Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zamknąć a cudzoziemców odesłać do krajów pochodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć szkołę po co wydawać na darmo pieniądze na pensje dla nauczycieli? No chyba że nauczyciele będą tam pracować charytatywnie na zasadzie wolontariatu. Uczyłem się w tej szkole....... Bardzo niski poziom nauczania. Lepiej niech gminny autobus dowozu dzieci do szkół gdzie jest nauczanie na wysokim poziomie czyli do Wolki, Zalesia lub Kijówcu. A tam zrobić dom seniora. Starzy ludzie będą mieli rozrywkę i zlikwiduje się szkole z niskim poziomem nauczania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w temacie ma do powiedzenia małżonka wojewody? Jako ta trzęsąca oświatą zapewne doskonale zorientowana w problematyce uchodźczej i powinna zaakcentować swoje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć a cudzoziemców odesłać do krajów pochodzenia.
 A ciebie obsikać ciepłym moczem jaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć szkołę po co wydawać na darmo pieniądze na pensje dla nauczycieli?  No chyba że nauczyciele będą tam pracować charytatywnie na zasadzie wolontariatu. Uczyłem się w tej szkole....... Bardzo niski poziom nauczania. Lepiej niech gminny autobus dowozu dzieci do szkół gdzie jest nauczanie na wysokim poziomie czyli do Wolki, Zalesia lub Kijówcu. A tam zrobić dom seniora. Starzy ludzie będą mieli rozrywkę i zlikwiduje się szkole z niskim poziomem nauczania.
 Proszę, poziom niski, ale teraz robi u Wójta i to raczej nie za darmola : D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wy ludziska się spinacie . Jest proste rozwiązanie !!! Trzeba zrobić w gminie referendum i zapytać mieszkańców gminy . Czy chcą w gminie uchodźców i aby dalej uchodźcy chodzili do szkoły w Beresówce . Czy nie chcą uchodźców w gminie i są za tym aby tą szkołę dla uchodźców przeznaczyć na dom seniora . Trzeba iść za tym co ludzie wybiorą więc referendum i albo uchodźcy albo nasi dziadkowie i babcie ! Niech ludzie wybiorą i zadecydują czego chcą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to Państwo płaci  subwencję na każde dziecko czy ono chodzi do szkoły gminnej czy też pod stowarzyszeniem . Po drugie , jak wójt sobie nie radzi z utrzymaniem oświaty w gminie to szkoły powinien oddać pod stowarzyszenie. Co odciąży budżet gminy który chciał nie chciał musi utrzymać budynek nauczycieli . Jeśli nie masz pojęcia o strukturze działania szkół gminnych i tych społecznych nie zabieraj głosu bo widać od razu kto cię kształcił. Gmina nie potrafi się od dłużyć bo jest kiepski zarządca który ciągnie tylko do siebie i swoich . wójt to przede wszystkim człowiek dla ludzi . Powinien reprezentować ludność i ich interesy . A tu w tak błahej sprawie    idzie na konfrontacje z wieloma instytucjami po to by stworzyć pozory pod przyszły biznes. Jak byście nie wiedzieli co że te budynki mają być sprzedane bo wójt kończy kadencję i należy mu się odprawa . komu zostanie sprzedane też już wiecie , więc nie piszcie bzdur . Za pracę po szkołach i urzędach przekupni na każdym kroku złowieszczo patrząc na dzieci które nie mają prawa do własnego domu, postaw się na ich miejscu gdyby to ciebie Rosjanie okradali  i musiał byś na nowo wszystko zaczynać . Znam takich ludzi jak wy macie kawałek własnej ziemi i jesteście wilkami w owczej skórze , może najpierw posprzątajcie swoje podwórka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy bym nie pozwolił aby moje dziecko chodziło do szkoły z jakimiś czeczenami . WOLAŁBYM TEŻ ABY MOJE DZIECKO UCZYLI NAUCZYCIELE NA POZIOMIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlatego nigdy nie posłałbym dziecka do tej szkoły w Berezówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy bym nie pozwolił aby moje dziecko chodziło do szkoły z jakimiś czeczenami .  WOLAŁBYM  TEŻ ABY MOJE DZIECKO UCZYLI NAUCZYCIELE NA POZIOMIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlatego nigdy nie posłałbym dziecka do tej szkoły w Berezówce.
