Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

6 listopada 2009 r.
19:05
Edytuj ten wpis

Kierowca BMW wjechał w dzieci wracające z kościoła i uciekł (zdjęcia)

0 62 A A

W Siennicy Nadolnej pod Krasnymstawem kierowca BMW uderzył w grupę ludzi, którzy wyszli właśnie z nabożeństwa. Porzucił auto i uciekł. Policja dopadła go już po godzinie. Rany odniosło pięcioro dzieci i dwie kobiety.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nabożeństwo w kościele parafialnym w Siennicy Nadolnej skończyło się tuż po godzinie 18. Wierni wyszli ze świątyni i szli grupkami wzdłuż szosy. Nie ma tam chodnika, droga jest nieoświetlona. BMW wjechało w pieszych w pobliżu stacji benzynowej, kilkaset metrów od kościoła.

– Usłyszałem tylko sygnały karetek, a potem zobaczyłem to BMW – opowiada nam jeden z księży.

Inny świadek mówi: Samochód wypadł z bocznej drogi na główną i z impetem uderzył w kilkuosobową grupę dzieci. Choć pod kołami miał rannych, próbował jeszcze cofać i wtedy potrącił kolejną osobę.

Po chwili wysiadł i rzucił się do ucieczki. Za jego samochodem jechał drugim autem jego kolega. Zabrał go i uciekli razem.

Ludzie, którzy dobiegli na miejsce wypadku, podnieśli BMW, żeby wyciągnąć spod niego uwięzione dziecko. Po kilku minutach przyjechały karetki pogotowia ratunkowego. Kursowały do szpitala w Krasnymstawie jedna za drugą.

BMW było zarejestrowane w innym województwie, ale świadkowie podali policjantom rysopis kierowcy. Mundurowi szybko ustalili jego nazwisko. Wytypowali też kilka miejsc, w których mógł się ukryć. Trafili w dziesiątkę. Sprawca tragedii został zatrzymany zaledwie po godzinie od wypadku. Ukrył się w Izbicy, gdzie prawdopodobnie kiedyś mieszkał.

– Wszyscy tu znamy tego człowieka. On już kiedyś miał wyrok za spowodowanie wypadku. Rozbił się jadąc motocyklem. Kolega, którego wiózł, nie przeżył – dodaje nasz świadek. – Tamta tragedia nie nauczyła go niczego. Dla takich, to tylko jedna kara.


– To 36-letni mieszkaniec Siennicy Nadolnej – mówi Jacek Deptuś z lubelskiej policji. – Alkomat pokazał u niego ponad dwa promile alkoholu.

Do szpitala lekarze pogotowia ratunkowego przewieźli pięcioro dzieci: czterech piętnastolatków, dziewięciolatkę oraz dwie dorosłe kobiety. Wieczorem lekarze zdecydowali, że dwoje dzieci – dwóch 15-latków i 9-latka trzeba przewieźć do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie.

Lekarze powiedzieli nam, że raczej nie ma zagrożenia życia poszkodowanych.

Kierowca BMW spędzi noc w policyjnej izbie zatrzymań. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty – spowodowania wypadku po pijanemu. Policja będzie też ustalać czy sam dotarł do miejscowości, w której został zatrzymany, czy też ktoś mu w tym pomógł.

Komentarze 62

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
CodeZero / 9 listopada 2009 o 18:27
0
manolo napisał:
.... ty już pokazałeś swoją inteligencję i może wystarczy - Nie widzisz tego że jesteś żałosny?
Ty też kiedyś staniesz przed Bogiem na którego tak sie teraz wytrząsasz.. i co mu wtedy powiesz?


Powiem mu że jest śmierdzącym oszustem ludzkości !
Avatar
~BMW~ / 9 listopada 2009 o 02:15
0
Gość napisał:
Zgadzam się, ale wkurza mnie jak ludzie słysząc, że ktoś jeździ bmw od razu klasyfikują go jako buraka, dresa czy innego oszołoma nie dlatego, ze nim jest ale dlatego, ze ma takie a nie inne auto. Tymczasem największymi idiotami są ludzie którzy siadają za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu, nagminnie łamiący przepisy i mający w czterech literach kulturę jazdy, obojętnie jaki mają samochód.

