Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

17 lutego 2009 r.
12:12
Edytuj ten wpis

14-latka z miłości pocięła się nożem

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 5 A A

Wczoraj 14-letnia Agnieszka z Kamiennej Góry (pow. chełmski) wyszła rano na przystanek do szkoły w Wierzbicy, ale na miejsce nie dotarła. Po kilku godzinach znalazł ją sąsiad - była pocięta nożem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziewczynka była mocno ranna. Wszystko wskazuje na to, że sama pokiereszowała się nożem.

Do chełmskiego szpitala przewiozło ją pogotowie. Jej stan jest stabilny.

- Agnieszka jest spokojnym dzieckiem - mówi Mieczysława Sołtys, dyrektor Zespołu Szkół w Wierzbicy. - Nie sprawiała żadnych kłopotów wychowawczych i nic nie wskazywało na to, że może sobie zrobić krzywdę.

Dyrektor zapewnia, że Agnieszka była zadbanym dzieckiem. Rodzice interesowali się nią i jej postępami w nauce. Mimo że szkolne wyniki miała przeciętne, to z pewnością nie wpłynęły na jej dramatyczny ruch.

- Być może coś, z czym Agnieszka nie mogła sobie poradzić, wydarzyło się w czasie ferii - dodaje Sołtys. - Nie jest to pewne, ale krąży opinia, że nasza uczennica targnęła się na swoje życie pod wpływem miłosnego zawodu.

