Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zamknąć a cudzoziemców odesłać do krajów pochodzenia.
-12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć szkołę po co wydawać na darmo pieniądze na pensje dla nauczycieli? No chyba że nauczyciele będą tam pracować charytatywnie na zasadzie wolontariatu. Uczyłem się w tej szkole....... Bardzo niski poziom nauczania. Lepiej niech gminny autobus dowozu dzieci do szkół gdzie jest nauczanie na wysokim poziomie czyli do Wolki, Zalesia lub Kijówcu. A tam zrobić dom seniora. Starzy ludzie będą mieli rozrywkę i zlikwiduje się szkole z niskim poziomem nauczania.
-6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w temacie ma do powiedzenia małżonka wojewody? Jako ta trzęsąca oświatą zapewne doskonale zorientowana w problematyce uchodźczej i powinna zaakcentować swoje zdanie.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć a cudzoziemców odesłać do krajów pochodzenia.
 A ciebie obsikać ciepłym moczem jaka.
-2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć szkołę po co wydawać na darmo pieniądze na pensje dla nauczycieli?  No chyba że nauczyciele będą tam pracować charytatywnie na zasadzie wolontariatu. Uczyłem się w tej szkole....... Bardzo niski poziom nauczania. Lepiej niech gminny autobus dowozu dzieci do szkół gdzie jest nauczanie na wysokim poziomie czyli do Wolki, Zalesia lub Kijówcu. A tam zrobić dom seniora. Starzy ludzie będą mieli rozrywkę i zlikwiduje się szkole z niskim poziomem nauczania.
 Proszę, poziom niski, ale teraz robi u Wójta i to raczej nie za darmola : D
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wy ludziska się spinacie . Jest proste rozwiązanie !!! Trzeba zrobić w gminie referendum i zapytać mieszkańców gminy . Czy chcą w gminie uchodźców i aby dalej uchodźcy chodzili do szkoły w Beresówce . Czy nie chcą uchodźców w gminie i są za tym aby tą szkołę dla uchodźców przeznaczyć na dom seniora . Trzeba iść za tym co ludzie wybiorą więc referendum i albo uchodźcy albo nasi dziadkowie i babcie ! Niech ludzie wybiorą i zadecydują czego chcą .
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to Państwo płaci  subwencję na każde dziecko czy ono chodzi do szkoły gminnej czy też pod stowarzyszeniem . Po drugie , jak wójt sobie nie radzi z utrzymaniem oświaty w gminie to szkoły powinien oddać pod stowarzyszenie. Co odciąży budżet gminy który chciał nie chciał musi utrzymać budynek nauczycieli . Jeśli nie masz pojęcia o strukturze działania szkół gminnych i tych społecznych nie zabieraj głosu bo widać od razu kto cię kształcił. Gmina nie potrafi się od dłużyć bo jest kiepski zarządca który ciągnie tylko do siebie i swoich . wójt to przede wszystkim człowiek dla ludzi . Powinien reprezentować ludność i ich interesy . A tu w tak błahej sprawie    idzie na konfrontacje z wieloma instytucjami po to by stworzyć pozory pod przyszły biznes. Jak byście nie wiedzieli co że te budynki mają być sprzedane bo wójt kończy kadencję i należy mu się odprawa . komu zostanie sprzedane też już wiecie , więc nie piszcie bzdur . Za pracę po szkołach i urzędach przekupni na każdym kroku złowieszczo patrząc na dzieci które nie mają prawa do własnego domu, postaw się na ich miejscu gdyby to ciebie Rosjanie okradali  i musiał byś na nowo wszystko zaczynać . Znam takich ludzi jak wy macie kawałek własnej ziemi i jesteście wilkami w owczej skórze , może najpierw posprzątajcie swoje podwórka .
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy bym nie pozwolił aby moje dziecko chodziło do szkoły z jakimiś czeczenami . WOLAŁBYM TEŻ ABY MOJE DZIECKO UCZYLI NAUCZYCIELE NA POZIOMIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlatego nigdy nie posłałbym dziecka do tej szkoły w Berezówce.
