Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

27 listopada 2018 r.
19:07

Dlaczego 4-miesięczny Filipek nie żyje? Wstępna przyczyna śmierci chłopca

0 11 A A

To jeszcze nieoficjalna informacja. Prawdopodobną przyczyną śmierci czteromiesięcznego Filipka było zapalenie płuc. Matka dziecka wini za tragedię lekarkę z chełmskiego szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Oficjalne wyniki przeprowadzonej sekcji zwłok będą znane dopiero w połowie grudnia. Informacja o tym, że przyczyną śmierci Filipka było zapalenie płuc, to jedynie przeciek z wstępnych ustaleń.

Zrozpaczona matka swoje stanowisko opublikowała w internecie. – Moje dziecko nie żyje tylko dlatego, że pediatra uznał, że „nie nadaje się na oddział” – napisała na Facebooku. Ten post do naszej redakcji przesłali bliscy pogrążonej w żałobie rodziny. Z treści e-maila wynikało, że czteromiesięczny Filipek od poniedziałku, 19 listopada, miał biegunkę. We wtorek dodatkowo pojawiły się wymioty. W tej sytuacji matka około godz. 18.35 dotarła z dzieckiem do przyszpitalnej przychodni nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

Dyżurująca pediatra zbadała je, osłuchała, po czym miała stwierdzić biegunkę i lekkie odwodnienie. Zapisała lekarstwa i poleciła zabrać Filipka do domu. Oznak zapalenia płuc nie stwierdziła i jej zdaniem stan dziecka nie wymagał pozostawienia go w szpitalu.

Niestety w domu stan Filipka się pogarszał. Następnego dnia matka usiłowała zarejestrować go do lekarza w przychodni. Z uwagi na dużą liczbę małych pacjentów kazano stawić jej się z Filipkiem dopiero o godz. 17. Tak też zrobiła. Tym razem lekarz nie miał wątpliwości, że pacjent jak najszybciej powinien trafić do szpitala. Wcześniej matka zabrała go jednak do domu, aby – jak napisała – zabrać potrzebne rzeczy. Minęły cztery godziny. W tym czasie Filipek zasnął i już się nie obudził. – Utopił się podczas snu we własnych wymiotach – opisała kobieta.

Prokurator zarządził sekcje zwłok. – To, że przyczyną śmierci dziecka mogło być zapalenie płuc, to bardzo wstępna opinia – zastrzega Leszek Wieczerza, prokurator rejonowy w Chełmie. – Nie została jeszcze potwierdzona szczegółowymi wynikami badań. W tej sprawie znaczące będą też przesłuchania oraz opinie biegłych.

