Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Chcieli wpakować miliony w bagno

Utworzony przez Gość, 24 czerwca 2011 r. o 13:18 Powrót do artykułu
Panią (...)
Ostatnio edytowany 24 czerwca 2011 r. o 14:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, a co ma do tego ta niewiasta na rowerze, na oponach kenda flame 2.125 (mądry wybór na piasek) Macie do niej numer ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi z tego wszystkiego najbardziej podoba sie Pani Magdalena.. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się dzieje jak emeryt(vel pałkownik Gorny) zamiast być na emeryturze bierze się do pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:incl: :incl: :incl: :: :incl: :incl: Za ta budowę to ktoś powinien siedzieć. Po Pierwsze kto buduje taki chodnik po wale zbiornika wodnego, a co z wędkarzami, zapłacili po prawie 300 zł za przepustki, karty i nie mogą wjechać samochodem na ryby bo w dzień koparki po południu nie ma gdzie zaparkować bo sciezka dla rowerów biegnie po wale a sterta piachu uniemożliwia wjazd samochodem na parking!!!! dla jednego roweru lub fiata 126p i jeszcze stoi tam kontener na smierc , ciekawe jak go wywiozą. A tak z drugiej strony gdzie ma usiąść wędkarz , na ścieżce to spotka sie z pretensjami rowerzystów, chyba w wodzie bedzie dobrze jak sobie sam szuwary wytnie pod stanowisko. A widzieliście jakość wykonania tej ścieżki, zimy nie przetrwa,a tak wogóle to miłego dzionka dla władz Miasta i PZW, a może by tak chodniki dla ludzi na Lubelskiej wybudował, ale to za skomplikowana operacja nie ma takiej firmy która by to zrobiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--------------------CHEŁM ZOBACZYŁ, ŻE LUBLIN TOPI MILIONY W BAGNIE, STAWIAJĄC STADION "KURNIK" NA BAGNIE PO CUKROW NI,TO UDOWADNIA, ŻE JEŻELI MOŻNA LUBLINOWI TOPIĆ MILIONY W BŁOCIE, TO I CHEŁMOWI WOLNO !!!--------------------- A prawdę powiedziawszy,każde takie "niepewne" inwestycje powinien konsultować Urząd Miasta z Prokuraturą . Inwestycja milionowa zawsze wyzwala, ciągoty do kombinacji. W Lublinie wiadomo,że Jeden z członków (PO)i z wyż szych instancji Urzędu Miasta,"uratował" kolegę który był właścicielem -bagna- za które jeszcze Miastu płacił wysokie podatki. Przy drobnej kombinacji -bagno- wykupiło miasto i poniosło wstępne straty, bo "kolega" już nie będzie płacił Miastu wysokiego podatku, a wykupując -bagno- obciążyło jeszcze budżet miejski,bo kosztowne projekty stadionu "kurnika" pochłoną MILIONY, które będą UTOPIONE W BŁOCIE-BAGNIE przy ul.Krochmalnej ... Także władze Chełma niech nie idą śladami "lubelskich kombinacji" tylko w jak najkrótszym czasie zorganizuje roboczą Debatę o Dobry Wizerunek Chełma i ponowną analizę inwestycji ...ABY NIE WPAKOWAĆ MILIONY W BŁOTO !. Szczęść Boże Mieszkańcom Chełma !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SYLWESTER napisał:
--------------------CHEŁM ZOBACZYŁ, ŻE LUBLIN TOPI MILIONY W BAGNIE, STAWIAJĄC STADION "KURNIK" NA BAGNIE PO CUKROW NI,TO UDOWADNIA, ŻE JEŻELI MOŻNA LUBLINOWI TOPIĆ MILIONY W BŁOCIE, TO I CHEŁMOWI WOLNO !!!--------------------- A prawdę powiedziawszy,każde takie "niepewne" inwestycje powinien konsultować Urząd Miasta z Prokuraturą . Inwestycja milionowa zawsze wyzwala, ciągoty do kombinacji. W Lublinie wiadomo,że Jeden z członków (PO)i z wyż szych instancji Urzędu Miasta,"uratował" kolegę który był właścicielem -bagna- za które jeszcze Miastu płacił wysokie podatki. Przy drobnej kombinacji -bagno- wykupiło miasto i poniosło wstępne straty, bo "kolega" już nie będzie płacił Miastu wysokiego podatku, a wykupując -bagno- obciążyło jeszcze budżet miejski,bo kosztowne projekty stadionu "kurnika" pochłoną MILIONY, które będą UTOPIONE W BŁOCIE-BAGNIE przy ul.Krochmalnej ... Także władze Chełma niech nie idą śladami "lubelskich kombinacji" tylko w jak najkrótszym czasie organizuje roboczą Debatę o Dobry Wizerunek Chełma i ponowną analizę inwestycji ...ABY NIE WPAKOWAĆ MILIONY W BŁOTO !. Szczęść Boże Mieszkańcom Chełma !.