A JAK GO MAJĄ KLASYFIKOWAĆ? WŁASNIE TAK.
Avatar
LIT / 9 listopada 2009 o 02:12
0
Bylem tam :/ napisał:
Bylem tam,samochod przejechal jakies pol metra kolomnie,wracalismy ze spowiedzi poniewaz dzis pierwszy piatek miesiaca,oraz zebranie w sprawie bieżmowania.Mialem wielkie szczescie.To moj pierwszy wypadek ktory widzialem,i mam nadzieje ze w zadnym nie bede juz uczestniczyl...

aLE PRZY TEJ OKAZJI POWINNI CIĘ WYBIERZMOWAĆ ZA PISANIE SŁOWA BIERZMOWANIE PRZEZ SAMO "ż".
Avatar
opiniak / 9 listopada 2009 o 02:09
0
allegrowicz napisał:
Jak mnie to denerwuje jak dziennikarz pisze że lekarze przewieźli poszkodowanych-to tylko lekarze jeżdżą w pogotowiu???Lekarz-kierowca,lekarz ratownik i lekarz.Nauczcie się że to załoga a nie jedna osoba.

WIESZ CO. POWINNI JESZCZE WYMIENIĆ JAKIEJ MARKI BYŁA KARETKA. Z JAKA SZYBKOŚCIĄ JECHAŁ KIEROWCA I SANITARIUSZ JAKIE RODZAJE BANDAŻY ZAKŁADAŁ I KONIECZNA BYŁABY JESZCZE WZMIANKA ILE WAZYŁ RANNY BY BYŁO WIADOMO JAKI WYSIŁEK WŁOZYŁA ZAŁOGA BY UNIEŚĆ NOSZE. WYMIENIĆ LEKI JAKIE PODAWANO. GDYBY NIE BYŁO LEKARZA TO NIE BYŁO BY SENSU CIE TRZYMAC W TEJ KARETCE NIEDOJDO ŻYCIOWA.

WIESZ CO. POWINNI JESZCZE WYMIENIĆ JAKIEJ MARKI BYŁA KARETKA. Z JAKA SZYBKOŚCIĄ JECHAŁ KIEROWCA I SANITARIUSZ JAKIE RODZAJE BANDAŻY ZAKŁADAŁ I KONIECZNA BYŁABY JESZCZE WZMIANKA ILE WAZYŁ RANNY BY BYŁO WIADOMO JAKI WYSIŁEK WŁOZYŁA ZAŁOGA BY UNIEŚĆ NOSZE. WYMIENIĆ LEKI JAKIE PODAWANO. GDYBY NIE BYŁO LEKARZA TO NIE BYŁO BY SENSU CIE TRZYMAC W TEJ KARETCE NIEDOJDO ŻYCIOWA. rozwiń
Avatar
acinneis / 8 listopada 2009 o 17:54
0
bobo63 powinien nie komentować jak czegoś nie wie, chyba że jest kompletnym idiotą. Ci ludzie wracali z kościoła oddalonego o mniej niż 1km na północ od ich domu, a według tego bobka, znaczy się bobo mieli jeszcze iść dalej na północ tak samo ruchliwą drogą 10km, a potem może jescze się wracać naokoło przez Siennicę Różaną (15km). Gratuluje znajomości topografii i inteligencji.
Avatar
Gość / 7 listopada 2009 o 18:04
0
maf napisał:
ludzie !!! a jakie to ma ku...wa znaczenie kto i czym jezdzi ??? czy pijany kierowca np Audi czy Golfa jest mniej niebezpieczny od kierowcy BMW gdy wjezdz w grupke dzieci ??? o czym my wogole rozmawiamy, chcemy sprowadzic dyskusje na temat tego jakie auto jest bardiej czy mniej prestizowe? przypominam ze mowimy o kolejnym juz idiocie<tak, inaczej tego nazwac nie mozna> ktory siada po kilku glebszych za kolko, i tak naprawde nikt z nas nie ma wplywu na to czy spotka sie z takim idiota na ulicy i kto wyjdzie z "konfrontacji" bez szwanku...



Zgadzam się, ale wkurza mnie jak ludzie słysząc, że ktoś jeździ bmw od razu klasyfikują go jako buraka, dresa czy innego oszołoma nie dlatego, ze nim jest ale dlatego, ze ma takie a nie inne auto. Tymczasem największymi idiotami są ludzie którzy siadają za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu, nagminnie łamiący przepisy i mający w czterech literach kulturę jazdy, obojętnie jaki mają samochód.



