami z Lublina. Przypomnijmy, że kontakt z 45-letnim radnym gminy Terespol urwał się już w piątek po południu. Terenową Toyotę w rzece zauważyła w sobotę po południu mieszkanka gminy, która zadzwoniła na numer alarmowy 112. Nie było wiadomo, czy w środku jest kierowca.

– Z wody wyciągnięto toyotę. W środku nie było ludzi – relacjonowała nam wówczas rzecznik bialskiej policji. Okno w samochodzie było otwarte, a w środku znajdował się sprzęt myśliwski. Policja zakładała wszystkie scenariusze.

Jego koledzy z rady gminy mówili że mężczyzna 10 stycznia był w pracy w Chotyłowie i wracając pojechał do fryzjera w Zalesiu. Następnie odwiedził swojego kolegę w Malowej Górze, po czym ok. godziny 14.00 tego samego dnia wyszedł od niego, a już od godziny 15 jego telefon był niedostępny. Sylwesiuk pracował w Nadleśnictwie Chotyłów.

e-Wydanie

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 stycznia 2020 o 14:59
+18
Wyrazy współczucia dla Córki tego człowieka Widziałem w tv jej apel i widać było ogrome uczucie do Ojca. Szczere duże wyrazy współczucia
Avatar
Myśliwy Tadzik / 16 stycznia 2020 o 15:15
+15
Coś to wszystko podejrzane .  Cytuję  " Jego koledzy z rady gminy mówili że mężczyzna 10 stycznia był w pracy w Chotyłowie i wracając pojechał do fryzjera w Zalesiu. Następnie odwiedził swojego kolegę w Malowej Górze, po czym ok. godziny 14.00 tego samego dnia wyszedł od niego"   --------    Skoro o 14 -tej wyszedł od kolegi w  Malowej Górze a wcześniej był u fryzjera w Zalesiu to .....      minimum o 12- tej musiał wyjść już z pracy !!!!!!!!!!!!! Więc się pytam ........ CZY W NADLEŚNICTWIE CHOTYŁÓW PRACUJE SIĘ DO GODZINY 12 - TEJ ???????????????  Nie wykonywał też obowiązków służbowych poza budynkiem nadleśnictwa Chotyłów gdyż ........... BYCIE U FRYZJERA NIE NALEŻY CHYBA DO OBOWIĄZKÓW PRACOWNIKA NADLESNICTWA!!!!!!!! Więc się pytam ..... OD , KTÓREJ DO KTÓREJ PRACUJE SIĘ W NADLEŚNICTWIE CHOTYŁÓW ?????? Skoro był prywatnie u fryzjera i prywatnie u kolegi to...... ILE GODZIN PRACOWAŁ TEGO DNIA?????  Nadleśnictwo CHOTYŁÓW PRACUJE OD 7.00 DO 15.00 . Skoro o 14 - tej wyszedł już od kolegi i załatwił już fryzjera to załatwiał swoje prywatne sprawy . Więc w kadrach musi być wpis ........ Dlaczego ten PAN OPUŚCIŁ ZAKŁAD PRACY W GODZINACH PRACY ? DLACZEGO ZAŁATWIAŁ SWOJE PRYWATNE SPRAWY W GODZINACH PRACY ?  Coś do wszystko dziwnie mi wygląda . Trzeba tą sprawę dokładnie zbadać .
Coś to wszystko podejrzane .  Cytuję  " Jego koledzy z rady gminy mówili że mężczyzna 10 stycznia był w pracy w Chotyłowie i wracając pojechał do fryzjera w Zalesiu. Następnie odwiedził swojego kolegę w Malowej Górze, po czym ok. godziny 14.00 tego samego dnia wyszedł od niego"   --------    Skoro o 14 -tej wyszedł od kolegi w  Malowej Górze a wcześniej był u fryzjera w Zalesiu to .....      minimum o 12- tej musiał wyjść już z pracy !!!!!!!!!!!!! Więc się pytam ........ CZY W NADLEŚNICTWIE CHOTYŁÓW PRACUJE SIĘ DO GODZINY 12 - TEJ ... rozwiń
