Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zgwałciła i zamordowała byłego kochanka. Jest wyrok ws. wstrząsającej zbrodni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 grudnia 2019 r. o 17:36 Powrót do artykułu
Prawda jest taka, że Paweł był pijakiem i ćpunem ale nawet taka osoba nie zasłużyła sobie taką męczeńską śmierć. Szokuje tak niski wyrok jaki dostali ci zbrodniarze. Współczxuję rodzienie Pawła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytuję: " mężczyzna został tam brutalnie pobity i zgwałcony. W wyniku poniesionych obrażeń zmarł" .Dostali 25 lat (wyjdą po 12) a jedna 5 lat. Sprawiedliwość, konstytucja, konstytucja, konstytucja , brawo 'nadzwyczajna kasta".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może był przypisany zamiar ewentualny (a nie bezpośredni) może okolicznością łagodzacą była dotychaczasowa nikaralność. W granicach ustawowych widełek jest wiele kar do wyboru i ta najsurowsza powinna być tylko wyjątkowo  w  sprawach gdziewszystko  przemawia na niekorzyśc i jest najwyższy stopień winy i społecznej szkodliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę tylko szybko poradzić każdemu, kto ma trudności w jego związku z kontaktem z Dr.Agbazara, ponieważ jest on jedyną osobą zdolną do przywrócenia zerwanych związków lub zerwanych małżeństw w terminie 48 godzin. ze swoimi duchowymi mocami. Możesz skontaktować się z Dr.Agbazara, pisząc go przez e-mail na adres ( agbazara@gmail. com ) LUB zadzwoń / WhatsApp mu na ( +234 810 410 2662 ), w każdej sytuacji życia znajdziesz siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądy niesprawiedliwe, sędziowie Polityczni 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto moje świadectwo: Nazywam się Betty Oxlade i chcę tutaj podzielić się moją prawdziwą historią życia, w jaki sposób odzyskałam męża z pomocą dr. Ogundele, wspaniałego rzucającego zaklęcia, który w ciągu 24 godzin sprowadził dla mnie mojego męża swoimi mocami. Ma rozwiązanie wszelkich problemów, jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z nim za pomocą jego WhatsApp: +27638836445. E-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Jest w 100% prawdziwy i potężny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...