Zgadzam się, ale wkurza mnie jak ludzie słysząc, że ktoś jeździ bmw od razu klasyfikują go jako buraka, dresa czy innego oszołoma nie dlatego, ze nim jest ale dlatego, ze ma takie a nie inne auto. Tymczasem największymi idiotami są ludzie którzy siadają za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu, nagminnie łamiący przepisy i mający w czterech literach kulturę jazdy, obojętnie jaki mają samochód. rozwiń
Avatar
roox / 7 listopada 2009 o 17:54
0
Bylem tam :/ napisał:
Bylem tam,samochod przejechal jakies pol metra kolomnie,wracalismy ze spowiedzi poniewaz dzis pierwszy piatek miesiaca,oraz zebranie w sprawie bieżmowania.Mialem wielkie szczescie.To moj pierwszy wypadek ktory widzialem,i mam nadzieje ze w zadnym nie bede juz uczestniczyl...



Chodż dalej nieoświetlonymi poboczami dróg bez żadnych odblasków a masz jak w banku że Twoja nadzieja się kiedyś nie spełni .
Bierzmowanie piszę się przez "rz - to juz tak zupełnie na marginesie



Chodż dalej nieoświetlonymi poboczami dróg bez żadnych odblasków a masz jak w banku że Twoja nadzieja się kiedyś nie spełni .
Bierzmowanie piszę się przez "rz - to juz tak zupełnie na marginesie rozwiń
Avatar
bobo63 / 7 listopada 2009 o 17:20
0
Gość napisał:
widzicie zdjęcia? kto pozwala dzieciom wracać nocą po takiej drodze? katolicy niedoje***i czy mi sie tylko zdaje?


popieram Cię całkowicie, od razu widać, ze na forum pojawił się mądry, wywarzany, błyskotliwy i wszechwiedzący user. Przecież mogli wracać przez Rejowiec - tam są chodniki, przystanek PKS,i pewnie jakieś TAXI. Na jaką cholerę szli najbardziej dogodną drogą, poboczem całkowicie wyłączonym z ruchu, a w dodatku lewa stroną jezdni.
Widzimy zdjęcia "gosciu"!!! i widzimy, ze Twój rozum działa jedynie na zasadzie oglądania obrazków, zatrzymał się gdzieś na etapie 3 latka. Kto był dla Ciebie tak miły i wsytukał na klawiaturze twoje przemyślenia???? A jak pięknie wkręciłeś w to katolicyzm!!! Ot i mądrego to miło poczytać....... .


popieram Cię całkowicie, od razu widać, ze na forum pojawił się mądry, wywarzany, błyskotliwy i wszechwiedzący user. Przecież mogli wracać przez Rejowiec - tam są chodniki, przystanek PKS,i pewnie jakieś TAXI. Na jaką cholerę szli najbardziej dogodną drogą, poboczem całkowicie wyłączonym z ruchu, a w dodatku lewa stroną jezdni.
Widzimy zdjęcia "gosciu"!!! i widzimy, ze Twój rozum działa jedynie na zasadzie oglądania obrazków, zatrzymał się gdzieś na etapie 3 latka. Kto był dla Ciebie ta... rozwiń
Avatar
~gość~ / 7 listopada 2009 o 17:05
0
Dobra Rada napisał:
Człowieku!!! Masz rozum? Wątpię!!!! Skąd się rodzą tacy " inteligenci" ? Takie głupoty pisać to trzeba być dobrze porąbanym!!! Masz jakieś problemy z psychiką!! Zgłoś się na leczenie!! Choć wątpię w skutek!

Ależ on ma rację, przecież klecha nie widzi że ciemno, niebezpiecznie, małe dzieci z koscioła wychodzą i idą same. Co tam jemu, on aby załatwić co poytzeba, a wszystko inne to w imię boże. I tak powie tym razem, Bóg tak chciał, a i zasłonił przed śmiercią. Czychają czarni na każdym zakręcie i rogu, aby wykorzystać ludzkie nieszczęście. Można było bezpieczniej zorganizować spowiedź, "szkolenie". No ale gdzie tam, klecha nie ma wcześniej czasu. Bardzo współczuję ofiarom, ich rodzinom i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. A tak na marginesie, to czy ksiądz zainteresował się ofiarami, czy odwiedził w szpitalu, a przepraszam tam na tacę nie zbierają, a za dojazd do szpitala owieczki nie zapłaciliby, co? Jeszcze raz chylę czoła przed ofiarami.