Avatar
Gościo / 16 stycznia 2020 o 15:41
+10
Jak ja bym sobie z pracy wyszedł w połowie dnia i poszedł do fryzjera to by mnie zwolnili na momencie . 
Avatar
DARZ BÓR / 16 stycznia 2020 o 15:23
+9
Już wczesniej pisałem , że pewnie się utopił i jego zwłoki gdzieś pływają pod wodą . Ludzie mnie za ten wpis zminusowali i pisali że pewnie gdzieś pije wódkę albo że się znajdzie a to jednak ja miałem rację pisząc , że pewnie się utopił a nie pije gdzieś .
Avatar
Znajomy / 16 stycznia 2020 o 22:43
+6
Z policji jesteście dajcie spokój człowiek nie żyje a wy takie zeczy piszecie zajmijcie się swoimi tyłkami a nie po tragicznej śmierci kometarze piszecie nie wiecie co wasz czeka jaki koniec zamiast współczuć rodzinie to ja dobijajcie w tym czasie 
Avatar
Dorota / 16 stycznia 2020 o 22:30
+6
Człowiek nie żyje a wy teraz zastanawiacie się, że wyszedł w czasie pracy. Niech pierwszy rzuci kamień kto bez winy... Wstyd a potem pójdziecie do kościoła jak gdyby nigdy nic. Zginął człowiek a tu robicie z niego potwora. Wstydźcie się!
Avatar
Dd / 16 stycznia 2020 o 15:14
+6
Zawsze przykro słyszeć takie wiadomości. Życzę wytrwałości rodzinie w tym trudnym czasie...
Avatar
Piwosz / 17 stycznia 2020 o 15:59
+4
Chciałem iśc kiedyś też do fryzjera  w godzinach pracy  ale przełożony mi nie pozwolił ? Rozesmiał się i powiedział " zapomnij " . Powiedział , że skończę pracę o 15 - tej i sobie pójdę . A chciałem wyjśc o 13.30 i jeszcze sobie piwko na mieście pod parasolami wypić , ale mi nie pozwolił .
Avatar
Kordelas / 17 stycznia 2020 o 05:39
+4
Ja kiedyś 10 minut Przed czasem wyszedłem z pracy, jak kierownik się o tym dowiedział to miałem duże nieprzyjemności. Ale pracuję w poważnej firmie i u nas nie ma tak, że każdy chodzi jak chce do pracy i wychodzi kiedy chce. A jakbym wyszedł w połowie pracy i pojechał do fryzjera toby mnie zwolnili albo miałbym nagrane.
Avatar
Katolik / 16 stycznia 2020 o 18:12
+4
A po co on pojechał na te łąki? Ludzie pisali na forum że on zwierzeta zabijał . Ale czy to prawda to nie wiem ? 
Avatar
Leśniczy / 5 dni temu o 21:22
0
Oj zawistna bando troli internetowych, leśniczy ma zadaniowy czas pracy. Jak już ktoś napisał, trzeba było się uczyć i zostać leśnikiem. Ogarnijcie się, chociaż trochę empatii.
Avatar
w / 20 stycznia 2020 o 18:04
+1
"Tragicznie zakończyły się poszukiwania "... Czyli przyczyną tragedii były poszukiwania. Jakby nie szukali to nie byłoby tragedii. Do redakcji: wyślijcie tego idiotę eb do szkoły, albo niech ktoś sprawdza co ono pisze.
Avatar
Piwosz / 17 stycznia 2020 o 15:59
+4
Chciałem iśc kiedyś też do fryzjera  w godzinach pracy  ale przełożony mi nie pozwolił ? Rozesmiał się i powiedział " zapomnij " . Powiedział , że skończę pracę o 15 - tej i sobie pójdę . A chciałem wyjśc o 13.30 i jeszcze sobie piwko na mieście pod parasolami wypić , ale mi nie pozwolił .
