Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest praca w Straży Granicznej. Ile można zarobić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lutego 2018 r. o 17:26 Powrót do artykułu
już walą drzwiami i oknami za 2600.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież te 2600 zł jest netto, ciołku. Te posady już są rozdane. Lepiej napiszcie, ile trzeba było wyłożyć, by tę fuchę otrzymać. Kiedyś było to 50tys., a obecnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość ma wykształcenie wyższe z tytułem magistra a kwalifikacje przechodzi co 18 osoba. Czyżby testy były tak ciężkie? Nie, taki teraz mamy poziom kształcenia na niektórych kierunkach. Dotyczy to szczególnie tych co studiuja zaocznie. Trafiają później takie orły intelektu do ośrodków szkolenia i tam dopiero okazuje się jakich kandydatów mamy na obrońców granic - roszczeniowych donosicieli którzy zaraz oisza anonimowe skargi jak im tylko "podkręcić śrubę" na zajęciach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Przecież te 2600 zł jest netto, ciołku. Te posady już są rozdane. Lepiej napiszcie, ile trzeba było wyłożyć, by tę fuchę otrzymać. Kiedyś było to 50tys., a obecnie?
i te 2600 ciołku praktycznie masz do emerytury, bo w budżetówce takie są wynagrodzenia, ponieważ jak nie mrożą tych wynagrodzeń tak jak ostatnio było przez 8 lat to nie dają podwyżek pomimo, że jest ustawa tzw. inflacyjna. Także budżetówka to najgorsze zakłady pracy jeżeli chodzi o wynagrodzenia, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I z tym 2600 przez następne lata.Nie łudźcie się, że jest inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko straż graniczna, granica Unii Europejskiej za Bugiem dzicz i wojna a oni proponują za świątki piątki niedzielę i noce marne 2600
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No magistry walta jak w dym.2600zł na łapkę to już coś.Tak w tym pAŃSTWIE szanuje i wynagradza się służby mundurowe,a dotyczy również PSP i Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2600zł to powinna zarabiać w tym kraju osoba z tytułem "menadżer od powierzchni płaskich".2600zł ma zarabiać funkcjonariusz SG,a jedynie 2500zł posły dostają na wynajem mieszkania+10tyś. na życie,dietka 2500zł i z 15tyś.na tzw:biuro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a katabas bez wyksztalcenia jakiegokolwiek pomykający szpitalnymi korytarzami, aby straszyć starców śmiercią zarabia (z naszych pieniędzy) 6.750.00. Wyprosiłam jednego takiego z sali, na której leżała moja mama, to kanalia odgrażał się wezwaniem policji.... Kraj absurdów, co nie ukrywam, że mnie nie cieszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani od chemii ... napisał:
...a katabas bez wyksztalcenia jakiegokolwiek pomykający szpitalnymi korytarzami, aby straszyć starców śmiercią zarabia (z naszych pieniędzy) 6.750.00. Wyprosiłam jednego takiego z sali, na której leżała moja mama, to kanalia odgrażał się wezwaniem policji.... Kraj absurdów, co nie ukrywam, że mnie nie cieszy...
 kto vto taki ten katabas chyba ksiądz, i aż tyle zarabia, czy to są potwierdzone wynagrodzenia i kto im płaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz bez wykształcenia? Chłopie ty i nikt z twojej rodziny nie miał takiego wykształcenia jak księża! Księża uczyli się odzawsze w porównaniu z twoją rodziną co siedziała w lepiance bez podłogi i rozrywkowala się lapaniem pcheł na włosach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ksiądz bez wykształcenia? Chłopie ty i nikt z twojej rodziny nie miał takiego wykształcenia jak księża! Księża uczyli się odzawsze w porównaniu z twoją rodziną co siedziała w lepiance bez podłogi i rozrywkowala się lapaniem pcheł na włosach
 to własnie na księży z takich rodzin idą przy tym próżniaki bo nic nie robią, jedna -dwie mszy na tydzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt pensja to żal za pracę w nocy i w mrozie bez szans awansu. NOSG jest najmniej dofinansowanym oddziałem. Ludzie na 4 etat czesto czekają po 15 lat lub nie dostają go wogóle. Sam fakt ogłoszenia naboru w ten sposób i przez fb pokazuje, że sg ma ten sam problem co Policja nikt nie chce pracować za takie miedziaki a ta robota niszczy zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca w SG nie jest ani przyjemna, ani warta tych pieniążków, które płacą. Kosztuje dużo stresu i zdrowia. Człowiek jest w niej gorzej traktowany niż piesek służbowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję 2000 to ja mam w 5 dni przy zwykłej pracy fizycznej na zachodzie i życie tańsze niż w Polsce.Dziękukę.Nie muszę narażać życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A lewizny da się coś ukręcić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od marnego wynagrod,zenia nalezy odliczyc koszty dojazdu do placowki  jezeli samemu sie dojezdza to ok. 500 zl miesiecznie. Po kilku latach sluzby nie mozna liczyc na sprawiedliwe podwyzki czy nagrody.  Owszem dostaja tylko nieliczni, czesto ci sami, nie tak jak w urzedach, ze dostaja wszyscy urzednicy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troche sie to mija z prawda na szkoleniu 1600 a po szkoleniu 2200 i tak nawet przez kolejne 15lat jak wujek nie pomoze. No i cudowna atmosfera ponizania i pokazywania ze nie masz zadnych praw. W warminskomazurskim juz nie ma chetnych do pracy przyjmuja wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można być tak nie rzetelnym dziennikarzem i pisać takie kłamstwa. Powinni ci odebrać prawo wykonywania zawodu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha dobrze powiedziano "wzrasta DO" 2600zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...