Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Twierdzi, że dyrektor zdegradował ją za poglądy polityczne. Nagrała rozmowę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 stycznia 2019 r. o 14:56 Powrót do artykułu
Przeciez.... ta kobieta była związana z DS, niby nie zapisala sie do partii jak połowa urzedu i przybocznych byłego prezydenta ale latała do urzędu i wydziału jak szalona... A Kapela.  słabyy był zawsze...i koniukturalista jakich wielu... Gabrysiu...nieładnie..
 Mówiąc o przypocznych masz na myśli Michała Litwiniuka? On jest w partii, tylko PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam, że ktoś został zwolniony po zmianie włądzy to podaję przykłady ! Kiedy bolszewicka sekta pislam dorwała się do władzy w roku 2015 to wszyscy, którzy pełnili kierownicze funkcje zostali w sposób bydlęcy wyżucenie z pracy ! 99% tych ludzie w ygrało w sądzie, że zwolniono ich nie zgodnie z prawem. A teraz słyszę, że jedna Pani dostała zwolnienie! I co ! to jest tragedia ! Bolszewicy w Lublinie po przejęciu władzy w Urzędzie Marszałkowskim zwalniają wszystkich po kolei, polecam tej Pani skargę do marsołka do Kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam, że ktoś został zwolniony po zmianie włądzy to podaję przykłady ! Kiedy bolszewicka sekta pislam dorwała się do władzy w roku 2015 to wszyscy, którzy pełnili kierownicze funkcje zostali w sposób bydlęcy wyżucenie z pracy ! 99% tych ludzie w ygrało w sądzie, że zwolniono ich nie zgodnie z prawem.  A teraz słyszę, że jedna Pani dostała zwolnienie!  I co ! to jest tragedia ! Bolszewicy w Lublinie po przejęciu władzy w Urzędzie Marszałkowskim zwalniają wszystkich po kolei, polecam tej Pani skargę do marsołka do Kraśnika.
 Nie po to ludzie wybierali litwiniuka, aby zachowywał sę tak samo jak stefaniuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy p. Kapela jest taki "święty" to,że został "zachowany" na tym stanowisku za czsów byłego preztdenta też może świadczyć jak pięknie umiał się ułożyć z ówczesną władzą..... jak ktoś zna go dobrze.....zna jego postawę......chorągwi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to wszyscy się wybielają....myśleli że Daro będzie wiecznie......ale obciach.....ludzie sami powinniście złożyć wypowiedzenia....wszyscy,których Daro pozatrudniał....szczególnie z wydziału UM z wydział polityki gospodarczej i rozwoju ......itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sie spasła na tym kierowniczym stanowisku, taka świnka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz tylko konkurs na dyrektora bcku i z góry znana wygrana pani Małgorzaty R..... Dopiero się rozkręci. haha..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz będzie w Piszczacu nagrywać hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.