Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pierw sie robi długi potem likwiduje szkoły. Mamy co chcieliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było liceum, będzie muzeum - w Chełmie radni niebawem przegłosują likwidację IV LO - dawnych "Przedszkolanek". Do budynku przy ul. Młodowskiej wprowadzi się tam muzeum o co zabiega jego dyrektor krystyna mart. Dzieciaki przeniosą do Czarnieckiego, nauczycieli zwolnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chełmie po likwidacji sprzed kilku lat Technikum Mechanicznego z blisko stuletnimi tradycjami zostało tylko I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego. Szkoła , która jest znana (bez przesady ) na całym świecie - bo na całym świecie byli i są jej absolwenci. Wystarczy zobaczyć kolejne zjazdy absolwentów. Szkoła w 2015 r.obchodzić będzie stulecie swego istnienia. Jeśli mamy rzeczywiście mówić o potrzebie jakiejś tradycji , o odwołaniu do wartości, do poczucia stabilizacji to zamieszanie n.t. istnienia I LO nie wystawia najlepszego świadectwa naszym władzom. No, chyba że chodzi właśnie o to aby to wszystko zanegować. Chyba, że się mylę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starszy Pan się nie myli. Problem w tym, że dotacje na szkolnictwo są coraz mniejsze, dzieci także mniej, więc najlepiej zamknąć szkołę. A, przecież można by tworzyć mniejsze klasy; o efektywności nauki w mniejszych klasach nie mówię. Taki właśnie był projekt PiS-u. Ale jest to co jest, a kto rządzi to widać. I dlatego będzie coraz gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...