 Dokładnie. Szkoła " pod stowarzyszeniem " ......................he he he he he he a co to jest to stowarzyszenie . Niech sobie ci ludzie ze stowarzyszenia uczą obcokrajowców a nie polskie dzieci .  To już pewnie moja Tesciowa  po podstawówce lepiej by nauczyła dzieci niż ci nauczyciele ze stowarzyszenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moze niech prezeska swoje dziecko spowrotem przeniesie do berezówki. Dlaczego swoje przeniosła do Zalesia jak w Berezówce tak dobrze. A dyrektorce na emeryturze jeszcze mało?  Dobrze jak ma sie w klasie 4 uczniów którzy i tak nic prawie nie rozumieją. A co miesiąc wpłynie na konto? Wpłynie. A teraz udaje ze jej tak na dzieciach zależy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie tam nie interesuje czy ci nauczyciele z tej szkoły umieją uczyć czy nie umieją. Nie interesuje mnie też to że w tej szkole jest bardzo niski poziom nauczania i ludzie przenoszą dzieci do innych szkół . Interesuje mnie natomiast , że powstanie dom seniora. Starszym ludziom , naszym ojcom i dziadkom należy też się odrobina rozrywki . A dzieci przecież można dowieźć do szkoły w Kijowcu , to 10 minut drogi . Są też w okolicy bardzo blisko inne szkoły na dużo wyższym poziomie niż ta w Berezówce . Więc nie wiem o co chodzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za ,zamknąć te budę , poziom to dno . a ta pani WIELKA PREZES M. to niech się wypowie czemu córka chodzi do zalesia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam nauczycieli z tej szkoły ani dyrektora ale jeżeli rodzice przenoszą dzieci z tej szkoły w Berezówce do innych szkół w okolicy to chyba naprawdę jest coś na rzeczy i jest tam fatalny poziom .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plujecie jadem jakby wam za to ktoś płacił???Czytając komentarze można zobaczyć czarno na białym jaki elektorat ma P. Wójt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, że tak łatwo wcisnąć Wam każdy kit. Żadnego Domu Seniora nie bedzie, a uchodźcy po zamknięciu szkoły nie rozpłyną się w powietrzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ta szkoła tam jak polskie dzieci z niej uciekają , raczej rodzice je przenoszą . Zamknąć i będzie spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówisz tak jak wójt to pewnie siedzisz u niego w kieszeni albo pracujesz w tej zapyziałej szkole razem w kupie niedorownujecie jednemu z tych pedagogów co nauczają w berezówce i tak jak pisałem na początku jak nie wiesz o czym piszesz to nie pisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatni raz rodzice zabrali z tej szkoły dzieci dwa lata temu i tylko dla tego że wójt dał pracę rodzicom nadal trwa przekupstwo różnymi sposobami aby obniżyć liczebność wśród poskich dzieci poziom nauczania jest wysoki tylko dzieci cudzoziemców które nie kiedy przebywając dopiero 4 miesiące w polsce ,mają bariery językowe i to one w szczególności ten poziom obniżają . Zadajcie sobie lepiej pytanie po co wójt wspominając o niskim poziomie nauczania  chce ściągnąć te dzieci uchodzców , do szkoły w zalesiu skoro wcześniej się ich pozbyli w 2012 r żadna ze szkół gminnych tych dzieci nie chciała a teraz robią schody .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamykać to powinni ludzi którzy nie potrafią żyć z innymi mniejszościami w zgodzie bo to już jest rasizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby wgłębnie sprawdzić twoje pochodzenie to cię pewnie trzeba wysłać na ukrainę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...