Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyszła z owczarkiem na spacer. Ktoś zastrzelił psa i odjechał

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 maja 2019 r. o 19:54 Powrót do artykułu
Komorowski? W sumie dużo czasu wolnego teraz ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłośnicy zwierząt domowych do wiadomości zabrania się puszczania psów i kotów poza obejście bez kagańca, smyczy. Takie zwierzęta domowe mocno rujnują tereny zwierzyny dzikiej. Zagryzione sarny zniszczone gniazda zagryzione pisklęta itp, itd ale też ustawa zakazuje strzelania do takich zwierząt. Jest wiele bezpańskich psów i kotów żyjących na dziko. Jest to wina LUDZI w tym i MIŁOŚNIKÓW zwierząt tylko dlaczego nie WSZYSTKICH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ręce opadają jakie to bestialstwo spotyka zwierzęta z rąk bezwględnych morderców -ludzi.puścić szmatę do wygłodniałych psów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie chciałabym aby mnie takie psisko zaatakowało bo właścicielka ma kaprys puszczania bez smyczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej konkretnej sytuacji chyba ten, który strzelał widział, że pies nie jest bezpański. Była z nim właścicielka. To ewidentnie świadoma egzekucja "niewygodnego" dla myśliwych zwierzęcia. Sama jako posiadaczka psa miałam kilka razy nieprzyjemność spotkać myśliwych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie chciałabym aby mnie takie psisko zaatakowało bo właścicielka ma kaprys puszczania bez smyczy
 to co od razu walić z fuzji ?to i rąbać do ludzi którzy mają złę intencje i chcą pobić zgwałcić itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odstrzelić mu jaja. Więcej do nikogo nie strzeli. Bydlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo zabrania puszczania psów luzem w polach i łakach. Ta pani napewno znała przepisy tylko ich ignorowała ,do czasu. Ile malych zwierząt sie już urodziło-kozy i co jaki  los tak małych kózek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobieta specjalnie wychodzila na lake zeby nie stwarzac zagrozenia dla ludzi, ale itak ktos walnie komentarzem ze pies powinien byc na smyczy i miec kaganiec, cytujac klasyka "szkoda strzepic ryja"... Tacy ludzie pewnie nigdy nie mieli psa, a juz napewno nie traktowali go jak przyjaciela... Co najwyzej pobieglby za zajacem i to tez z ciekawosci a nie checi zabijania wkoncu dostaje jesc w domu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie oznacza ze trzeba strzelac do takich zwierzat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie chciałabym aby mnie takie psisko zaatakowało bo właścicielka ma kaprys puszczania bez smyczy
to co od razu walić z fuzji ?to i rąbać do ludzi którzy mają złę intencje i chcą pobić zgwałcić itp 
 No szkoda, lepiej niech pogryzie albo nawet zagryzie, a może atakował tego myśliwego. Także należy jeszcze porządnie ukarać wlascicielke za puszczanie psa bez smyczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat tu nie masz racji. Pies może iść wolno, ale musi być pod opieką właściciela. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Świadomy strzał (bo pies mógł coś znaleść i tego obawiał się strzelajacy?)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po łąkach i polach też chodzą zwykli ludzie i mogą bać się puszczonych luzem psów. Do mnie kiedyś trzy bydlęta dolecialy gdy skracałam sobie drogę przez pola. Stałam nieruchomo chyba z 10 minut (a psy na przeciwko mnie warcząc) aż ameba w postaci właściciela zabrała psy ode mnie. Teraz jakwiem że będę szła przez teren niezabudowany to biorę kija ze sobą, bo jak widać XXI wiek a właściciele psów dalej bezmyślni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwi to potwory. Nikt normalny nie strzela do zwierząt dla przyjemności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie chciałabym aby mnie takie psisko zaatakowało bo właścicielka ma kaprys puszczania bez smyczy
 Kaprys to będzie miał pan prokurator, który zatrzyma tego myśliwego do przedstawienia mu zarzutów :) Pozwolenie na broń powiedziało już pa pa temu panu. A inne dolegliwości prawne sprawią że panu myśliwemu kiełbaska z dzika lub pieczeń z sarny będą się odbijać kilka lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykła gnida nie człowiek!!! Jebany psychol!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie chciałabym aby mnie takie psisko zaatakowało bo właścicielka ma kaprys puszczania bez smyczy
to co od razu walić z fuzji ?to i rąbać do ludzi którzy mają złę intencje i chcą pobić zgwałcić itp A co? Miałby pertraktować z owczarkiem niemieckim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden zabity pies to tragedia, dziesięc to niezły wynik (:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykli ludzie z tego co da się zaobserwować nie noszą na spacerach broni palnej z ostra amunicją. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...