W wydanym oświadczeniu dyrektor szpitala złożył kondolencje rodzicom chłopczyka. Zarządził również wewnętrzne postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. Zajął się nią również warszawski rzecznik praw pacjenta.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ja / 27 listopada 2018 o 20:44
+29
Nie rozumiem taka tragedia i w takich okolicznościach to nikt nie miałby głowy do tego żeby pisać na Facebooku chyba?czy jestem jakaś inna? Nie krytykuje nikogo i nie życzę nikomu tego przeżywać ale nie polożylabym dziecka którego męczą wymioty spać bo balabym się że może się zadusic wymiocinami
Avatar
Aga / 27 listopada 2018 o 22:57
+28
To jest ogromna tragedia, nie jestem w stanie wyobrazić sobie cierpienia, sama jestem Matką, ale jednak jedna rzecz nie daje mi spokoju... To ile czasu mama chłopca pakowała się do szpitala?? Gdy ja dostałam skierowanie wpadłam do domu wzięłam co popadnie i pojechałam, resztę dowiozla rodzina.
Avatar
Gość / 27 listopada 2018 o 22:57
+14
Często tak bywa gdy jedziemy w nocy z dzieckiem do szpitala lekarze są wielce oburzeni że muszą wstać i zbadać dziecko robiąc to z wielką laska . A co do tej akurat sytuacji uważam że może i była to wina lekarzy ale matka również zachowała się nagannie, tak małe dzieciątko bardzo szybko się odwodni matka wiedząc że stan maleństwa się pogorszył powinna wezwać pogotowie albo sama pojechać do szpitala i nie odpuszczać a nie czekac na wizyte to lekarza rodzinnego.Może i niektórzy mówią że jestem przewrazliwiona ale jestem matką i biorę odpowiedzialność za życie mojego dziecka.
Często tak bywa gdy jedziemy w nocy z dzieckiem do szpitala lekarze są wielce oburzeni że muszą wstać i zbadać dziecko robiąc to z wielką laska . A co do tej akurat sytuacji uważam że może i była to wina lekarzy ale matka również zachowała się nagannie, tak małe dzieciątko bardzo szybko się odwodni matka wiedząc że stan maleństwa się pogorszył powinna wezwać pogotowie albo sama pojechać do szpitala i nie odpuszczać a nie czekac na wizyte to lekarza rodzinnego.Może i niektórzy mówią że jestem przewrazliwiona ale jestem matką i biorę odpowied... rozwiń
Avatar
ABC / 28 listopada 2018 o 00:11
+6
Pijana Pani doktor? To dlaczego nie zgłosiła Pani natychmiast tego na Policji?
Avatar
xxx / 30 listopada 2018 o 11:10
+3
W internece krąży opis, jak to musiała szukać opieki dla starszego dziecka. Tu w artykule jest informacja, że bliscy wyyłali informacje do prasy. To jak to jest? Dzieckiem nie miał się kto zająć a wysyłać informacje to juz się bliscy znaleźli? Jak by moje dziecko wymagało opieki szpitalnej to prosto od lekarza ze skierowaniem na oddział, temu dzicku nic się nie stanie pod opieką pielęgniarek i lekarzy, wtedy organizuję opiekę do starszego dziecka i wracam do szpitala po drodze zabierając potrzebne rzeczy, a nie pakować się 4 godziny a potem wszyscy winni tylko nie ja. Skoro wini tą pierwszą lekarkę że uznała dziecko za nienadające się na oddział to czemu ja już miała skierowanie nie zawiozła tam dzieka jak najszybciej? Dobę wcześniej było to pilne i o to robi szum a kolejnego dnia już nie, że czekała 4 godziny????? 
W internece krąży opis, jak to musiała szukać opieki dla starszego dziecka. Tu w artykule jest informacja, że bliscy wyyłali informacje do prasy. To jak to jest? Dzieckiem nie miał się kto zająć a wysyłać informacje to juz się bliscy znaleźli? Jak by moje dziecko wymagało opieki szpitalnej to prosto od lekarza ze skierowaniem na oddział, temu dzicku nic się nie stanie pod opieką pielęgniarek i lekarzy, wtedy organizuję opiekę do starszego dziecka i wracam do szpitala po drodze zabierając potrzebne rzeczy, a nie pakować się 4 godziny a potem ... rozwiń
Avatar
Gość / 29 listopada 2018 o 05:34
+3
Pijana PANI doktor ? Pierwszo słyszę ! Z tego co wiem co była matka pod wpływem alkoholu . Dlaczego tego nigdzie nie napisali tylko obsmarowała lekarzy od dołu do góry . A gdzie jej głowa była w tym czasie ? GDY SIE PAKOWAŁA TO JESZCZE WYSTAWIAŁA M9EBLE NA SPRZEDAŻ DZIECIĘCE. Tyle z dzieckiem czekać jeszcze w takim stanie ! Ludzie ! Nawet gdy ją odesłano do domu to powinna pojechać do innego szpitala bądź prywatnie do lekarza . Z miejsca poszła by na oddział . Teraz to sobie można gdybać. Jedynie co szkoda mi to tylko tego bezbronnego dzidziusia .
