Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego 4-miesięczny Filipek nie żyje? Wstępna przyczyna śmierci chłopca

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 listopada 2018 r. o 19:23 Powrót do artykułu
Chełmska opieka nocna i świąteczna pozostawia wiele do życzenia- raz przyjęła mnie z dzieckiem pijana pani doktor, innym razem pani doktor mająca dyżur była wielce oburzona gdy o 2 w nocy musiała wstać i przebadać dziecko, które jak się okazało miało anginę. Współczuje mamie Filipka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak było, pijana Pani doktur, jeszcze pewnie z piwem albo wódką do pani wyszła! Czy pani dziecko nie miało anginy np. o 23, ale o 2 w nocy już tak? Nie można było pójść do lekarza wcześniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem taka tragedia i w takich okolicznościach to nikt nie miałby głowy do tego żeby pisać na Facebooku chyba?czy jestem jakaś inna? Nie krytykuje nikogo i nie życzę nikomu tego przeżywać ale nie polożylabym dziecka którego męczą wymioty spać bo balabym się że może się zadusic wymiocinami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest ogromna tragedia, nie jestem w stanie wyobrazić sobie cierpienia, sama jestem Matką, ale jednak jedna rzecz nie daje mi spokoju... To ile czasu mama chłopca pakowała się do szpitala?? Gdy ja dostałam skierowanie wpadłam do domu wzięłam co popadnie i pojechałam, resztę dowiozla rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często tak bywa gdy jedziemy w nocy z dzieckiem do szpitala lekarze są wielce oburzeni że muszą wstać i zbadać dziecko robiąc to z wielką laska . A co do tej akurat sytuacji uważam że może i była to wina lekarzy ale matka również zachowała się nagannie, tak małe dzieciątko bardzo szybko się odwodni matka wiedząc że stan maleństwa się pogorszył powinna wezwać pogotowie albo sama pojechać do szpitala i nie odpuszczać a nie czekac na wizyte to lekarza rodzinnego.Może i niektórzy mówią że jestem przewrazliwiona ale jestem matką i biorę odpowiedzialność za życie mojego dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze z Chełmskiego szpitala do niczego się nie nadajol... Już my ich załatwimy s***syny bo inaczej powiedzieć. Nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przystępne pożyczki na poziomie 3%. Udzielamy pożyczek od €10 000 do €50 000 000. Nasze usługi są bezpłatne. Wszystko czego potrzebujesz to wypełnić prosty formularz online i Jeśli kwalifikujesz. Obowiązują warunki i postanowienia. Skontaktuj się z nami dzisiaj poprzez nasz e-mail: sloanslimited@gmail.com Poczta elektroniczna: sloanslimited@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijana Pani doktor? To dlaczego nie zgłosiła Pani natychmiast tego na Policji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy potrzebujesz pożyczek na biznes, projekty, osobisty efekt? Czy mogę przedstawić Wam firmę JANET HOCKLEY LOAN COMPANY. Jesteśmy firmą z siedzibą w Wielkiej Brytanii i mamy do czynienia z czystym kredytem i finansowaniem dłużnym projektów, tj. Ropy i gazu, nieruchomości, energii odnawialnej, opieki zdrowotnej, transportu, budownictwa, hoteli itp. Możemy sfinansować do kwota 900 000 000 USD (dziewięćset milionów USD) w dowolnym regionie świata, o ile można zagwarantować 3% zwrot z inwestycji w projekty. Obecnie rozwijamy naszą firmę na arenie międzynarodowej, co jest kolejnym powodem tego publicznego ogłoszenia. Aby uzyskać łatwą i szybką aplikację, wyślij krótką wiadomość e-mail na adres: janethockleyloanltd1@hotmail.com Centrum Informacyjne JANET HOCKLEY LOAN COMPANY..,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijana PANI doktor ? Pierwszo słyszę ! Z tego co wiem co była matka pod wpływem alkoholu . Dlaczego tego nigdzie nie napisali tylko obsmarowała lekarzy od dołu do góry . A gdzie jej głowa była w tym czasie ? GDY SIE PAKOWAŁA TO JESZCZE WYSTAWIAŁA M9EBLE NA SPRZEDAŻ DZIECIĘCE. Tyle z dzieckiem czekać jeszcze w takim stanie ! Ludzie ! Nawet gdy ją odesłano do domu to powinna pojechać do innego szpitala bądź prywatnie do lekarza . Z miejsca poszła by na oddział . Teraz to sobie można gdybać. Jedynie co szkoda mi to tylko tego bezbronnego dzidziusia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W internece krąży opis, jak to musiała szukać opieki dla starszego dziecka. Tu w artykule jest informacja, że bliscy wyyłali informacje do prasy. To jak to jest? Dzieckiem nie miał się kto zająć a wysyłać informacje to juz się bliscy znaleźli? Jak by moje dziecko wymagało opieki szpitalnej to prosto od lekarza ze skierowaniem na oddział, temu dzicku nic się nie stanie pod opieką pielęgniarek i lekarzy, wtedy organizuję opiekę do starszego dziecka i wracam do szpitala po drodze zabierając potrzebne rzeczy, a nie pakować się 4 godziny a potem wszyscy winni tylko nie ja. Skoro wini tą pierwszą lekarkę że uznała dziecko za nienadające się na oddział to czemu ja już miała skierowanie nie zawiozła tam dzieka jak najszybciej? Dobę wcześniej było to pilne i o to robi szum a kolejnego dnia już nie, że czekała 4 godziny????? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...