Avatar
@Łowczy / 17 stycznia 2020 o 14:58
0
A co z motylicą wątrobową? Dziki tego nie mają?
Avatar
Łowczy / 17 stycznia 2020 o 14:43
+3
Wie może ktoś jakie są kryteria przyjęcia na myśliwego? Też bym chciał ustrzelic jakiegoś zwierza. Po jeść za darmo mięsa z dziczyzny i kiełbaski narobić.
 Kolego z tym jedzeniem mięsa z dziczyzny to nie tak łatwo ! Nie jest to w zupełnosci za darmo . Trzeba dojechać autem na miejsce zabicia zwierzyny łownej a paliwo nie jest tanie . Trzeba kupić amunicję do sztucera . Trzeba mieć jakieś auto terenowe bo na wiosnę i zimą zwykłą osobówką po błocie, łakach nie pojedziesz to  wszystko koszty . Z tym mięsem z dzika to też nie tak prosto. Jak zastrzelisz dzika odyńca to musisz mu krew szybko spóścić aby mieso nie było czerwone, musisz też wyciąć mu jajca aby mięso nie śmierdziało uryną czyli moczem . Do wycięcia jajec trzeba ostrego noża . Nastepnie musisz takiego zwierza oskurowa czyli zdjąc skórę , to wszystko jest pracochłonne. Następnie musisz mięso z dzika zawieść do weterynarza aby zbadał czy dzik nie był chory i mieso jest zdrowe . Dopiero pózniej możesz to mięso wstawić w marynatę , mielić i robić kiełbasy . Ale możesz odrazu z bebechów dzika wyjąć wątrobę . Możesz ją bez badania smażyć od razu po wypatroszeniu dzika . Wątroba jest zdrowa. Taka  świeżutka wątróbka z dzika posmażona z cebulką jest wyśmienita , palce lizać . Super smakuje jako zakąska i zagrych do wódeczki. Tak że kolego z tym miesem z dziczyzny i kiełbaską nie tak prosto i nie tak tanio . Trochę kasy idzie i swojej roboty też . Ale kiełbaska jest wyborna i zdrowa nie co ten szjs z marketu. Pozdrawiam kolegów mysliwych i Darz Bór .
 Kolego z tym jedzeniem mięsa z dziczyzny to nie tak łatwo ! Nie jest to w zupełnosci za darmo . Trzeba dojechać autem na miejsce zabicia zwierzyny łownej a paliwo nie jest tanie . Trzeba kupić amunicję do sztucera . Trzeba mieć jakieś auto terenowe bo na wiosnę i zimą zwykłą osobówką po błocie, łakach nie pojedziesz to  wszystko koszty . Z tym mięsem z dzika to też nie tak prosto. Jak zastrzelisz dzika odyńca to musisz mu krew szybko spóścić aby mieso nie było czerwone, musisz też wyciąć mu jajca aby mięso nie śmierdz... rozwiń
Avatar
Ksiezniczka / 17 stycznia 2020 o 11:39
+3
W Polsce.Nowa moda spychania ranych do wody... to juz kolejny radny kory zginal w taki sposob. Najgorsze ze koledzy powiedza ze "zasluzyles na takich wrogow". Nie. Bandyci... niech was ten sam los spotka.
Avatar
Piotr / 17 stycznia 2020 o 11:36
+1
Nie polował nie miał broni 
Avatar
znajomy / 17 stycznia 2020 o 11:34
+2
A jaki jak nie tragiczny co cieszy cię ludzka krzywda zastanów się trochę zanim napiszesz 
Avatar
tut / 17 stycznia 2020 o 11:14
+1
smutne...ale i ku przestrodze...wyszedł z pracy po śmierć....RIP
Avatar
Upss / 17 stycznia 2020 o 09:13
+3
Człowieku przecież za ustrzelone mięso z lasu też się płaci
Zobacz wszystkie komentarze 33

