Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

14-latka z miłości pocięła się nożem

Utworzony przez o nie, 17 lutego 2009 r. o 13:18 Powrót do artykułu
dziewczyno, całe życie przed Tobą......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie odwiedziła sklep z dopalaczami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie oglądała "Plebanię". Telewizja ogłupia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprawda!!!!!!!! Nie pocięła się z miłości!! Możecie wierzyć lub nie, ja znam tą dziewczynę ona jest z mojej szkoły. I to nie prawda co napisali w gazecie że podcinała się z nieszczęśliwej miłości!!! Ona zrobiła to dlatego, że była wyśmiewana, wytykana na każdym kroku!! Nikt jej nie lubił, ona była sama, na przerwach zawsze siedziała sama pod klasą... To przykre ale taka jest prawda... Najbardziej to dziewczyny z jej klasy właśnie tak ją traktowały, wyzywały ją... Ona po prostu nie wytrzymała psychicznie... Bo ile można wytrzymać jak chodzą za tobą i ciągle mówią, że jesteś durna, że cię nie lubią za to, że twoi rodzice nie mają dużo pieniędzy....? Ile można znieść ciągłe wyzwiska i wyśmiewanie...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[i]ja też jestem tragicznie pocięta mam blizny i krwawiłam dwa dni . ! tez mam 14 lat . ale bardzo tego żaluje ja zrobiłam to z miłości i tez dlatego bo chłopak z którym byłam po zerwaniu obrobił mi d*** - przepraszam za wulgaryzmy . ! Ale taki wiek . ! teraz gdy się wszystko ułożyło żaluje tego . ! bardzo żałuje . Ulżyło mi tym na początku ze się pociełam (ja żyletką . !) Blizny pozostaną do końca życia i co spojrzę się na ręke i pomysle o Dawidzie ( dawid mój był ) Albo co powiem moi dzieciom jak któregoś dnia zobaczą blizny że co miiałam wypadek czy co ? .! wiem w tamtych chwilach jak sie ciełam czułam nienawiść . ! Byłam pod wpływem alkoholu możliwe że to dlatego .! powiedziałam o wszystkim mamie ale wiekszych klopotów nie miałam na szczęscie . ! pS. Ludziee nie róbcie takich rzeczy szczególnie odnosze się do młosych dziewczyn które z miłości głupieją . ! Pamiętajcie nie pierwszy nie ostatni chłopak POzdrawiam i całuje ;]):*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...