Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Twierdzi, że dyrektor zdegradował ją za poglądy polityczne. Nagrała rozmowę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 stycznia 2019 r. o 14:56 Powrót do artykułu
Zaczyna się tak jak w Niemczech. Nie wolno mieć swoich poglądów. Buzia w kubeł. Lewactwo szaleje. Do czego oni doprowadza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze ja nie nagrałam mojej rozmowy, za poprzedniej władzy, jak po urlopie macierzyńskim nie wróciłam na swoje stanowisko tylko dostałam polecenie napisanania przeniesienia gdzie indziej... i od polityki trzymałam się z daleka... także skończcie już krzyczeć, bo za poprzedniej władzy działo się jeszcze lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały PIS. Kali może a Kalemu nie można. Różnica jest taka że za poprzedniej ekipy zwalniani, przenoszeni, degradowani etc. nie latami z tym po mediach bo by nie było już miejsca na inne informacje. W obecnej sytuacji wskazane jest dalsze wskazywanie jak to "inni" są źli. I to wszystko w imię haseł "stop mowie nienawiści". WSTYD. Ciekawe kto następny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cienias zastąpił cieniasa:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam ,że facet z takim nosem miał ochote na tę ładną i zaokragloną swoja zastępczynię!!! Tutaj trzeba szukać źródeł konfliktu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tobie biednemu nic nie sakpnęło, oj ty biedny, biedny. Może meytoryki trochę? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro zwalniane są osoby które pracowały za czasów Stefaniuka to proszę o podanie się do dymisji Pana Litwiniuka, niech sam odgórnie się zwolni. Przypominam pracował 4 lata jako jego pierwszy zastępca, popierając politykę działania poprzedniej władzy. Pani Bielińska z tego co wiem nie ma legitymacji partyjnej, a narazie zatrudniony naczelnik i szefl gabinetu posiadają takie legitymacje więc kto jest wmieszany w politykę? Nie lepiej poprostu szczerze powiedziec że musi Pan mieć swoich ludzi prosto i konkretnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko współczuć firmom które mają w swoim gronie takie nsgrywajace typy. Ciekawe kto nauczył tę młode pracownicę takich zachowań. SŁABE TO!!!! Boże broń przed takim pracownikiem. Kto odważny zatrudni ją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani od nagrywania przed nia kariera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z PiS i jego ludźmi!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jaką czystkę polityczną dokonuje Marszałek Województwa Stawiarski. Jakoś nikt z was nie krzyczy choć dokonuje on zmian zgodnie z zasadą " lepiej mierny, ale wierny"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni= Dziennik niemiecki.
 Idz czytaj toruński "od rzeczy"i jak to mawiał jede z autorytetów owej gadzinówki - spieprz%aj dziadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze ja nie nagrałam mojej rozmowy, za poprzedniej władzy, jak po urlopie macierzyńskim nie wróciłam na swoje stanowisko tylko dostałam polecenie napisanania przeniesienia gdzie indziej... i od polityki trzymałam się z daleka... także skończcie już krzyczeć, bo za poprzedniej władzy działo się jeszcze lepiej...
 i dlatego poprzednia władza dostała czerwoną kartkę, czy aktualna też tego chce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne są te komentarze. Chyba nie trzeba daleko sięgać pamięcią kiedy poprzedni prezydent Stefaniuk obsadzał stanowiska ludźmi z Trójmiasta. Wymiana kadrowa była zakrojona na szeroką skalę. To prezydent dobiera sobie współpracowników. Trudno żeby pracował z osobami, które będą mogły mu rzucać kłody pod nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej instytucji za poprzedniej władzy też z pracą pożegnał się wieloletni dobry pracownik, dzisiaj może czuć satysfakcję, że pani która przyczyniła się do tego też straciła stanowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj niestety nie ważne jest co sobą reprezentujesz ale z kim się kolegujesz. Niestety jest tak w wielu bialskich instytucjach. Zbiegło się to w czasie z kadencją Pana Stefaniuka. Musi trochę czasu upłynąć aby wszystko wróciło do narmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest tak dobra i wspaniała platforma... Dziwię się, że PiS nie wywalił jeszcze dyrektorów w Marszałkowskim z nadania po i PSL. Po-PSL poradzili sobie z wywaleniem dyrektorów w ciągu Trzech miesięcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy wiedział dlaczego Gabryśka pracuje w bck. Nawet poprzedni dyrektor bcku  śmiał się , że po każdym zebraniu  ona leci do urzędu i kabluje wiadomo do kogo . Nic dziwnego , że Kapela szczerze jej powiedział co o niej myśli. Trzeba jej współczuć bo nie wie , że jest tylko pionkiem w grze politycznej. Nikt jej już nie zatrudni bo takich co nagrywają każdy bedzie się bal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnią, zatrudnią. I po tym zatrudnieniu bedzie widać skad była sterowana i kto za tym wszystkim stoi. Już podobno biureczko przygotowane. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez.... ta kobieta była związana z DS, niby nie zapisala sie do partii jak połowa urzedu i przybocznych byłego prezydenta ale latała do urzędu i wydziału jak szalona... A Kapela.  słabyy był zawsze...i koniukturalista jakich wielu... Gabrysiu...nieładnie.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...