Avatar
Gość / 27 listopada 2018 o 19:23
+2
Chełmska opieka nocna i świąteczna pozostawia wiele do życzenia- raz przyjęła mnie z dzieckiem pijana pani doktor, innym razem pani doktor mająca dyżur była wielce oburzona gdy o 2 w nocy musiała wstać i przebadać dziecko, które jak się okazało miało anginę. Współczuje mamie Filipka...
Avatar
JANET HOCKLEY LOAN COMPANY.., / 28 listopada 2018 o 18:42
-4
Czy potrzebujesz pożyczek na biznes, projekty, osobisty efekt? Czy mogę przedstawić Wam firmę JANET HOCKLEY LOAN COMPANY. Jesteśmy firmą z siedzibą w Wielkiej Brytanii i mamy do czynienia z czystym kredytem i finansowaniem dłużnym projektów, tj. Ropy i gazu, nieruchomości, energii odnawialnej, opieki zdrowotnej, transportu, budownictwa, hoteli itp. Możemy sfinansować do kwota 900 000 000 USD (dziewięćset milionów USD) w dowolnym regionie świata, o ile można zagwarantować 3% zwrot z inwestycji w projekty. Obecnie rozwijamy naszą firmę na arenie międzynarodowej, co jest kolejnym powodem tego publicznego ogłoszenia. Aby uzyskać łatwą i szybką aplikację, wyślij krótką wiadomość e-mail na adres: janethockleyloanltd1@hotmail.com Centrum Informacyjne JANET HOCKLEY LOAN COMPANY..,
Czy potrzebujesz pożyczek na biznes, projekty, osobisty efekt? Czy mogę przedstawić Wam firmę JANET HOCKLEY LOAN COMPANY. Jesteśmy firmą z siedzibą w Wielkiej Brytanii i mamy do czynienia z czystym kredytem i finansowaniem dłużnym projektów, tj. Ropy i gazu, nieruchomości, energii odnawialnej, opieki zdrowotnej, transportu, budownictwa, hoteli itp. Możemy sfinansować do kwota 900 000 000 USD (dziewięćset milionów USD) w dowolnym regionie świata, o ile można zagwarantować 3% zwrot z inwestycji w projekty. Obecnie rozwijamy naszą firmę na aren... rozwiń
Avatar
Uuuu / 27 listopada 2018 o 23:31
-6
Lekarze z Chełmskiego szpitala do niczego się nie nadajol... Już my ich załatwimy s***syny bo inaczej powiedzieć. Nie
Avatar
Pijany doktur / 27 listopada 2018 o 19:40
-7
Tak było, pijana Pani doktur, jeszcze pewnie z piwem albo wódką do pani wyszła! Czy pani dziecko nie miało anginy np. o 23, ale o 2 w nocy już tak? Nie można było pójść do lekarza wcześniej?
Avatar
xxx / 30 listopada 2018 o 11:10
+3
W internece krąży opis, jak to musiała szukać opieki dla starszego dziecka. Tu w artykule jest informacja, że bliscy wyyłali informacje do prasy. To jak to jest? Dzieckiem nie miał się kto zająć a wysyłać informacje to juz się bliscy znaleźli? Jak by moje dziecko wymagało opieki szpitalnej to prosto od lekarza ze skierowaniem na oddział, temu dzicku nic się nie stanie pod opieką pielęgniarek i lekarzy, wtedy organizuję opiekę do starszego dziecka i wracam do szpitala po drodze zabierając potrzebne rzeczy, a nie pakować się 4 godziny a potem wszyscy winni tylko nie ja. Skoro wini tą pierwszą lekarkę że uznała dziecko za nienadające się na oddział to czemu ja już miała skierowanie nie zawiozła tam dzieka jak najszybciej? Dobę wcześniej było to pilne i o to robi szum a kolejnego dnia już nie, że czekała 4 godziny????? 
W internece krąży opis, jak to musiała szukać opieki dla starszego dziecka. Tu w artykule jest informacja, że bliscy wyyłali informacje do prasy. To jak to jest? Dzieckiem nie miał się kto zająć a wysyłać informacje to juz się bliscy znaleźli? Jak by moje dziecko wymagało opieki szpitalnej to prosto od lekarza ze skierowaniem na oddział, temu dzicku nic się nie stanie pod opieką pielęgniarek i lekarzy, wtedy organizuję opiekę do starszego dziecka i wracam do szpitala po drodze zabierając potrzebne rzeczy, a nie pakować się 4 godziny a potem ... rozwiń
Avatar
Gość / 29 listopada 2018 o 05:34
+3
Pijana PANI doktor ? Pierwszo słyszę ! Z tego co wiem co była matka pod wpływem alkoholu . Dlaczego tego nigdzie nie napisali tylko obsmarowała lekarzy od dołu do góry . A gdzie jej głowa była w tym czasie ? GDY SIE PAKOWAŁA TO JESZCZE WYSTAWIAŁA M9EBLE NA SPRZEDAŻ DZIECIĘCE. Tyle z dzieckiem czekać jeszcze w takim stanie ! Ludzie ! Nawet gdy ją odesłano do domu to powinna pojechać do innego szpitala bądź prywatnie do lekarza . Z miejsca poszła by na oddział . Teraz to sobie można gdybać. Jedynie co szkoda mi to tylko tego bezbronnego dzidziusia .
Avatar
JANET HOCKLEY LOAN COMPANY.., / 28 listopada 2018 o 18:42
-4
