Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Utrudniają Białorusinom zakupy w Polsce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2019 r. o 14:16 Powrót do artykułu
Pisowskie bagno! Najbliższym sąsiadom pod górę robicie. W tym kraju nigdy dobrze nie będzie. PRECZ Z KOMUNISTAMI PISOWSKIMI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze władze robią dobrze tylko ukraińcom. Rosjanom i Białorusinom rzucają kłody pod nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co ten rząd się nie weżmie to od razu spi.przy.To dopiero fachowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS kocha tylko banderowcow i nawet daje im prezenty w rozmaitych postaciach łącznie z tzw pożyczkami (oczywiście na wieczne nieoddanie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zakładają pejsy przed granicą. Wtedy żaden celnik ich nie ruszy nie ma bata !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś policzył kwotę zwrotu podatku VAT od towarów wywiezionych na podstawie formularzy TAX FRE nie tylko wystawionych w pow. bialskim ale w całej RP. Dlaczego np. kol90, obserwator, gość płacą za telewizor 600-800 zł. więcej bo nie mają zwrotu VAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialorusini też utrudniaja polakom wjazd do swojego kraju, jeszcze bardziej restrykcyjne przepisy maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to sobie Kmioty i POkraki znależli sojuszników do smarowania bluzgów na polski rząd. A nasi gazetka nie mogła zapytać MSZ o powód tej nagonki na naszych sąsiadów. A PO co. Strawa duchowa dla Kmiotów i POkraków musi być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka awantura by się zrobiła gdyby to ktoś tego zażądał od Polaków już słyszę ten lament MSZ no cóż ale czego się można spodziewać po PISie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja. To uderzy po kieszeni przedsiębiorców , pracodawców ha ha ha ha ha . Może nauczą się wreszcie zasad prowadzenia biznesu i zatrudniania ludzi. Czy macie u polskiego pracodawcy umowę o pracę na czas nieokreslony ? Czy macie jak przewiduje polskie prawo pracy 26 lub 20 dni  płatnego urlopu w tym 4 dni urlopu na żądanie , które możecie wziąć w każdej chwili bez tłumaczenia się przed szefem? Czy pracujecie 40 dni w tygodniu jak przediduje polskie prawo pracy. Czy za pracę po godzinach , w soboty , niedzielę i święta macie płacone 50 % i 100 % więcej . Czy za pracę w nocy macie dodatek zgodnie z cennikiem polskiego prawa pracy. Czy macie zwracane koszty dojazdu do pracy ? Czy pracodawca odprowadza za was wszystkie składki, ubezpieczenie ? Ja to wszystko mam u pracodawcy w Warszawie a czy wy tam w okolicach Białej też pracujecie zgodnie z polskim prawem u Polaka buahahahahah biznesmaena buahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka awantura by się zrobiła gdyby to ktoś tego zażądał od Polaków już słyszę ten lament MSZ no cóż ale czego się można spodziewać po PISie ? ""u Niemców jest TO SAMO: kupiłem kartę, pytając, czy będę mógł dzwonić (skończyły mi się na Belgijskiej impulsy, a konta @ nie mam) - JA JA i co? 10E w plecuszki: nie ma zameldowania, nie ma rejestracji karty. A ponoć jesteśmy w jednej strefie gospodarczo-ludzkiej. Potkniesz się, to cię zdepczą. Koniec ulg, niech wstępują do Unii niemieckiej 4. rzesza. Jeździłem na Biiałoruś, nikt tam nas nie kocha, na granicach zwłaszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ucierpia na tym np. bialskie firmy, sklepy... I tak ograniczenia dla Białurusinów spowodowały bardzo duze straty. Jak d tak dalej pojdzie to i ja strace prace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś mi powie czemu oni maja tax free? Jaki My mamy jako kraj zysk jesli oni nie płacą podatków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Słoi Warszawski . Odwiedź na wszystkie Twoje pytania brzmią: TAK. Mam taka prace i w Białej jest sporo takich pracodawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie bagno! Najbliższym sąsiadom pod górę robicie. W tym kraju nigdy dobrze nie będzie. PRECZ Z KOMUNISTAMI PISOWSKIMI!
 Platfusy i nowo-twory robiłyby dokładnie to samo. Nie miejmy złudzeń. Czy PIS czy PO&Company polityka zagraniczna wobec wschodu jest taka sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Polacy ile maja papierologi żeby dostać wizę do nich ... ?! W końcu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w końcu przestaną się panoszysc,wszędzie widać ich prostactwo i brak szacunku do Polaków,oszukują, kradną, cwaniakuja.Świetna decyzja.POPIERAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U większości pracodawców pracuje się na umowę i zgodnie z prawem i przygraniczne sklepy utrzymują się na rynku bo zakupy robią Białorusini, gdyby nie oni to połowa sklepów była by zamknięta. Jak masz pieprzyc głupoty to wcale się nie odzywaj warszawiaku a raczej pewnie słoiki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...