Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Parczew

25 grudnia 2017 r.
10:16

Wiózł żonę, rozbili się na drzewie. 82-latka zginęła

0 17 A A

Tragiczny wypadek w miejscowości Rudzieniec (pow. parczewski). Nie żyje 82-letnia kobieta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 20.

85-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Audi 80 stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 82-letnia kobieta, która siedziała z tyłu doznała poważnych obrażeń i trafiła do szpitala. Nie udało się jej uratować.

Według wstępnych ustaleń policjantów mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków na drodze.

 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
piszę z zakładu dla obłąkanych / 30 grudnia 2017 r. o 02:08
0
Ale dlczego nie jest napisane czy kierowca był trzeźwy ? I czy pobrali od kierowcy krew na zawartość narkotyków ?
Avatar
Wnuk / 26 grudnia 2017 r. o 13:50
0
Proszę o zaprzestanie wypowiadania się osób, które na ten temat nie mają pojęcia. Łatwo ocenić sprawę po artykule. "Nie dostosowal prędkości do warunków" a co policja miała napisać? Sami nie widzą co się dokładnie stało a powód musieli podać. Jest to naprawdę wielka tragedia dla naszej rodziny. Ciekawe co byście zrobili hejterzy jak by to wasi dziadkowie mieli wypadek a ja bym komentował jaki was Dziadek jest głupi i starzec na wózek inwalidzki powinien iść. Zastanówcie się najpierw co piszecie.
Avatar
ja / 26 grudnia 2017 r. o 11:06
0
Jest napisane , że niedostosował prędkości do warunków na drodze. Więc jego wina . Jakim autem jechał dziadyga Porshe ??? Żeby to jakiś młody to rozumiem ale stary dziadyga cisną w gaz . Ludzie szkoda życia !!!!! Zwolnijcie !!!!! 
Avatar
kierowca nie tylko niedzielny / 26 grudnia 2017 r. o 08:51
0
Kierowca Ciężarówki napisał:
zgodzę się z pierwszym komentarzem . badania badania i jeszcze raz badania !!!!! człowiek po przekroczeniu 70 lat nie powinien jeżdzić samochodem. nie ten refleks , wzrok , słuch !!!! nie jestem też młodym kierowcą mam 40 lat i jak widzę jak stzrzy niedzielni kierowcy stwarzają zagrożenie na drodze to aż się prosi aby zadzwonić na policję aby zabrali dziadziusiowi prawo jazdy . jedzie taki jeden z drugim 40 km? /h  gdzie można jechać 90 km/h ,środmiem jezdni i mysli , że jest panem drogi i jedynym użytkownikiem. aż żygać się chce . nie powiem młodzi gówniaże w starych 15-20 letnich  pordzewiałych bmw nie lepsi. kupi taki jeden goło***c bez z kasy za ostatnie oszczędności auto i śmiga śrutem i siepem . nie stać  młodego gołodupca na nowe opony , fachowy przegląd siepa i buja się repem bmw 15 letnim z luzami kierownicy jak w 40 letnim traktorze ursusie .  i jeszcze ruską robę z meliny leje aby taniej było grata utrzymać i kasy na wódkę zostało .
 Po durnym komentarzu sądząc,to pewnie kierowcy ciężarówek nie przechodzą badań psychiatrycznych,a powinni.
 Po durnym komentarzu sądząc,to pewnie kierowcy ciężarówek nie przechodzą badań psychiatrycznych,a powinni. rozwiń
Avatar
moher / 26 grudnia 2017 r. o 00:22
0
undefined napisał:
Pirat drogowy powinien już siedzieć . Nawet w wigilię dziad nie powstrzymał się od wygłupów za kierownicą . Wyraźnie jest napisane , że policja stwierdziła niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. Czyli nieumyślne spowodowanie śmierci . Swoją drogą.... starzec powinien jeździć ...........wózkiem inwalidzkim, chodzić w chodziku , o kulach a nie brać się za kierowanie autem .  Takim starcom którzy skończą 70 lat powinno odbierać się prawo jazdy. A ci wszyscy starcy , którzy skończyli 65 lat powinni przechodzić badania lekarskie co roku. Takim starcom po 70- tce czy 80 -tce strach dać taczkę poprowadzać a co dopiero auto .
 Najlepiej dać auto takiemu 22-latkowi co zabił trzy kobiety. Ile powinien dostać za trzy życia?. Może jednak lepiej dla wszystkich by było gdyby jechał zdecydowanie wolniej.