-5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy bym nie pozwolił aby moje dziecko chodziło do szkoły z jakimiś czeczenami .  WOLAŁBYM  TEŻ ABY MOJE DZIECKO UCZYLI NAUCZYCIELE NA POZIOMIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlatego nigdy nie posłałbym dziecka do tej szkoły w Berezówce.
 Dokładnie. Szkoła " pod stowarzyszeniem " ......................he he he he he he a co to jest to stowarzyszenie . Niech sobie ci ludzie ze stowarzyszenia uczą obcokrajowców a nie polskie dzieci .  To już pewnie moja Tesciowa  po podstawówce lepiej by nauczyła dzieci niż ci nauczyciele ze stowarzyszenia .
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moze niech prezeska swoje dziecko spowrotem przeniesie do berezówki. Dlaczego swoje przeniosła do Zalesia jak w Berezówce tak dobrze. A dyrektorce na emeryturze jeszcze mało?  Dobrze jak ma sie w klasie 4 uczniów którzy i tak nic prawie nie rozumieją. A co miesiąc wpłynie na konto? Wpłynie. A teraz udaje ze jej tak na dzieciach zależy 
-2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie tam nie interesuje czy ci nauczyciele z tej szkoły umieją uczyć czy nie umieją. Nie interesuje mnie też to że w tej szkole jest bardzo niski poziom nauczania i ludzie przenoszą dzieci do innych szkół . Interesuje mnie natomiast , że powstanie dom seniora. Starszym ludziom , naszym ojcom i dziadkom należy też się odrobina rozrywki . A dzieci przecież można dowieźć do szkoły w Kijowcu , to 10 minut drogi . Są też w okolicy bardzo blisko inne szkoły na dużo wyższym poziomie niż ta w Berezówce . Więc nie wiem o co chodzi .
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za ,zamknąć te budę , poziom to dno . a ta pani WIELKA PREZES M. to niech się wypowie czemu córka chodzi do zalesia
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam nauczycieli z tej szkoły ani dyrektora ale jeżeli rodzice przenoszą dzieci z tej szkoły w Berezówce do innych szkół w okolicy to chyba naprawdę jest coś na rzeczy i jest tam fatalny poziom .
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plujecie jadem jakby wam za to ktoś płacił???Czytając komentarze można zobaczyć czarno na białym jaki elektorat ma P. Wójt
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, że tak łatwo wcisnąć Wam każdy kit. Żadnego Domu Seniora nie bedzie, a uchodźcy po zamknięciu szkoły nie rozpłyną się w powietrzu
3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ta szkoła tam jak polskie dzieci z niej uciekają , raczej rodzice je przenoszą . Zamknąć i będzie spokój.
-3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówisz tak jak wójt to pewnie siedzisz u niego w kieszeni albo pracujesz w tej zapyziałej szkole razem w kupie niedorownujecie jednemu z tych pedagogów co nauczają w berezówce i tak jak pisałem na początku jak nie wiesz o czym piszesz to nie pisz
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatni raz rodzice zabrali z tej szkoły dzieci dwa lata temu i tylko dla tego że wójt dał pracę rodzicom nadal trwa przekupstwo różnymi sposobami aby obniżyć liczebność wśród poskich dzieci poziom nauczania jest wysoki tylko dzieci cudzoziemców które nie kiedy przebywając dopiero 4 miesiące w polsce ,mają bariery językowe i to one w szczególności ten poziom obniżają . Zadajcie sobie lepiej pytanie po co wójt wspominając o niskim poziomie nauczania  chce ściągnąć te dzieci uchodzców , do szkoły w zalesiu skoro wcześniej się ich pozbyli w 2012 r żadna ze szkół gminnych tych dzieci nie chciała a teraz robią schody .
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamykać to powinni ludzi którzy nie potrafią żyć z innymi mniejszościami w zgodzie bo to już jest rasizm
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby wgłębnie sprawdzić twoje pochodzenie to cię pewnie trzeba wysłać na ukrainę.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.