Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest praca w Straży Granicznej. Ile można zarobić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lutego 2018 r. o 17:26 Powrót do artykułu
Dziadowski kraj masz orła na czapce masz dobrze państwowa posada nikt.cię nie ruszy bo wyjmiesz szmatę i jedziesz dalej.... Polska jak Ukraina bieda aż piszczy wszyscy kombinują na lewo bo legalnie zarobisz to cię skarbówki zje... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca jako urzędnicy? Nie ma to sensu. Idźcie do agencji EuroKadra, do pośrednika. Powinni wam pomóc coś znaleźć w solidnych firmach, gdzie możliwości zarabiania są bez porównania większe. Zatem może jednak zdecydowanie lepiej iść w takim kierunku? Moim zdaniem po prostu tak. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie po 50 lub 70 km w jedna strone BUCU....pomimo iz ma bliżej placówke SG....ale beton sztabowy ma to gdzieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie po 50 lub 70 km w jedna strone BUCU....pomimo iz ma bliżej placówke SG....ale beton sztabowy ma to gdzieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam pranie czy jako osoba  mająca grzywne na kącie  mam jakieś szanse aby dostać się do sg dodam że grzywne dostałem 10 lat temu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegos takiego jeszcze nie slyszalam jak zyje, niezłą masz wyobraznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam pranie czy jako osoba  mająca grzywne na kącie  mam jakieś szanse aby dostać się do sg dodam że grzywne dostałem 10 lat temu
 grzywne na "KĄCIE" - ja nic idealny kandydat na funkcjonariusza :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzywna to nic innego jak mandat . Np.nie zgadzasz się na przyjęcie mandatu sprawa idzie  do sądu i jak przegrał to masz już grzywne na kącie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech odstraszają wiekszość na forum jest 10 latków którzy podają się za SG którzy kopletnie nie mają pojęcia co to jest STRAŻ GRANICZNA i tym samym sposobem odstraszają innych nowych kadydatów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 ... Nie dobrze mi się robi jak czytam te niektóre komentarze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie, jaka jest szansa że składając dokumenty do jednej jednostki przyniosą mnie do innej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...