Czy potrzebujesz pożyczek na biznes, projekty, osobisty efekt? Czy mogę przedstawić Wam firmę JANET HOCKLEY LOAN COMPANY. Jesteśmy firmą z siedzibą w Wielkiej Brytanii i mamy do czynienia z czystym kredytem i finansowaniem dłużnym projektów, tj. Ropy i gazu, nieruchomości, energii odnawialnej, opieki zdrowotnej, transportu, budownictwa, hoteli itp. Możemy sfinansować do kwota 900 000 000 USD (dziewięćset milionów USD) w dowolnym regionie świata, o ile można zagwarantować 3% zwrot z inwestycji w projekty. Obecnie rozwijamy naszą firmę na arenie międzynarodowej, co jest kolejnym powodem tego publicznego ogłoszenia. Aby uzyskać łatwą i szybką aplikację, wyślij krótką wiadomość e-mail na adres: janethockleyloanltd1@hotmail.com Centrum Informacyjne JANET HOCKLEY LOAN COMPANY..,
Czy potrzebujesz pożyczek na biznes, projekty, osobisty efekt? Czy mogę przedstawić Wam firmę JANET HOCKLEY LOAN COMPANY. Jesteśmy firmą z siedzibą w Wielkiej Brytanii i mamy do czynienia z czystym kredytem i finansowaniem dłużnym projektów, tj. Ropy i gazu, nieruchomości, energii odnawialnej, opieki zdrowotnej, transportu, budownictwa, hoteli itp. Możemy sfinansować do kwota 900 000 000 USD (dziewięćset milionów USD) w dowolnym regionie świata, o ile można zagwarantować 3% zwrot z inwestycji w projekty. Obecnie rozwijamy naszą firmę na aren... rozwiń
Avatar
ABC / 28 listopada 2018 o 00:11
+6
Pijana Pani doktor? To dlaczego nie zgłosiła Pani natychmiast tego na Policji?
Avatar
sloanslimited@gmail.com / 28 listopada 2018 o 00:08
-10
Przystępne pożyczki na poziomie 3%. Udzielamy pożyczek od €10 000 do €50 000 000. Nasze usługi są bezpłatne. Wszystko czego potrzebujesz to wypełnić prosty formularz online i Jeśli kwalifikujesz. Obowiązują warunki i postanowienia. Skontaktuj się z nami dzisiaj poprzez nasz e-mail: sloanslimited@gmail.com Poczta elektroniczna: sloanslimited@gmail.com
Avatar
Uuuu / 27 listopada 2018 o 23:31
-6
Lekarze z Chełmskiego szpitala do niczego się nie nadajol... Już my ich załatwimy s***syny bo inaczej powiedzieć. Nie
Avatar
Gość / 27 listopada 2018 o 22:57
+14
Często tak bywa gdy jedziemy w nocy z dzieckiem do szpitala lekarze są wielce oburzeni że muszą wstać i zbadać dziecko robiąc to z wielką laska . A co do tej akurat sytuacji uważam że może i była to wina lekarzy ale matka również zachowała się nagannie, tak małe dzieciątko bardzo szybko się odwodni matka wiedząc że stan maleństwa się pogorszył powinna wezwać pogotowie albo sama pojechać do szpitala i nie odpuszczać a nie czekac na wizyte to lekarza rodzinnego.Może i niektórzy mówią że jestem przewrazliwiona ale jestem matką i biorę odpowiedzialność za życie mojego dziecka.
Często tak bywa gdy jedziemy w nocy z dzieckiem do szpitala lekarze są wielce oburzeni że muszą wstać i zbadać dziecko robiąc to z wielką laska . A co do tej akurat sytuacji uważam że może i była to wina lekarzy ale matka również zachowała się nagannie, tak małe dzieciątko bardzo szybko się odwodni matka wiedząc że stan maleństwa się pogorszył powinna wezwać pogotowie albo sama pojechać do szpitala i nie odpuszczać a nie czekac na wizyte to lekarza rodzinnego.Może i niektórzy mówią że jestem przewrazliwiona ale jestem matką i biorę odpowied... rozwiń
Avatar
Aga / 27 listopada 2018 o 22:57
+28
To jest ogromna tragedia, nie jestem w stanie wyobrazić sobie cierpienia, sama jestem Matką, ale jednak jedna rzecz nie daje mi spokoju... To ile czasu mama chłopca pakowała się do szpitala?? Gdy ja dostałam skierowanie wpadłam do domu wzięłam co popadnie i pojechałam, resztę dowiozla rodzina.
Avatar
Ja / 27 listopada 2018 o 20:44
+29
Nie rozumiem taka tragedia i w takich okolicznościach to nikt nie miałby głowy do tego żeby pisać na Facebooku chyba?czy jestem jakaś inna? Nie krytykuje nikogo i nie życzę nikomu tego przeżywać ale nie polożylabym dziecka którego męczą wymioty spać bo balabym się że może się zadusic wymiocinami
Avatar
Pijany doktur / 27 listopada 2018 o 19:40
-7
Tak było, pijana Pani doktur, jeszcze pewnie z piwem albo wódką do pani wyszła! Czy pani dziecko nie miało anginy np. o 23, ale o 2 w nocy już tak? Nie można było pójść do lekarza wcześniej?
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Boże Narodzenie w baroku". Koncert w Filharmonii Lubelskiej
7 grudnia 2019, 18:00

