Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Od dziesiątek lat parczewski szpital ma opinie zwykłej umieralni. Z kim nie rozmawiam kto tam był to takie same opinie: konowały i nieudaczniki. Zamknąć to dziadostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie kandydacie Duda - podobno rodzina jest dla pana ważna. Zrobi pan coś w tej sprawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sie pytam szanownego konowała Gdzie jego tzw "KLAUZULA SUMIENIA" którą zapewnie codziennie swoją gębę wyciera ? Wywalić doktorka na zbity pysk z dożywotnim zakazem wykonywania zawodu lekarza podać jego personalia szpitalowi zasądzić dużą bańkę odszkodowanie dla kobiety później niech dochodzą zwrotu kasy + odsetki od tego kierowała Najwyżej szpital padnie skoro zatrudniają taki personel będzie mała strata a pacjenci życie zyskają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sie pytam szanownego konowała Gdzie jego tzw "KLAUZULA SUMIENIA" którą zapewnie codziennie swoją gębę wyciera ? Wywalić doktorka na zbity pysk z dożywotnim zakazem wykonywania zawodu lekarza podać jego personalia szpitalowi zasądzić dużą bańkę odszkodowanie dla kobiety później niech dochodzą zwrotu kasy + odsetki od tego kierowała Najwyżej szpital padnie skoro zatrudniają taki personel będzie mała strata a pacjenci życie zyskają
Dokładnie! Niestety u nas politycy bojący się kleru szanują tylko "życie poczęte", a dziecko już urodzone nie może liczyć na żadne wsparcie. "Dostaliśta 500+ i ma wam to wystarczyć". Trzeba pozbyć się kleru (żadnych kapelanów na etatach itp.) i klerykalnych rozwiązań wpisanych do prawodawstwa, trzeba wypieprzyć wszelkie klauzule sumienia, trzeba głęboko zreformować służbę zdrowia, a może wreszcie wtedy coś się zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem fanem PISu ale coraz bardziej podoba mi się ostatnia zmiana w kodeksie karnym wsadzająca bezwzględnie takich konowałów do pierdla. Należy rozważyć czy nie wprowadzić też obowiązkowo zakazu wykonywania zawodu w takich przypadkach. Zdaje się że mocno poszukiwani są kierowcy, akwizytorzy itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie kandydacie Duda - podobno rodzina jest dla pana ważna. Zrobi pan coś w tej sprawie?
Człowieku, co ty chcesz od tego Dudy, żeby załatwiał każdą sprawę w powiecie? Widać kampania ci się rzuciła na mózg. Tu teraz dobry adwokat i solidny prokurator może pomóc, a raczej przynieść zadośćuczynienie krzywdzie. To jest ta właśnie Polska powiatowa, samorządna, gdzie różne kliki obsiadają całe instytucje od urzędów po szpitale itd. A bycie specjalistą, dodatkowo ukierunkowanym na dobro petenta, nie jest wymagane i przestrzegane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie kandydacie Duda - podobno rodzina jest dla pana ważna. Zrobi pan coś w tej sprawie?
Człowieku, co ty chcesz od tego Dudy, żeby załatwiał każdą sprawę w powiecie? Widać kampania ci się rzuciła na mózg. Tu teraz dobry adwokat i solidny prokurator może pomóc, a raczej przynieść zadośćuczynienie krzywdzie. To jest ta właśnie Polska powiatowa, samorządna, gdzie różne kliki obsiadają całe instytucje od urzędów po szpitale itd. A bycie specjalistą, dodatkowo ukierunkowanym na dobro petenta, nie jest wymagane i przestrzegane.
Skoro obarcza się (PiS i jego zwolennicy) pana Trzaskowskiego odpowiedzialnością za awarię oczyszczalni, to chyba urzędujący prezydent mający na ustach masę frazesów o rodzinie mógłby w ramach tzw. Duda Pomoc zaoferować choćby prawnika, który dla tej pokrzywdzonej rodziny coś zrobi? Tylko czy dla pana Dudy to jest rodzina, skoro rodzice pokrzywdzonej dziewczynki nie mają ślubu?... Teraz zrozumiałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem już nawet wpisy obarczające Trzaskowskiego winą za wypadki miejskich autobusów w Warszawie należących do podwykonawcy Arriva. Ja zaś nie obarczam winą urzędującego prezydenta, tylko sugeruję, że mógłby coś w ramach swojej działalności zrobić. Bo sam piszesz, że "To jest ta właśnie Polska powiatowa, samorządna, gdzie różne kliki obsiadają całe instytucje od urzędów po szpitale", więc może głowa państwa coś pomoże? Czyli diagnozujesz problem w Polsce lokalnej, ale rozwiązywać go nie chcesz w inny sposób? Czy po prostu krytykujesz każdą wypowiedź, która skłania pana prezydenta do działania na rzecz zwykłych obywateli? Ja oparłem się w swoich oczekiwaniach tylko na tym, co pan Duda mówi w kampanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są lekarze czy konowały. Kiedyś przez takiego tępaka straciłam dziecko . Wstyd i żenada zeby dalej być doktorem powinien jak najszybciej odejsc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekaw czy wkoncu coś zrobią z tym szpitalem? Nie wiem czy lekarzy tam można nazwać nawet konowałami oczywiscie mówię z własnego doświadczenia... Totalna masakra i czas odwołać tego dyrektora i cała resztę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni całkiem zamknąć ten pseudo szpital. Personel to istna pomyłka. Nikt nie chce żeby pieniądze z naszych kieszeni szły na takie ,,coś"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten szpital to PORAŻKA-UMIERALNIA! TAM ZMARLI MOI DZIADKOWIE. W LUTYM ZMARŁ STRYJ- ZMARŁ W PIĄTEK WIECZOREM A RODZINĘ ZAWIADOMILI DOPIERO W PONIEDZIAŁEK!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...