Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiózł żonę, rozbili się na drzewie. 82-latka zginęła

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 grudnia 2017 r. o 11:14 Powrót do artykułu
Pirat drogowy powinien już siedzieć . Nawet w wigilię dziad nie powstrzymał się od wygłupów za kierownicą . Wyraźnie jest napisane , że policja stwierdziła niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. Czyli nieumyślne spowodowanie śmierci . Swoją drogą.... starzec powinien jeździć ...........wózkiem inwalidzkim, chodzić w chodziku , o kulach a nie brać się za kierowanie autem . Takim starcom którzy skończą 70 lat powinno odbierać się prawo jazdy. A ci wszyscy starcy , którzy skończyli 65 lat powinni przechodzić badania lekarskie co roku. Takim starcom po 70- tce czy 80 -tce strach dać taczkę poprowadzać a co dopiero auto .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Pirat drogowy powinien już siedzieć . Nawet w wigilię dziad nie powstrzymał się od wygłupów za kierownicą . Wyraźnie jest napisane , że policja stwierdziła niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. Czyli nieumyślne spowodowanie śmierci . Swoją drogą.... starzec powinien jeździć ...........wózkiem inwalidzkim, chodzić w chodziku , o kulach a nie brać się za kierowanie autem .  Takim starcom którzy skończą 70 lat powinno odbierać się prawo jazdy. A ci wszyscy starcy , którzy skończyli 65 lat powinni przechodzić badania lekarskie co roku. Takim starcom po 70- tce czy 80 -tce strach dać taczkę poprowadzać a co dopiero auto .
Ty Góra Lodawa!!! Tacy jak Ty co roku powinni obowiązkowo przechodzić badania psychiatryczne. Szkoda, że rodzice nie nauczyli szacunku dla starszych i współczucia dla innych. Pomyśl, jakie to nieszczęście spowodować śmierć najbliszej osoby z którą spędziło się całe życie. Serdeczne i szczere wyrazy współczucia dla kerowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydarzyla sie tragedia w tek szczegolnym czasie i w/g mnie naleza sie wyrazy wspolczucia a nie obrazliwe slowa typu : starzec powinien jeździć ...........wózkiem inwalidzkim, chodzić w chodziku , o kulach a nie brać się za kierowanie autem; nie wiemy w jakim stanie fizycznym i psychicznym jest ten czlowiek, moze jest sprawniejszy od osoby, ktora dodala powyzszy komentarz i nie mi ani nikomu innemu nieuprawnionemu to oceniac. A ilu mlodych ludzi powoduje wypadki drogowe....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty mundry inaczej, dlaczego nie wtrącasz swoich "3 grosze" gdy to nastolatkowi się przydarzy. Mnie też się kiedyś przydarzyło (doświadczonemu kierowcy), Zjechałem najpierw na pobocze prawym bokiem (były tylko 3 koleiny) bo ciągnik z przeciwka nie miał zamiaru zjechać. Po lekkim dodaniu gazu prawe koło pociągneło ustawiając samochód bokiem. Tył samochodu znalazł się nad rowem i jadąc do przodu tyłem wjechałem do rowu. Oczywiście zaliczyliśmy przewrotkę na dach- zaznaczam, że szybkość była minimalna- drugi bieg cc700.Tego bym się nigdy nie spodziewał, a jednak to możliwe.Moja śp. Mama też była poszkodowana- ze względu na wiek nie była przypięta pasem. No tego doświadczenia nie życzę nikomu- jadąc do przodu nagle samochód ci wiruje i leżysz na dachu. Nie byłem i nie jestem piratem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że tak mało prawdy w tym artykule. Wydarzyła się prawdziwa tragedia, ale może kobieta miałaby szansę na przeżycie gdyby służby ratownicze były odpowiednio przygotowane do akcji ... Naprawdę wielka tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wyzywamy starszych ludzi od piratów drogowych jak nazwać ,,driftujących,, na skrzyżowaniach, przekraczających prędkość dwukrotnie w terenie zabudowanym młodych ludzi ? Może to oni powinni jeździć w chodzikach dla dzieci ? -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadek nie pozwolił babce samej umrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie oceniajcie jak nie znacie. Człowiek na wsi nie ma się czy poruszać tylko auto zostaje, Jeździł fiatem 125 potem innym ale a prędkością 40-gora 50 na godz. Wracał z wigilii lał deszcz i slaba widoczność na zakręcie stało się nieszczęście, życzę wszystkim jeżdżącym takiej powściągliowści w prędkości jaką miał on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgodzę się z pierwszym komentarzem . badania badania i jeszcze raz badania !!!!! człowiek po przekroczeniu 70 lat nie powinien jeżdzić samochodem. nie ten refleks , wzrok , słuch !!!! nie jestem też młodym kierowcą mam 40 lat i jak widzę jak stzrzy niedzielni kierowcy stwarzają zagrożenie na drodze to aż się prosi aby zadzwonić na policję aby zabrali dziadziusiowi prawo jazdy . jedzie taki jeden z drugim 40 km? /h  gdzie można jechać 90 km/h ,środmiem jezdni i mysli , że jest panem drogi i jedynym użytkownikiem. aż żygać się chce . nie powiem młodzi gówniaże w starych 15-20 letnich  pordzewiałych bmw nie lepsi. kupi taki jeden goło***c bez z kasy za ostatnie oszczędności auto i śmiga śrutem i siepem . nie stać  młodego gołodupca na nowe opony , fachowy przegląd siepa i buja się repem bmw 15 letnim z luzami kierownicy jak w 40 letnim traktorze ursusie .  