Prokuratura i policja nie chcą zdradzać szczegółów.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ancia / 7 czerwca 2009 o 22:11
0
[font="Georgia"][font="Century Gothic"][font="Book Antiqua"][i]ja też jestem tragicznie pocięta mam blizny i krwawiłam dwa dni . ! tez mam 14 lat . ale bardzo tego żaluje ja zrobiłam to z miłości i tez dlatego bo chłopak z którym byłam po zerwaniu obrobił mi d*** - przepraszam za wulgaryzmy . !
Ale taki wiek . !
teraz gdy się wszystko ułożyło żaluje tego . !
bardzo żałuje .
Ulżyło mi tym na początku ze się pociełam (ja żyletką . !)
Blizny pozostaną do końca życia i co spojrzę się na ręke i pomysle o Dawidzie ( dawid mój był )
Albo co powiem moi dzieciom jak któregoś dnia zobaczą blizny że co miiałam wypadek czy co ? .!
wiem w tamtych chwilach jak sie ciełam czułam nienawiść . !
Byłam pod wpływem alkoholu możliwe że to dlatego .!
powiedziałam o wszystkim mamie ale wiekszych klopotów nie miałam na szczęscie . !
pS. Ludziee nie róbcie takich rzeczy szczególnie odnosze się do młosych dziewczyn które z miłości głupieją . !
Pamiętajcie nie pierwszy nie ostatni chłopak
POzdrawiam i całuje ;]):*
[/font][/font]
[font="Georgia"][font="Century Gothic"][font="Book Antiqua"][i]ja też jestem tragicznie pocięta mam blizny i krwawiłam dwa dni . ! tez mam 14 lat . ale bardzo tego żaluje ja zrobiłam to z miłości i tez dlatego bo chłopak z którym byłam po zerwaniu obrobił mi d*** - przepraszam za wulgaryzmy . !
Ale taki wiek . !
teraz gdy się wszystko ułożyło żaluje tego . !
bardzo żałuje .
Ulżyło mi tym na początku ze się pociełam (ja żyletką . !)
Blizny pozostaną do końca życia i co spojrzę się... rozwiń
Avatar
malenka / 24 lutego 2009 o 21:30
0
Nieprawda!!!!!!!! Nie pocięła się z miłości!! Możecie wierzyć lub nie, ja znam tą dziewczynę ona jest z mojej szkoły. I to nie prawda co napisali w gazecie że podcinała się z nieszczęśliwej miłości!!! Ona zrobiła to dlatego, że była wyśmiewana, wytykana na każdym kroku!! Nikt jej nie lubił, ona była sama, na przerwach zawsze siedziała sama pod klasą... To przykre ale taka jest prawda... Najbardziej to dziewczyny z jej klasy właśnie tak ją traktowały, wyzywały ją... Ona po prostu nie wytrzymała psychicznie... Bo ile można wytrzymać jak chodzą za tobą i ciągle mówią, że jesteś durna, że cię nie lubią za to, że twoi rodzice nie mają dużo pieniędzy....? Ile można znieść ciągłe wyzwiska i wyśmiewanie...?
Nieprawda!!!!!!!! Nie pocięła się z miłości!! Możecie wierzyć lub nie, ja znam tą dziewczynę ona jest z mojej szkoły. I to nie prawda co napisali w gazecie że podcinała się z nieszczęśliwej miłości!!! Ona zrobiła to dlatego, że była wyśmiewana, wytykana na każdym kroku!! Nikt jej nie lubił, ona była sama, na przerwach zawsze siedziała sama pod klasą... To przykre ale taka jest prawda... Najbardziej to dziewczyny z jej klasy właśnie tak ją traktowały, wyzywały ją... Ona po prostu nie... rozwiń
Avatar
Słonko / 18 lutego 2009 o 08:40
0
Pewnie oglądała "Plebanię". Telewizja ogłupia !!!
Avatar
michał 23 / 17 lutego 2009 o 16:42
0
Pewnie odwiedziła sklep z dopalaczami.
Avatar
o nie / 17 lutego 2009 o 13:18
0
dziewczyno, całe życie przed Tobą......
Avatar
Ancia / 7 czerwca 2009 o 22:11
0
[font="Georgia"][font="Century Gothic"][font="Book Antiqua"][i]ja też jestem tragicznie pocięta mam blizny i krwawiłam dwa dni . ! tez mam 14 lat . ale bardzo tego żaluje ja zrobiłam to z miłości i tez dlatego bo chłopak z którym byłam po zerwaniu obrobił mi d*** - przepraszam za wulgaryzmy . !
Ale taki wiek . !
teraz gdy się wszystko ułożyło żaluje tego . !
bardzo żałuje .
Ulżyło mi tym na początku ze się pociełam (ja żyletką . !)
Blizny pozostaną do końca życia i co spojrzę się na ręke i pomysle o Dawidzie ( dawid mój był )
Albo co powiem moi dzieciom jak któregoś dnia zobaczą blizny że co miiałam wypadek czy co ? .!
wiem w tamtych chwilach jak sie ciełam czułam nienawiść . !
Byłam pod wpływem alkoholu możliwe że to dlatego .!
powiedziałam o wszystkim mamie ale wiekszych klopotów nie miałam na szczęscie . !
pS. Ludziee nie róbcie takich rzeczy szczególnie odnosze się do młosych dziewczyn które z miłości głupieją . !
Pamiętajcie nie pierwszy nie ostatni chłopak
POzdrawiam i całuje ;]):*
[/font][/font]
[font="Georgia"][font="Century Gothic"][font="Book Antiqua"][i]ja też jestem tragicznie pocięta mam blizny i krwawiłam dwa dni . ! tez mam 14 lat . ale bardzo tego żaluje ja zrobiłam to z miłości i tez dlatego bo chłopak z którym byłam po zerwaniu obrobił mi d*** - przepraszam za wulgaryzmy . !
Ale taki wiek . !
teraz gdy się wszystko ułożyło żaluje tego . !
bardzo żałuje .
Ulżyło mi tym na początku ze się pociełam (ja żyletką . !)
Blizny pozostaną do końca życia i co spojrzę się... rozwiń
Avatar
malenka / 24 lutego 2009 o 21:30
0
Nieprawda!!!!!!!! Nie pocięła się z miłości!! Możecie wierzyć lub nie, ja znam tą dziewczynę ona jest z mojej szkoły. I to nie prawda co napisali w gazecie że podcinała się z nieszczęśliwej miłości!!! Ona zrobiła to dlatego, że była wyśmiewana, wytykana na każdym kroku!! Nikt jej nie lubił, ona była sama, na przerwach zawsze siedziała sama pod klasą... To przykre ale taka jest prawda... Najbardziej to dziewczyny z jej klasy właśnie tak ją traktowały, wyzywały ją... Ona po prostu nie wytrzymała psychicznie... Bo ile można wytrzymać jak chodzą za tobą i ciągle mówią, że jesteś durna, że cię nie lubią za to, że twoi rodzice nie mają dużo pieniędzy....? Ile można znieść ciągłe wyzwiska i wyśmiewanie...?
Nieprawda!!!!!!!! Nie pocięła się z miłości!! Możecie wierzyć lub nie, ja znam tą dziewczynę ona jest z mojej szkoły. I to nie prawda co napisali w gazecie że podcinała się z nieszczęśliwej miłości!!! Ona zrobiła to dlatego, że była wyśmiewana, wytykana na każdym kroku!! Nikt jej nie lubił, ona była sama, na przerwach zawsze siedziała sama pod klasą... To przykre ale taka jest prawda... Najbardziej to dziewczyny z jej klasy właśnie tak ją traktowały, wyzywały ją... Ona po prostu nie... rozwiń
Avatar
Słonko / 18 lutego 2009 o 08:40
0
Pewnie oglądała "Plebanię". Telewizja ogłupia !!!
Avatar
michał 23 / 17 lutego 2009 o 16:42
0
Pewnie odwiedziła sklep z dopalaczami.
Avatar
o nie / 17 lutego 2009 o 13:18
0
dziewczyno, całe życie przed Tobą......
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 4 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 11 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!