Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zainwestowaliście w nieruchomości z których i tak robicie co wam się podoba. Jezioro Białe to już nie to samo co kiedyś, aż łezka się w oku kręci jak było. I właśnie tacy którzy środowisko i turystów mają za nic, degradują to ciche i spokojne miejsce, kiedyś ostoję turystyki i wypoczynku, dzisiaj akwen ryczących "cichych, bo made in Japan i USA" silników.Szkoda że o tym miejscu można pisać w czasie przeszłym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G....o minie obchodzą wasze koszty, ja mam i chcę z rodziną przyjechać i zażyć spokoju, a nie słuchać od rana silników motorowych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje ze te komentarze pisze jedna i ta sama osoba. Jak może komuś przeszkadzać "niby rycząca motorówka"? Pierwszy raz słyszę. Z tego co mi wiadomo to przeszkadza wszystkim RYCZĄCA NIBY DYSKOTEKA DISCO POLO. która dostaje kilka mandatów dziennie za zakłócanie ciszy !!! Czy to nie jest odwracanie uwagi od prawdziwej zmory Jeziora Białego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ten wójtowy Shark jest zmorą ryczącą całe noce !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...