Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Świadkowie twierdzą, że auto było na tablicach przemyskich, RPR lub RP. Złapać dziada i powiesić za to co ma najcenniejsze, tym bardziej jeśli był pod wpływem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
q mać znowu kierowca bmw, niech ich wszystkich szlag trafi. Juz wstyd sie przyznawać do tej marki, bo albo dres siedzi albo jakiś wsiór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma pijak najcenniejszego-srawną wątrobę? A moze pijanym kierowcom wszywać przymusowo esperal??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy przypadkiem nie przewieziono 6 osób? bo z tego co widziałem karetki wykonały łącznie 6 kursów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogo redakcjo sprawdzajcie inne serwisy!! Tak jak napisałem przewieziono 6 osób biorących udział w wypadku - -ludzie wracali z kościoła. A sprawce już złapano to mieszkaniec Siennicy Nadolnej, miał ponad 2 promile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację już złapali. Przed chwilką słyszałem w RMF. Kolejny pijany bandyta. I teraz powinien zgnić w kryminale. Bandyta !!! Podać jego imię i nazwisko !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to dzieci wracaly z proby do bierzmowania. Bylem na miejscu i widzialem bylo 6 osob w tym starsza kobieta i mala dziewczynka w wieku okolo 4-5 lat. Straszny widok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie byłam, ale wszystko już wiem, jedna dziewczyna jest w bardzo złym stanie!! w szpitalu w lublinie, inni przeżywają szok i płacze pół cukrowni!! :'(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie swojego zasranego boga... któremu "zachciało się aniołków w niebie". Dalej będziecie wierzyć ? W jakiegoś bozka ? Co "tak chciał" ? tak miało być... mohery bo bóg tak chciał ! deb***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem tam,samochod przejechal jakies pol metra kolomnie,wracalismy ze spowiedzi poniewaz dzis pierwszy piatek miesiaca,oraz zebranie w sprawie bieżmowania.Mialem wielkie szczescie.To moj pierwszy wypadek ktory widzialem,i mam nadzieje ze w zadnym nie bede juz uczestniczyl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księdza powinno sie wychłostać i polać święconym denaturatem po ranach. Co za sku...rwiel każe dzieciom wracać nocą z nabożeństwa drogą na której odbywa się ruch! Ku..wa polska wieśniacka ciemnota, na około chamy z rolą po 5 hektarów, uprzywilejowanych krusem. Ten kraj zmieni sie jak pójdą do piachu ci którzy wysłali swoje dzieci w nocy do koscioła i nie zapewnili bezpieczeństwa w powrotnej drodze. Dziękuję, tyle na ten temat z mojej strony. I oby wam krowy mliko dawały, chamy ze wsi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec miasta napisał:
Księdza powinno sie wychłostać i polać święconym denaturatem po ranach. Co za sku...rwiel każe dzieciom wracać nocą z nabożeństwa drogą na której odbywa się ruch! Ku..wa polska wieśniacka ciemnota, na około chamy z rolą po 5 hektarów, uprzywilejowanych krusem. Ten kraj zmieni sie jak pójdą do piachu ci którzy wysłali swoje dzieci w nocy do koscioła i nie zapewnili bezpieczeństwa w powrotnej drodze. Dziękuję, tyle na ten temat z mojej strony. I oby wam krowy mliko dawały, chamy ze wsi:)
Ależ inteligencja w tym twoim mieście.Pewnie regularnie stajesz w kolejce po zasiłki i wylewasz swoją zawiść na tych co mają lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no kolejny kierowca BMW tym razem to nie zwykly kierowca-bandyta ale powiem morderca jednym slowem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szokuje postępowanie kierowcy, który po pijaku siada za kierownicę szokują wypowiedzi tych, którzy widzą winę wszędzie a nie widzą winy pijaka, szokuje to, że ten nikczemny człowiek spędzi kilka lat w kiciu a my w "nagrodę" zapłcimy za jego pobyt w kryminale. To Państwo jest chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 100% zajmż sie nim pod celż )) nie martwcie się ) juz niedługo du...sko będzie go baaardzo mocno bolało )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men napisał:
q mać znowu kierowca bmw, niech ich wszystkich szlag trafi. Juz wstyd sie przyznawać do tej marki, bo albo dres siedzi albo jakiś wsiór.
zgadzam sie ale nie do końca bo to można poznać nawet po samochodzie bo tych pieprzonych wieśniaków (z wyjątkami) stać tylko na starsze modele (niestety własnie te mają najwięcej uroku ) a po za tym ich samochody zazwyczaj są naajbardziej schamione że tak sie wyrażę wiec prosze nie używac takiego stereotypu do wszystkich kierowców bmw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men napisał:
q mać znowu kierowca bmw, niech ich wszystkich szlag trafi. Juz wstyd sie przyznawać do tej marki, bo albo dres siedzi albo jakiś wsiór.
Jestem kobietą, jeżdżę kilkuletnim bmw, nigdy nie spowodowałam żadnego wypadku. Na ten artykuł trafiłam przypadkiem i przeraziło mnie to co przeczytałam na forum. Czy wy w ogóle zastanawiacie się co piszecie? Przecież niedługo każdy właściciel beemki będzie publicznie linczowany przez ludzi waszego pokroju. Idioci rozbijajacy się złomami nie mają nic wspólnego z osobami ceniącymi sobie komfort jazdy co niewątpliwie jest zasługą tej marki auta a wy przestańcie w końcu wszystkich oceniać bo tak naprawdę nie macie pojęcia o czym piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W chwili zamykania tego wydania gazety" że co ku***?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec miasta napisał:
Księdza powinno sie wychłostać i polać święconym denaturatem po ranach. Co za sku...rwiel każe dzieciom wracać nocą z nabożeństwa drogą na której odbywa się ruch! Ku..wa polska wieśniacka ciemnota, na około chamy z rolą po 5 hektarów, uprzywilejowanych krusem. Ten kraj zmieni sie jak pójdą do piachu ci którzy wysłali swoje dzieci w nocy do koscioła i nie zapewnili bezpieczeństwa w powrotnej drodze. Dziękuję, tyle na ten temat z mojej strony. I oby wam krowy mliko dawały, chamy ze wsi:)
Człowieku!!! Masz rozum? Wątpię!!!! Skąd się rodzą tacy " inteligenci" ? Takie głupoty pisać to trzeba być dobrze porąbanym!!! Masz jakieś problemy z psychiką!! Zgłoś się na leczenie!! Choć wątpię w skutek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ateista napisał:
Macie swojego zasranego boga... któremu "zachciało się aniołków w niebie". Dalej będziecie wierzyć ? W jakiegoś bozka ? Co "tak chciał" ? tak miało być... mohery bo bóg tak chciał ! deb***e
Ha ha jakiś ty porąbany!!! Ateisto !!! W kogo ty wierzysz ? Chyba w swój deb***ny rozum!! Szukaj może znajdziesz!! A potem pod płot żeby pies nasrał na ciebie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...