 Najlepiej dać auto takiemu 22-latkowi co zabił trzy kobiety. Ile powinien dostać za trzy życia?. Może jednak lepiej dla wszystkich by było gdyby jechał zdecydowanie wolniej. rozwiń
Avatar
szkoda drzewa / 25 grudnia 2017 r. o 19:57
0
mistrz , na starym ruplu,kontra drzewo,1:0 dla drzewa !! mistrz OK. zaraz przejdzie szkolenie w zakresie sadzenia młodych drzewek, ,  już nie uszkodzi żadnego drzewa i to jest świetna wiadomość !! zrobiło się bezpieczniej!!
Avatar
Gość / 25 grudnia 2017 r. o 18:24
0
A według mnie prawo jazdy powinno przyznawać się po 50ce. Wybuduje dom, odchoduje dziecko, będzie mógł stateczny człowiek siąść za ster. A tak naprawdę, czy młody, czy stary, każdy na polskiej dziurawej, niewyprofilowanej i osadzonej drzewami drodze może tak skończyć z wypisanym "...niedostosował prędkości..." w mandacie. W Niemczech stulatkowie prowadzą auta i to całkiem przyjemnie. Bo tam nikt nie śmiga 90km/h jak droga pozwala, lecz tyle na ile pozwalają znaki drogowe. I żaden tirowy przygłup nie zbliży się do bagażnika osobówki. Tam Polizei i fotoradary skutecznie tępią takie buradzctwo. A jazda w wężyku to prawdziwa przyjemność.
A według mnie prawo jazdy powinno przyznawać się po 50ce. Wybuduje dom, odchoduje dziecko, będzie mógł stateczny człowiek siąść za ster. A tak naprawdę, czy młody, czy stary, każdy na polskiej dziurawej, niewyprofilowanej i osadzonej drzewami drodze może tak skończyć z wypisanym "...niedostosował prędkości..." w mandacie. W Niemczech stulatkowie prowadzą auta i to całkiem przyjemnie. Bo tam nikt nie śmiga 90km/h jak droga pozwala, lecz tyle na ile pozwalają znaki drogowe. I żaden tirowy przygłup nie zbliży się do bagażnika osobówki... rozwiń
Avatar
koko / 25 grudnia 2017 r. o 18:16
0
Audi to dobre i masywne auto . Nawet te stare 80 są bardzo bezpieczne . Ileż ten stary  jechał że nie wyrobił zakretu ? Dobrze że z przeciwka nikt nie jechał bo by zabił więcej osób . W wigilię Bożego Narodzenia strach jeżdzić po drogach. Oj te święta albo pijani kierowcy albo jak w tym wypadku dziadki myślą że są na torze Formuły 1 i kozakują . Szkoda Babci .
Avatar
Kierowca Ciężarówki / 25 grudnia 2017 r. o 17:34
0
zgodzę się z pierwszym komentarzem . badania badania i jeszcze raz badania !!!!! człowiek po przekroczeniu 70 lat nie powinien jeżdzić samochodem. nie ten refleks , wzrok , słuch !!!! nie jestem też młodym kierowcą mam 40 lat i jak widzę jak stzrzy niedzielni kierowcy stwarzają zagrożenie na drodze to aż się prosi aby zadzwonić na policję aby zabrali dziadziusiowi prawo jazdy . jedzie taki jeden z drugim 40 km? /h  gdzie można jechać 90 km/h ,środmiem jezdni i mysli , że jest panem drogi i jedynym użytkownikiem. aż żygać się chce . nie powiem młodzi gówniaże w starych 15-20 letnich  pordzewiałych bmw nie lepsi. kupi taki jeden goło***c bez z kasy za ostatnie oszczędności auto i śmiga śrutem i siepem . nie stać  młodego gołodupca na nowe opony , fachowy przegląd siepa i buja się repem bmw 15 letnim z luzami kierownicy jak w 40 letnim traktorze ursusie .  i jeszcze ruską robę z meliny leje aby taniej było grata utrzymać i kasy na wódkę zostało .
zgodzę się z pierwszym komentarzem . badania badania i jeszcze raz badania !!!!! człowiek po przekroczeniu 70 lat nie powinien jeżdzić samochodem. nie ten refleks , wzrok , słuch !!!! nie jestem też młodym kierowcą mam 40 lat i jak widzę jak stzrzy niedzielni kierowcy stwarzają zagrożenie na drodze to aż się prosi aby zadzwonić na policję aby zabrali dziadziusiowi prawo jazdy . jedzie taki jeden z drugim 40 km? /h  gdzie można jechać 90 km/h ,środmiem jezdni i mysli , że jest panem drogi i jedynym użytkownikiem. aż żygać się chce . nie powi... rozwiń
Avatar
