Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zanim zrobisz zakupy w Biedronce, weź bilet. Inaczej dostaniesz mandat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2019 r. o 19:40 Powrót do artykułu
STONKA Sklepowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za ale nie w ten sposób, mam tak biegać do i z parkometru zróbcie szlabany jak w Rywalu i git. Sęk w tym ze to firma zewnetrzna liczy na gapiostwo wszystkich tych parkujących bez biletu i chcą się nachapać na karach za jego brak. Kilka dni temu byłem pod tą "STONKĄ" i jak zobaczyłem parkometry zrobiłem w tył zwrot i tyle zarobiła i Biedra i Cieć parkingowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenci parkowali na wydre i blokowali miejsca ... trzeba było zajechać np o 13:00 i spróbowac zaparkować wtedy każdy by chciał taki parkometr , a jak biedra wprowadziła parkometr z opisami w 5 miejscach i nawet na drzwiach to poprostu trzeba czytać, a nie iść świeta krowa i później sie burzyć że mandat za szybą .... teren prywatny mogą dawać mandaty i po 200 zł ... kto przeczyta i nie idzie jak lama ten nie zapłaci.... pozdrawiam nieczytających
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem polega na tym, że td system liczy na wyłudzenie pieniędzy od legalnie parkujących klientów sklepów , bo jak inaczej traktować odrzucanie reklamacji pokazujących paragony z godziną zakupów . klienci nie przyjeżdżają do sklepów po to żeby czytać regulaminy parkingowe. Czy nie stać firmę na zainstalowanie szlabanów i automatycznych parkomatów ? Tylko po co. , wtedy nie byłoby można wyłudzić nienależnego świadczenia . UOKIK powinien się zająć tym tematem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dający mandaty chował się. Nie można było go znaleźć kiedy dostałam mandat. Zakupy robiłam w pośpiechu i nie miałam czasu zobaczyć kartki. Jestem za ale nie w ten sposób dlaczego nie mogą zrobić szlabanów? Nie którzy nie mają czasu i pieniędzy na takie drogie mandaty. Teraz mandat wynosi 90 zł ale i tak to jest za drogo. Jestem zła na biedronkę i moja noga więcej już tam nie postawi. >:C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie,ale powinni iformowac najpierw a nie od razu karac a do tego co kaze czytac to wiec ze nie kazdy ma czas.a może i nie zna polskiego.Kazda reklamacja jest odżucana.Ciekawe moja też nawet ze zdjęciem.A gościa minołem w wejściu jak podjechałem i widział jak wieżdzam na parking.Znajoma mi powiedziała że jak tylko wszedłem to polecjał robić zdjęcia.Palant i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam także dostałem mandat tzw opłata dodatkowa bilet wydrukowałem i położyłem na desce ale bilet spadł a parkingowy wystawił mandat mimo tego że przy nim podniosłem bilet napisałem reklamację do td system oni napisali że mam zapłacić 90zł moim zdaniem powinien być szlaban a nie postawili jakiegoś gościa w dodatku niekompetentnego nie napisał adnotacji z tego zdarzenia parking w Białej Podlaskiej ul prosta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
firma TD System jest administratorem parkingu na zlecenie marketu Bierdonka. ciekawe jak wygląda podział zysków z "mandatów"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stałam dosłownie 5 minut i też dostałam mandat. Oszuści i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodziejstwo i tyle. Także dostałem mandat na Prostej. Bilet posiadałem jednak wrzuciłem go niedbale i nie był widoczny. Reklamacja oczywiście odrzucona pomimo wysłania zdjęcia biletu oraz paragonu z zakupów. Może jakichś wielkich zakupów nie robię jednak sądzę że Biedronka straci więcej niż 90 pln ponieważ sam na pewno od teraz nie będę robił tam zakupów i będę przekonywał o tym najbliższą rodzinę i kogo się da. Rozumiem brak biletu ale z biletem i paragonem mandat?????? To już przegięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mialem bilet i tez mnie zaatakowali. Jeronimo Martins traktuje klientow jak bydlo do poganiania. Nie kupowac w biedronkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To normalne by traktowac Polakow jak bydlo. U siebie nie odwaza sie, ale w Polsce wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się zgadać i napisać pozew zbiorowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zrobić bojkot na biedronke i nie robić zakupów u tych złodziei moja noga już też tam nie powstanie .. zarobią te 90 zł jednorazowo ale stracą dużo więcej ..ja robiłem zakupy dość często średnio w miesiącu kilka słówek zostawiłem w biedronce ale to się zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Was poszkodowani i z biletami - szczególnie i bez - piszmy do rzeczników kosnsumentów zgłaszajmy do prokuratur nieuczciwe praktyki jakie stosuje biedronka i tdsystem - nie może tak być żeby z nas robili małpki do latania po bilety nie informując nas wcześniej o tym. Jakoś o bzdetnych promocjach non stop wysyłają sms-y a o czyms skutkującym dodatkowymi kosztami za zakupy w ich sieci mamy płacić bo sie raz zagapiliśmy czy nie zauważyliśmy czy nie wiedzieliśmy, czy nawet MIELIŚMY bilety ??? Nie dajmy im zarobić - ja od dziś mówię adios biedronce napewno tej w której jest parking i gdzie mnie spotkała dodatkowa opłata - nie będę jej płacić - póki co robię rozeznanie - nie wiem czy mają prawo do takiego działania , czy ich regulaminy które nie sposób normlanie przeczytać mają rację bytu i moc prawną. Chyba by trzeba zrobić akcję ogólnpolską pod tymi biedronkami i pod siedzibą firmy TDSystem i iść tam blokować ruch lub nie wiem wycviągać masę tych bilecików znajść tego kontrolera i mu wręczyc we woreczku niech zaniesie do prezesa złodziejskiej firmy - albo może napełnić koszyki powykładać na tą ich "taśmę" i odejsć bo przecież mogliśmy zapomnieć portfela z samochodu czy coś- tylko wtedy to niestety nic nie da bo to by utrudniło i pracę Bogu ducha winnym kasjerkom i klientom ktorzy też tu nic nie są winni. Może założyć na mediach społecznościowych stronę ? ktoś ma pomysł? Biedronka parking? czy coś podobnego? Czy coś to da? Ja nie mam na razie jednak zamiaru płacić - to wszystko wygląda na specjalne działanie celem osiągnięcia korzyści. Czemu Urząd ochrony konkurencji i konsument ow mimo zgłoszonego przez Rzecznika Konsumentow z Nowego Sącza nic nie robi - bo ponoć czeka na więcej skarg? To piszcie wszyscy do rzeczników konsumentow aby mieli dowody nasze skargi żeby w końcu ukrucili ten złodziejski proceder. ZObaczie jak jest już u mnie wydany numer wezwania w granicach 1191860 (to numer przybliżony do mojego dodałam kilka bo napewno jest już wiecej) to razy 90 zł wychodzi tylko 107 267 400 zł nieźle co? Musimy coś z tym zrobić sami bo jak widać wszystkie urzędy nie bardzo chcą się za to zabrać a BIedronka taka miła przemienia się w chyba w stonkę. Nie będę nic u nich kupować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...