Masz rację Chełm to wiekszosci ludność napływowa z okolicznych wsi i mieścinek.W mojej klatce na 4 pietra w ciągu 4 lat przybyło 4 rodziny z okolicznych wsi i przynieśli ze soba swoje wiejskie przyzwyczajenia, np. wystawianie butów na klatce, wychowywanie dzieci na klatce, rozmowy na klatce miedzy sąsiadkami, otwarte drzwi i cały blok słyszy, wracanie po pijaku razem z barierkami i kopanie po drzwiach, bieganie jak stado słoni z4 pietra . Ale ponoc frak dobrze lezy już w 3 pokoleniu wiec Jeszce 40 lat i to sie zmieniA pisze to po to że większość tych co jeżdżą tymi góralami po ścieżkach rowerowych toi jeszcze 15 lat temu jexi popularnym lub ruską damką po wsi i nie mieli samochodu, teraz w mieście muszą wrócić do korzeni ale już na góralu i nie mogą sie zmęczyć na wertepach, bo jeszcze rowerek by sie okurzył, to jeżdżą w centrum miasta na góralach. Taka moda. Jeszce pare lat temu częsty był widok 2 rowerów na Secento i żona jechała nad morze na wakacje.Pozdrawiam, nie mam roweru i nie zamierzam mieć. A w czwartek widziałem takiego jednego co na ELEKTRYCZNYM rowerze jechał przez Zółtańce ta nowa ścieżka, ubrany na białe, zeby sie nie pobrudził przypadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś porażka! Pomysł super, ale wykonanie to partactwo. Krawężniki niestabilne, razem z kostką opadają pod kątem, idąc kostką cała sie telepie, gdzie powinna być zaraz po ułożeniu zasypana piachem, gdybym miał takich fachowców to bym ich wygonił od razu. Za to super są latarnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Masz rację Chełm to wiekszosci ludność napływowa z okolicznych wsi i mieścinek.W mojej klatce na 4 pietra w ciągu 4 lat przybyło 4 rodziny z okolicznych wsi i przynieśli ze soba swoje wiejskie przyzwyczajenia, np. wystawianie butów na klatce, wychowywanie dzieci na klatce, rozmowy na klatce miedzy sąsiadkami, otwarte drzwi i cały blok słyszy, wracanie po pijaku razem z barierkami i kopanie po drzwiach, bieganie jak stado słoni z4 pietra . Ale ponoc frak dobrze lezy już w 3 pokoleniu wiec Jeszce 40 lat i to sie zmieniA pisze to po to że większość tych co jeżdżą tymi góralami po ścieżkach rowerowych toi jeszcze 15 lat temu jexi popularnym lub ruską damką po wsi i nie mieli samochodu, teraz w mieście muszą wrócić do korzeni ale już na góralu i nie mogą sie zmęczyć na wertepach, bo jeszcze rowerek by sie okurzył, to jeżdżą w centrum miasta na góralach. Taka moda. Jeszce pare lat temu częsty był widok 2 rowerów na Secento i żona jechała nad morze na wakacje.Pozdrawiam, nie mam roweru i nie zamierzam mieć. A w czwartek widziałem takiego jednego co na ELEKTRYCZNYM rowerze jechał przez Zółtańce ta nowa ścieżka, ubrany na białe, zeby sie nie pobrudził przypadkiem.
Panie Hrabio, cóż zatem uczynił Pan ze swym majątkiem ziemskim na Wołyniu, że też życie zmusiło Jaśniepana do zamieszkania z tym prostackim pospólstwem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę mnie ten temat dręczył. Rozmawiałam z koleżankami i doszłyśmy do wniosku, że projektant powinien ponieść konsekwencje finansowe swojego błędu. Tak jak np. pani w sklepie, w banku itd - jeśli zrobi manko to musi wyłożyć swoje pieniądze i pokryć braki. Tak jak każdy inny uczciwie pracujący człowiek. Przecież jest chyba kompetentny w tych sprawach i powinien wiedzieć, że tam są bagna. Ale nie ma co wieszać psów na chłopie przed czasem. Nurtowało mnie to i zasięgnęłam języka tu i tam. Z tego co udało mi się dowiedzieć to projekt przewidywał w kilku miejscach całkowitą wymianę gruntu to znaczy tak " na chłopski rozum" wykopanie bagnistej ziemi i nawiezienie nowej. Dlatego firmy, które przystąpiły do przetargu wystawiły wyższe ceny. I jak to u nas zwykle, wygrała najtańsza oferta. Firma "krzak", która teraz albo odwali chałę, weźmie forsę i zwinie interes. Albo będzie domagać się poprawek i oczywiście dopłaty. Ciekawe jaka na koniec okaże się cena tej inwestycji? Nie zdziwiłabym się gdyby w ogólnym rozliczeniu wyszło na to, że cena będzie porównywalna lub nawet wyższa niż te ceny, które oferowały pozostałe firmy przystępujące do przetargu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...