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega przed e-papierosami. Polscy lekarze biją na alarm

Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega przed e-papierosami. Polscy lekarze biją na alarm 4 3

Szpitale w całej Polsce dostały polecenie, by informować sanepid o każdym pacjencie, którego choroba może mieć związek z używaniem e-papierosów. O ich szkodliwości ostrzega już oficjalnie Światowa Organizacja Zdrowia. Według niej elektroniczne papierosy zwiększają ryzyko chorób płuc i serca.

Ciąg dalszy: spotkanie z Iloną Wiśniewską
31 stycznia 2020, 18:00

Ciąg dalszy: spotkanie z Iloną Wiśniewską 0 0

Reporterka Ilona Wiśniewska będzie gościem kolejnego spotkania z cyklu "Ciąg dalszy" w Dzielnicowym Domu Kultury Czuby Południowe (ul. Wyżynna 16). Spotkanie odbędzie się 31 stycznia o godz. 18.

Za nami 62. gala rozdania nagród Grammy. Oto zwycięzcy tegorocznej edycji
film

Za nami 62. gala rozdania nagród Grammy. Oto zwycięzcy tegorocznej edycji 0 0

62. gala rozdania nagród Grammy zdominowana przez Billie Eilish. Młodziutka wokalistka zgarnęła aż 5 statuetek za: album roku, najlepszy debiut, piosenkę roku, nagranie roku oraz najlepszy album popowy.

Nadal pamiętamy o ofiarach Holokaustu. Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu
27 stycznia 2020, 12:00

Nadal pamiętamy o ofiarach Holokaustu. Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu 0 0

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Tradycyjnie do uroczystości przyłącza się Państwowe Muzeum na Majdanku.

Smog w Lublinie. GIOŚ oznaczył jakość powietrza jako złą

Smog w Lublinie. GIOŚ oznaczył jakość powietrza jako złą 12 32

Normy pyłów zawieszonych PM10 oraz PM 2.5 ponownie zostały przekroczone - wynika z danych z czujnika umieszczonego przy ul. Obywatelskiej. Główny Inspektorat Ochrony Środowiska oznaczył jakość powietrza w Lublinie jako złą.

Potok Sitno wznowił treningi po zimowej przerwie

Potok Sitno wznowił treningi po zimowej przerwie 0 0

W zeszłym sezonie Potok Sitno rzutem na taśmę po dwumeczu barażowym zapewnił sobie utrzymanie w zamojskiej "okręgówce". W obecnej kampanii zespół trenera Marka Gnypa chce zapewnić sobie spokój zdecydowanie wcześniej

Wybory na szefa Platformy Obywatelskiej. "To był moment, w którym trzeba było schować własne ambicje"

Wybory na szefa Platformy Obywatelskiej. "To był moment, w którym trzeba było schować własne ambicje" 0 16

Trzy pytania do Joanny Muchy, lubelskiej posłanki Platformy Obywatelskiej.

Koncert Black River w Klubie30
26 marca 2020, 19:00

Koncert Black River w Klubie30 0 0

Klub30 (ul. Jasna 7) zaprasza na koncert formacji Black River tworzonej przez muzyków takich zespołów jak Behemoth czy Dimmu Borgir. Wydarzenie odbędzie się 26 marca o godz. 19.

Szkoła Podstawowa nr 58 będzie największą w Lublinie. Inna podstawówka ma zostać zlikwidowana

Szkoła Podstawowa nr 58 będzie największą w Lublinie. Inna podstawówka ma zostać zlikwidowana 20 14

Już w czwartek Rada Miasta ma założyć nową Szkołę Podstawową nr 58, która ma działać w nowym budynku rosnącym przy ul. Berylowej. To będzie największa szkoła w Lublinie. Zarazem Ratusz chce zlikwidować mikroskopijną podstawówkę przy Krochmalnej, a jej uczniowie mają trafić do innych placówek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 stycznia 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 stycznia 2020 r. 0 0

Artyści Pieniądza na 100-lecie złotego

Artyści Pieniądza na 100-lecie złotego 0

Tutaj pochowano powstańców styczniowych. Uroczystości w rocznicę [zdjęcia]
galeria

Tutaj pochowano powstańców styczniowych. Uroczystości w rocznicę [zdjęcia] 0 6

W niedzielę przy mogile powstańców styczniowych w Klarowie spotkali się rekonstruktorzy i uczestnicy rocznicowej uroczystości.

Chełm: Kurier podbierał paczki

Chełm: Kurier podbierał paczki 0 2

Policjanci zatrzymali 24-latka któremu udowodniono podbieranie paczek z firmy kurierskiej w której był podwykonawcą.

Kobe Bryant nie żyje. Słynny koszykarz zginął w katastrofie helikoptera

Kobe Bryant nie żyje. Słynny koszykarz zginął w katastrofie helikoptera 298 2

Kobe Bryant zginął w niedzielę w katastrofie helikoptera w Kalifornii - podają amerykańskie media. Słynny koszykarz miał 41 lat.

Pszczółka Polski Cukier pokonała mistrza Polski na własnym parkiecie [zdjęcia]
galeria

Pszczółka Polski Cukier pokonała mistrza Polski na własnym parkiecie [zdjęcia] 0 20

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin sprawiła miłą niespodziankę swoim kibicom – pokonała u siebie CCC Polkowice 71:66

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!