"Boże Narodzenie w baroku". Koncert w Filharmonii Lubelskiej 0 0

7 grudnia o godz. 18 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zostanie zorganizowany koncert "Boże Narodzenie w baroku".

To budynek znany lubelskim studentom. Tak się może zmienić, kiedy powstanie tu nowe muzeum
galeria

To budynek znany lubelskim studentom. Tak się może zmienić, kiedy powstanie tu nowe muzeum 5 0

Cztery prace wpłynęły w konkursie na koncepcję architektoniczną Muzeum Ziem Wschodnich Dawnej Rzeczpospolitej. Autorzy zwycięskiej zostaną zaproszeni do negocjacji i będą mieli szansę zaprojektować siedzibę powstającej w Lublinie instytucji.

Hit w hali Globus. MKS Start zagra z Anwilem Włocławek

Hit w hali Globus. MKS Start zagra z Anwilem Włocławek 0 1

W sobotę o godz. 17.30 Start Lublin podejmie w hali Globus Anwil Włocławek. Po 10 kolejkach niespodziewanie to gospodarze są wyżej w tabeli

Ukrainiec zapłacił 26 500 zł grzywny i wyszedł na wolność

Ukrainiec zapłacił 26 500 zł grzywny i wyszedł na wolność 3 3

Był poszukiwany, więc zmienił paszport, żeby uniknąć odpowiedzialności. Ale to nie nie zwiodło funkcjonariuszy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej pracujących w Dorohusku.

"Nie można tej sprawy traktować tylko jako osobistego problemu Piotra Kowalczyka". Komentarze polityków

"Nie można tej sprawy traktować tylko jako osobistego problemu Piotra Kowalczyka". Komentarze polityków 6 32

W piątek zamojski sąd aresztował na trzy miesiące Piotra Kowalczyka. Wraz z nim do aresztu trafili także jego trzej współpracownicy: Mariusz P., Adam M. oraz Maciej S. To przedsiębiorcy z Lublina, działający na rynku nieruchomości. Prokuratura wnioskowała o tymczasowe aresztowanie całej czwórki. Dziś sąd przychylił się do argumentów śledczych.

13. Kazimierski Jarmark Świąteczny
7 grudnia 2019, 10:00

13. Kazimierski Jarmark Świąteczny 0 0

W tym roku wyjątkowy kazimierski jarmark zorganizowany zostanie w dniach 7-8 grudnia na Rynku i tradycyjnie będzie połączony z Kiermaszem Smaków Regionalnych "Zasmakuj w Kazimierzu". Organizatorzy szykują wiele atrakcji.