znający / 25 grudnia 2017 r. o 14:03
0
nie oceniajcie jak nie znacie. Człowiek na wsi nie ma się czy poruszać tylko auto zostaje, Jeździł fiatem 125 potem innym ale a prędkością 40-gora 50 na godz. Wracał z wigilii lał deszcz i slaba widoczność na zakręcie stało się nieszczęście, życzę wszystkim jeżdżącym takiej powściągliowści w prędkości jaką miał on.
Avatar
piszę z zakładu dla obłąkanych / 30 grudnia 2017 r. o 02:08
0
Ale dlczego nie jest napisane czy kierowca był trzeźwy ? I czy pobrali od kierowcy krew na zawartość narkotyków ?
Avatar
Wnuk / 26 grudnia 2017 r. o 13:50
0
Proszę o zaprzestanie wypowiadania się osób, które na ten temat nie mają pojęcia. Łatwo ocenić sprawę po artykule. "Nie dostosowal prędkości do warunków" a co policja miała napisać? Sami nie widzą co się dokładnie stało a powód musieli podać. Jest to naprawdę wielka tragedia dla naszej rodziny. Ciekawe co byście zrobili hejterzy jak by to wasi dziadkowie mieli wypadek a ja bym komentował jaki was Dziadek jest głupi i starzec na wózek inwalidzki powinien iść. Zastanówcie się najpierw co piszecie.
Avatar
ja / 26 grudnia 2017 r. o 11:06
0
Jest napisane , że niedostosował prędkości do warunków na drodze. Więc jego wina . Jakim autem jechał dziadyga Porshe ??? Żeby to jakiś młody to rozumiem ale stary dziadyga cisną w gaz . Ludzie szkoda życia !!!!! Zwolnijcie !!!!! 
Avatar
kierowca nie tylko niedzielny / 26 grudnia 2017 r. o 08:51
0
Kierowca Ciężarówki napisał:
zgodzę się z pierwszym komentarzem . badania badania i jeszcze raz badania !!!!! człowiek po przekroczeniu 70 lat nie powinien jeżdzić samochodem. nie ten refleks , wzrok , słuch !!!! nie jestem też młodym kierowcą mam 40 lat i jak widzę jak stzrzy niedzielni kierowcy stwarzają zagrożenie na drodze to aż się prosi aby zadzwonić na policję aby zabrali dziadziusiowi prawo jazdy . jedzie taki jeden z drugim 40 km? /h  gdzie można jechać 90 km/h ,środmiem jezdni i mysli , że jest panem drogi i jedynym użytkownikiem. aż żygać się chce . nie powiem młodzi gówniaże w starych 15-20 letnich  pordzewiałych bmw nie lepsi. kupi taki jeden goło***c bez z kasy za ostatnie oszczędności auto i śmiga śrutem i siepem . nie stać  młodego gołodupca na nowe opony , fachowy przegląd siepa i buja się repem bmw 15 letnim z luzami kierownicy jak w 40 letnim traktorze ursusie .  i jeszcze ruską robę z meliny leje aby taniej było grata utrzymać i kasy na wódkę zostało .
 Po durnym komentarzu sądząc,to pewnie kierowcy ciężarówek nie przechodzą badań psychiatrycznych,a powinni.
 Po durnym komentarzu sądząc,to pewnie kierowcy ciężarówek nie przechodzą badań psychiatrycznych,a powinni. rozwiń
Avatar
moher / 26 grudnia 2017 r. o 00:22
0
undefined napisał:
Pirat drogowy powinien już siedzieć . Nawet w wigilię dziad nie powstrzymał się od wygłupów za kierownicą . Wyraźnie jest napisane , że policja stwierdziła niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. Czyli nieumyślne spowodowanie śmierci . Swoją drogą.... starzec powinien jeździć ...........wózkiem inwalidzkim, chodzić w chodziku , o kulach a nie brać się za kierowanie autem .  Takim starcom którzy skończą 70 lat powinno odbierać się prawo jazdy. A ci wszyscy starcy , którzy skończyli 65 lat powinni przechodzić badania lekarskie co roku. Takim starcom po 70- tce czy 80 -tce strach dać taczkę poprowadzać a co dopiero auto .
 Najlepiej dać auto takiemu 22-latkowi co zabił trzy kobiety. Ile powinien dostać za trzy życia?. Może jednak lepiej dla wszystkich by było gdyby jechał zdecydowanie wolniej.
 Najlepiej dać auto takiemu 22-latkowi co zabił trzy kobiety. Ile powinien dostać za trzy życia?. Może jednak lepiej dla wszystkich by było gdyby jechał zdecydowanie wolniej. rozwiń
Avatar
szkoda drzewa / 25 grudnia 2017 r. o 19:57
0
