Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Całe miasto bawiło się przy disco-polo (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez AHOJ RYCERZU W DAEWOO, 15 czerwca 2008 r. o 21:53 Powrót do artykułu
oto mamy dowód,że Chełm to wiocha aż miło !!!! Pozdrawiam Dzidka G.emeryta, pewnie był na discopolo bo to jego poziom !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co chodzi tej Pani,przecież w chełmie na codzień nic sie nie dzieje więc chociaz jak są dni chełma ludzie mogą się trochę pobawić ,pewnie że znajdą się tacy co im nie dogodzi ale ja uważam ,że to były pierwsze tak udane dni chełma od 7 lat ,mażyłbym ,aby takie imprezy były częściej i również z takim rozmachem , uważam że do tego nie potrzeba zbyt wiele kasy a i sponsorzy by się znależli , sam kiedyś takie imprezy organizowałem na zasadzie robimy no to robimy i wszyscy się bawili. no ale jak sie tylko wymaga a samemu sie niechce dac to w chełmie nigdy nic nie wyjdzie.moim zdaniem idą wakacje wiele jest osób co nie ma co zrobić z wolnym czasem to wzieła by sie za organizacje takich imprez lub podobnych. a nie tylko krytykować i krytykować . w chełmie nie którzy myślą, że im sie tylko należy a nic od siebie wstyd jest tyle w naszym mieście do zrobienia kiedyś 2 imprezy zrobił monar dla dzieci razem ze stowarzyszeniami chełmskimi a teraz nic sie nie dzieje może i disco polo to nie szczyt marzeń dla pani aleludzi było i tak bardzo wiele a wszyscy bawili sie albo chociaż udawali , że się bawią przy okazji pozdrawiam mariusza z radia bon ton oby takich ludzi w naszej szarej codzienności więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lwowski deptak" - co to takiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcello, maż sobie maż:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to żenujące jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 70 tysięcznym mieście oprócz dni Chełma nie dzieje się nic! Ale nie o rozrywkach chcę pisać, bo te można sobie samemu zorganizować na sto różnych sposobów. Chcę nawiązać do zachowań naszej młodzieży, to co widziałem jest przerażające nastoletnie osoby nieco ponad 10 lat w stanie nietrzeźwym, ryczące w wyjące bez powodu na terenie całego miasta. Czy na tym ma polegać krzewienie kultury przez naszych głupawych włodarzy miasta. Od początku kadencji obecnych rządzących nie ma żadnych działań ani jakichkolwiek przejawów do poprawy poziomu życia mieszkańców, jeżeli na tym polega rządzenie miastem to zaco im płacą po kilkanaście tysięcy miesięcznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie sie wszystko podobalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...