i jeszcze ruską robę z meliny leje aby taniej było grata utrzymać i kasy na wódkę zostało .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Audi to dobre i masywne auto . Nawet te stare 80 są bardzo bezpieczne . Ileż ten stary  jechał że nie wyrobił zakretu ? Dobrze że z przeciwka nikt nie jechał bo by zabił więcej osób . W wigilię Bożego Narodzenia strach jeżdzić po drogach. Oj te święta albo pijani kierowcy albo jak w tym wypadku dziadki myślą że są na torze Formuły 1 i kozakują . Szkoda Babci .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A według mnie prawo jazdy powinno przyznawać się po 50ce. Wybuduje dom, odchoduje dziecko, będzie mógł stateczny człowiek siąść za ster. A tak naprawdę, czy młody, czy stary, każdy na polskiej dziurawej, niewyprofilowanej i osadzonej drzewami drodze może tak skończyć z wypisanym "...niedostosował prędkości..." w mandacie. W Niemczech stulatkowie prowadzą auta i to całkiem przyjemnie. Bo tam nikt nie śmiga 90km/h jak droga pozwala, lecz tyle na ile pozwalają znaki drogowe. I żaden tirowy przygłup nie zbliży się do bagażnika osobówki. Tam Polizei i fotoradary skutecznie tępią takie buradzctwo. A jazda w wężyku to prawdziwa przyjemność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrz , na starym ruplu,kontra drzewo,1:0 dla drzewa !! mistrz OK. zaraz przejdzie szkolenie w zakresie sadzenia młodych drzewek, ,  już nie uszkodzi żadnego drzewa i to jest świetna wiadomość !! zrobiło się bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Pirat drogowy powinien już siedzieć . Nawet w wigilię dziad nie powstrzymał się od wygłupów za kierownicą . Wyraźnie jest napisane , że policja stwierdziła niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. Czyli nieumyślne spowodowanie śmierci . Swoją drogą.... starzec powinien jeździć ...........wózkiem inwalidzkim, chodzić w chodziku , o kulach a nie brać się za kierowanie autem .  Takim starcom którzy skończą 70 lat powinno odbierać się prawo jazdy. A ci wszyscy starcy , którzy skończyli 65 lat powinni przechodzić badania lekarskie co roku. Takim starcom po 70- tce czy 80 -tce strach dać taczkę poprowadzać a co dopiero auto .
 Najlepiej dać auto takiemu 22-latkowi co zabił trzy kobiety. Ile powinien dostać za trzy życia?. Może jednak lepiej dla wszystkich by było gdyby jechał zdecydowanie wolniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Ciężarówki napisał:
zgodzę się z pierwszym komentarzem . badania badania i jeszcze raz badania !!!!! człowiek po przekroczeniu 70 lat nie powinien jeżdzić samochodem. nie ten refleks , wzrok , słuch !!!! nie jestem też młodym kierowcą mam 40 lat i jak widzę jak stzrzy niedzielni kierowcy stwarzają zagrożenie na drodze to aż się prosi aby zadzwonić na policję aby zabrali dziadziusiowi prawo jazdy . jedzie taki jeden z drugim 40 km? /h  gdzie można jechać 90 km/h ,środmiem jezdni i mysli , że jest panem drogi i jedynym użytkownikiem. aż żygać się chce . nie powiem młodzi gówniaże w starych 15-20 letnich  pordzewiałych bmw nie lepsi. kupi taki jeden goło***c bez z kasy za ostatnie oszczędności auto i śmiga śrutem i siepem . nie stać  młodego gołodupca na nowe opony , fachowy przegląd siepa i buja się repem bmw 15 letnim z luzami kierownicy jak w 40 letnim traktorze ursusie .  i jeszcze ruską robę z meliny leje aby taniej było grata utrzymać i kasy na wódkę zostało .
 Po durnym komentarzu sądząc,to pewnie kierowcy ciężarówek nie przechodzą badań psychiatrycznych,a powinni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest napisane , że niedostosował prędkości do warunków na drodze. Więc jego wina . Jakim autem jechał dziadyga Porshe ??? Żeby to jakiś młody to rozumiem ale stary dziadyga cisną w gaz . Ludzie szkoda życia !!!!! Zwolnijcie !!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o zaprzestanie wypowiadania się osób, które na ten temat nie mają pojęcia. Łatwo ocenić sprawę po artykule. "Nie dostosowal prędkości do warunków" a co policja miała napisać? Sami nie widzą co się dokładnie stało a powód musieli podać. Jest to naprawdę wielka tragedia dla naszej rodziny. Ciekawe co byście zrobili hejterzy jak by to wasi dziadkowie mieli wypadek a ja bym komentował jaki was Dziadek jest głupi i starzec na wózek inwalidzki powinien iść. Zastanówcie się najpierw co piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dlczego nie jest napisane czy kierowca był trzeźwy ? I czy pobrali od kierowcy krew na zawartość narkotyków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...