mistrz , na starym ruplu,kontra drzewo,1:0 dla drzewa !! mistrz OK. zaraz przejdzie szkolenie w zakresie sadzenia młodych drzewek, ,  już nie uszkodzi żadnego drzewa i to jest świetna wiadomość !! zrobiło się bezpieczniej!!
Avatar
Gość / 25 grudnia 2017 r. o 18:24
0
A według mnie prawo jazdy powinno przyznawać się po 50ce. Wybuduje dom, odchoduje dziecko, będzie mógł stateczny człowiek siąść za ster. A tak naprawdę, czy młody, czy stary, każdy na polskiej dziurawej, niewyprofilowanej i osadzonej drzewami drodze może tak skończyć z wypisanym "...niedostosował prędkości..." w mandacie. W Niemczech stulatkowie prowadzą auta i to całkiem przyjemnie. Bo tam nikt nie śmiga 90km/h jak droga pozwala, lecz tyle na ile pozwalają znaki drogowe. I żaden tirowy przygłup nie zbliży się do bagażnika osobówki. Tam Polizei i fotoradary skutecznie tępią takie buradzctwo. A jazda w wężyku to prawdziwa przyjemność.
A według mnie prawo jazdy powinno przyznawać się po 50ce. Wybuduje dom, odchoduje dziecko, będzie mógł stateczny człowiek siąść za ster. A tak naprawdę, czy młody, czy stary, każdy na polskiej dziurawej, niewyprofilowanej i osadzonej drzewami drodze może tak skończyć z wypisanym "...niedostosował prędkości..." w mandacie. W Niemczech stulatkowie prowadzą auta i to całkiem przyjemnie. Bo tam nikt nie śmiga 90km/h jak droga pozwala, lecz tyle na ile pozwalają znaki drogowe. I żaden tirowy przygłup nie zbliży się do bagażnika osobówki... rozwiń
Avatar
koko / 25 grudnia 2017 r. o 18:16
0
Audi to dobre i masywne auto . Nawet te stare 80 są bardzo bezpieczne . Ileż ten stary  jechał że nie wyrobił zakretu ? Dobrze że z przeciwka nikt nie jechał bo by zabił więcej osób . W wigilię Bożego Narodzenia strach jeżdzić po drogach. Oj te święta albo pijani kierowcy albo jak w tym wypadku dziadki myślą że są na torze Formuły 1 i kozakują . Szkoda Babci .
Avatar
Kierowca Ciężarówki / 25 grudnia 2017 r. o 17:34
0
zgodzę się z pierwszym komentarzem . badania badania i jeszcze raz badania !!!!! człowiek po przekroczeniu 70 lat nie powinien jeżdzić samochodem. nie ten refleks , wzrok , słuch !!!! nie jestem też młodym kierowcą mam 40 lat i jak widzę jak stzrzy niedzielni kierowcy stwarzają zagrożenie na drodze to aż się prosi aby zadzwonić na policję aby zabrali dziadziusiowi prawo jazdy . jedzie taki jeden z drugim 40 km? /h  gdzie można jechać 90 km/h ,środmiem jezdni i mysli , że jest panem drogi i jedynym użytkownikiem. aż żygać się chce . nie powiem młodzi gówniaże w starych 15-20 letnich  pordzewiałych bmw nie lepsi. kupi taki jeden goło***c bez z kasy za ostatnie oszczędności auto i śmiga śrutem i siepem . nie stać  młodego gołodupca na nowe opony , fachowy przegląd siepa i buja się repem bmw 15 letnim z luzami kierownicy jak w 40 letnim traktorze ursusie .  i jeszcze ruską robę z meliny leje aby taniej było grata utrzymać i kasy na wódkę zostało .
zgodzę się z pierwszym komentarzem . badania badania i jeszcze raz badania !!!!! człowiek po przekroczeniu 70 lat nie powinien jeżdzić samochodem. nie ten refleks , wzrok , słuch !!!! nie jestem też młodym kierowcą mam 40 lat i jak widzę jak stzrzy niedzielni kierowcy stwarzają zagrożenie na drodze to aż się prosi aby zadzwonić na policję aby zabrali dziadziusiowi prawo jazdy . jedzie taki jeden z drugim 40 km? /h  gdzie można jechać 90 km/h ,środmiem jezdni i mysli , że jest panem drogi i jedynym użytkownikiem. aż żygać się chce . nie powi... rozwiń
Avatar
znający / 25 grudnia 2017 r. o 14:03
0
nie oceniajcie jak nie znacie. Człowiek na wsi nie ma się czy poruszać tylko auto zostaje, Jeździł fiatem 125 potem innym ale a prędkością 40-gora 50 na godz. Wracał z wigilii lał deszcz i slaba widoczność na zakręcie stało się nieszczęście, życzę wszystkim jeżdżącym takiej powściągliowści w prędkości jaką miał on.