Wystawa "Tu Obywatele" na Placu Wolności
7 grudnia 2019, 13:30

Wystawa "Tu Obywatele" na Placu Wolności 0 1

Kontrmiesięcznice obywatelskie doczekają się artystycznego podsumowania. Dwa lata wytrwałego protestu zostały udokumentowane w formie wyjątkowego albumu, na który złożyło się ponad 260 zdjęć. Promocja wydawnictwa połączona z wernisażem wystawy fotografii odbędzie się 7 grudnia o godz. 13.30 na Placu Wolności w Lublinie.

Rywal z górnej półki. LUK Politechnika zmierzy się z Lechią Tomaszów Mazowiecki

Rywal z górnej półki. LUK Politechnika zmierzy się z Lechią Tomaszów Mazowiecki 0 0

Początek sobotniego spotkania w hali MOSiR przy al. Zygmuntowskich o godzinie 20

Podwyżki za żłobek w Świdniku. Za leżakowanie i zupę

Podwyżki za żłobek w Świdniku. Za leżakowanie i zupę 0 2

Wzrośnie stawka z wyżywienie dziecka w miejskich żłobkach w Świdniku. Od nowego roku wyższa będzie też opłata za pobyt dziecka w takiej placówce. Jednak w przypadku nieobecności malucha są przewidziane zniżki. Urząd Miasta przygotowuje się też do wprowadzenia udogodnień dla rodziców.

"Paka dla bezdomniaka". Koncert charytatywny na rzecz psów ze schorniska w Krzesimowie
7 grudnia 2019, 17:00

"Paka dla bezdomniaka". Koncert charytatywny na rzecz psów ze schorniska w Krzesimowie 0 0

Były już parada "adopciaków" ulicami miasta, akcja pod hasłem "Nie kupuj, adoptuj", połączoną z meczem piłkarskim i kolejne edycje "Paki dla bezdomniaka". Spółdzielczy Dom Kultury w Świdniku kolejny raz chce pomóc Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Krzesimowie i w sobotę organizuje koncert charytatywny.

S17. Wkrótce przejezdne będą kolejne fragmenty trasy Lublin-Warszawa
galeria
film

S17. Wkrótce przejezdne będą kolejne fragmenty trasy Lublin-Warszawa 40 11

Dobra wiadomość dla kierowców. Niedługo dostępne mają być kolejne fragmenty budowanej trasy S17 między Lublinem a Warszawą

Foto Notatki. Wernisaż wystawy Maksa Skrzeczkowskiego w Kazimierzu Dolnym
7 grudnia 2019, 13:00

Foto Notatki. Wernisaż wystawy Maksa Skrzeczkowskiego w Kazimierzu Dolnym 0 0

"Foto Notatki" to tytuł wystawy fotografii Maksa Skrzeczkowskiego, która będzie prezentowana na Dziedzińcu Zamkowym w Kazimierzu Dolnym. Otwarcie ekspozycji nastąpi 7 grudnia o godz. 13.

W Świdniku przybyło świątecznych dekoracji

W Świdniku przybyło świątecznych dekoracji 1 2

W Świdniku zamontowane zostały już dekoracje świąteczne. Niektóre zdobiące miasto elementy Ratusz kupił w tym roku.

Areszt dla Piotra Kowalczyka i jego współpracowników zatrzymanych przez CBA
PILNE

Areszt dla Piotra Kowalczyka i jego współpracowników zatrzymanych przez CBA 47 133

Zamojski sąd aresztował Piotra Kowalczyka, zatrzymanego we wtorek przez CBA. Były przewodniczący lubelskiej rady miasta spędzi w areszcie najbliższe trzy miesiące. Wraz z nim aresztowano jego trzech współpracowników, w tym krewnego Przemysława Czarnka - posła PiS.

Biegi, jazda na crossie i morsowianie. W Biłgoraju szykuje się sobota na sportowo

Biegi, jazda na crossie i morsowianie. W Biłgoraju szykuje się sobota na sportowo 0 0

Organizatorzy spodziewają się ponad 200 osób, które wezmą udział w sobotnich wydarzeniach sportowych. Można zacząć od rekreacyjnego biegu mikołajkowego, później ścigać się w crossie a na koniec wskoczyć do zalewu z innymi morsami. Taki jest plan na sobotę, 7 grudnia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!