Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejny błąd ortograficzny redaktora Kask. Proszę przejrzeć tekst jeszcze raz i znaleźć go samemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieli czekać aż jaśniepani będzie miła ochotę przyjąć zwolnienie? żenada to płakanie po internetach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz strach kobiety z dziećmi zatrudniać, bo jak trzyma dziecko to nie można jej wypowiedzenia dać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, ustalmy fakty: - Pani sekretarz od 10 miesięcy jest nieobecna w pracy. (czy źle coś wyczytałem ?) - Dostaje pismo, żeby wstawiła się do pracy, zadaje sobie pytanie "W jakim celu?" (nie wstawia się , nie dzwoni żeby się zapytać) Moja ocena: - zakładam, że były wysyłane wcześniej listy polecone, które nie były odbierane. - jeżeli zawiodły inne formy kontaktu to nie dziwi mnie fakt osobistej delegacji (urząd skarbowy też czasem osobiście sćiąga mandaty, komornik też czasem ludzi odwiedza, policja jak ktoś się nie wstawi). - jaką role odgrywa dziecko na rękach ? (nikt Pani nie zakuwał w kajdanki). Ciekawi mnie: - Czy pobierała wynagrodzenie podczas swojej nieobecności ? - Czy urząd nie mógł przez blokowanie stanowiska zatrudnić kogoś na miejsce pani sekretarz ? - Gdzie jest niesprawiedliwość ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny błąd ortograficzny redaktora Kask. Proszę przejrzeć tekst jeszcze raz i znaleźć go samemu.
  To taka tradycja dziennikarska na DW. A ja dalej się dziwię że firmy dają tu swoje reklamy i się nie wstydzą, obok takich dokonań ,,dziennikarzy''. Ja rozumiem że jak się pisze można tego nie zauważyć, ale word nie podkreśla na czerwono ?? Bo że korektora w tej gazecinie nie ma, widać od dawna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miała wstawić się w pracy?! A ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś nie tak, zabrakło korektora? Np: ,,Nie wiedziałem, że mam zostać zwolniona,(...). Czyżby pan/pani obojniak? ,,(...) lider powiatowego PSL został starostą, zasłyną m.in. odwołaniem Jacka(...)". A tu, starosta - czyżby liczba mnoga? Skoro zasłyną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam dopatrzyłem się tutaj sporego zakrzywienia czasoprzestrzeni. U tej pani 10 lipca trwał, aż... do 29 lipca?! A może znów wprowadzono rewolucję w kalendarzu i wypadło kilkanaście dni przy przejściu z kalendarza Julianskiego na Gregorianski? No i co z tym równouprawnieniem? Panie domagają się pensji mężczyzn, ale tyrać po godzinach to im już się nie chce? Co do trybu zwolnienia... W Niemczech jest lepiej. Mnie leżącego w szpitalu poinformowano telefonicznie pomiędzy drugą, a trzecią operacją, że do końca tygodnia zostanie rozwiązany stosunek pracy ze mną. A to, że uległem wypadkowi podczas wykonywania czynności pracowniczych... W Niemczech nie ma to znaczenia. Wysłano list do domu (nie do szpitala), wykonano telefon i... po sprawie. Ot i ta cudowna EUROPA ;) Polacy muszą się na to przygotować :( To do nas dotrze prędzej, czy później. Tak samo jak konieczność prserejestrowania auta na niemieckie tablice po dłuższym pobycie jak pół roku w Niemczech. Nie zrobisz tego? 3000 Euro kary i sholowanie auta do kraju. I bądź tu mobilnym i konkurencyjnym na "europejskim" rynku pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry bardzo ale nie trzeba było startować w konkursie jeżeli nie pasowała pani praca po godzinach a skoro wzięła Pani udział i wygrała to należało się liczyć z tym że trzeba będzie pracować po godzinach a nie stawiać na dzień dobry warunku ze mogę pracować tylko do 15 ja gdybym taki warunek postawił swojemu szefowi to by mnie wyśmiał i kazał mi szukać innej pracy jeżeli nie mam grupy o niepołnosprawności która zabraniała pracy po godzinach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... to niegdysiejsza kierownik placówki KRUS w Chełmie ??? ale tam się kotłuje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...