Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Z trudem udało się dopiąć miejski budżet

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2019 r. o 21:32 Powrót do artykułu
Chełm 450 mln - Zamość 550 mln . Lublin to inna bajka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to i tak niech nie płaczą bo Mazurkowa sypnie prawie 200 baniek na remont 12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz Bohater! Nasz Zbawca! Zbawca narodu chełmskiego. Nagle przedsiębiorcy sypnęli groszem Magia świąt... Cud! Po prostu cud.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzej królowie. Cuda cuda ogłaszają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm 450 mln - Zamość 550 mln . Lublin to inna bajka .
 To o niczym nie świadczy bo podobny wielkością Mielec ma 302 mln, a porównaj sobie bogactwo miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamosc nigdy nie mial takiego budzetu i miec nie bedzie.Od lat ten sam numer.Najpierw wpisuja wszystkie mrzonki a potem na koniec roku 100 150 baniek budzet w dol.Taka zamojska socjotechniczna lipa dla niezorientowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....moje przeczucie zmian w Chełmie było trafne. Na szczęście w ostatniej chwili zdążyłem przerejestrować działalność do Lublina. Co prawda dom nadal nad Uherką, ale z powodów naturalnych, ponieważ tutaj właśnie mam najwięcej zleceń. Wszak to moje rodzinne miasto i w nim się wychowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPGK zapłacił podatek za rok 2019???Jeśli tak to gdzie cud, przecież była prezydent to proponowała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jescze mało gnojasom nauczycielom , inewtsujcie w chełm a nie w gnojów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamosc nigdy nie mial takiego budzetu i miec nie bedzie.Od lat ten sam numer.Najpierw wpisuja wszystkie mrzonki a potem na koniec roku 100 150 baniek budzet w dol.Taka zamojska socjotechniczna lipa dla niezorientowanych.
 Haha. Boli Was ten Zamość Chełmianie. Niby miasta w zasadzie takie same ale tylko jeśli o powierzchnie i liczbę ludności. Ale reszta to jest przepaść... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...