Ależ on ma rację, przecież klecha nie widzi że ciemno, niebezpiecznie, małe dzieci z koscioła wychodzą i idą same. Co tam jemu, on aby załatwić co poytzeba, a wszystko inne to w imię boże. I tak powie tym razem, Bóg tak chciał, a i zasłonił przed śmiercią. Czychają czarni na każdym zakręcie i rogu, aby wykorzystać ludzkie nieszczęście. Można było bezpieczniej zorganizować spowiedź, "szkolenie". No ale gdzie tam, klecha nie ma wcześniej czasu. Bardzo współczuję ofiarom, ich rodzinom i życzę szybkiego powrotu do z... rozwiń
Avatar
maf / 7 listopada 2009 o 16:58
0
Gość napisał:
Posłuchaj człowieczku, jeżeli już tak bardzo ci zależy na ocenianiu kogoś to zdobądź się na niewielki wysiłek i poznaj tą osobę zanim napiszesz coś równie niedorzecznego. Oczywiscie, ze najłatwiej jest krytykować bez pojęcia bo "wszyscy tak robią" ale znacznie trudniej wyrobić sobie własne zdanie na jakiś temat. EOT



ludzie !!! a jakie to ma ku...wa znaczenie kto i czym jezdzi ??? czy pijany kierowca np Audi czy Golfa jest mniej niebezpieczny od kierowcy BMW gdy wjezdz w grupke dzieci ??? o czym my wogole rozmawiamy, chcemy sprowadzic dyskusje na temat tego jakie auto jest bardiej czy mniej prestizowe? przypominam ze mowimy o kolejnym juz idiocie<tak, inaczej tego nazwac nie mozna> ktory siada po kilku glebszych za kolko, i tak naprawde nikt z nas nie ma wplywu na to czy spotka sie z takim idiota na ulicy i kto wyjdzie z "konfrontacji" bez szwanku...



ludzie !!! a jakie to ma ku...wa znaczenie kto i czym jezdzi ??? czy pijany kierowca np Audi czy Golfa jest mniej niebezpieczny od kierowcy BMW gdy wjezdz w grupke dzieci ??? o czym my wogole rozmawiamy, chcemy sprowadzic dyskusje na temat tego jakie auto jest bardiej czy mniej prestizowe? przypominam ze mowimy o kolejnym juz idiocie<tak, inaczej tego nazwac nie mozna> ktory siada po kilku glebszych za kolko, i tak naprawde nikt z nas nie ma wplywu na to czy spotka sie z takim idiota na uli... rozwiń
Avatar
CodeZero / 9 listopada 2009 o 18:27
0
manolo napisał:
.... ty już pokazałeś swoją inteligencję i może wystarczy - Nie widzisz tego że jesteś żałosny?
Ty też kiedyś staniesz przed Bogiem na którego tak sie teraz wytrząsasz.. i co mu wtedy powiesz?


Powiem mu że jest śmierdzącym oszustem ludzkości !
Avatar
~BMW~ / 9 listopada 2009 o 02:15
0
Gość napisał:
Zgadzam się, ale wkurza mnie jak ludzie słysząc, że ktoś jeździ bmw od razu klasyfikują go jako buraka, dresa czy innego oszołoma nie dlatego, ze nim jest ale dlatego, ze ma takie a nie inne auto. Tymczasem największymi idiotami są ludzie którzy siadają za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu, nagminnie łamiący przepisy i mający w czterech literach kulturę jazdy, obojętnie jaki mają samochód.

A JAK GO MAJĄ KLASYFIKOWAĆ? WŁASNIE TAK.
Avatar
LIT / 9 listopada 2009 o 02:12
0
Bylem tam :/ napisał:
Bylem tam,samochod przejechal jakies pol metra kolomnie,wracalismy ze spowiedzi poniewaz dzis pierwszy piatek miesiaca,oraz zebranie w sprawie bieżmowania.Mialem wielkie szczescie.To moj pierwszy wypadek ktory widzialem,i mam nadzieje ze w zadnym nie bede juz uczestniczyl...

aLE PRZY TEJ OKAZJI POWINNI CIĘ WYBIERZMOWAĆ ZA PISANIE SŁOWA BIERZMOWANIE PRZEZ SAMO "ż".
Avatar
opiniak / 9 listopada 2009 o 02:09
0
allegrowicz napisał:
Jak mnie to denerwuje jak dziennikarz pisze że lekarze przewieźli poszkodowanych-to tylko lekarze jeżdżą w pogotowiu???Lekarz-kierowca,lekarz ratownik i lekarz.Nauczcie się że to załoga a nie jedna osoba.

WIESZ CO. POWINNI JESZCZE WYMIENIĆ JAKIEJ MARKI BYŁA KARETKA. Z JAKA SZYBKOŚCIĄ JECHAŁ KIEROWCA I SANITARIUSZ JAKIE RODZAJE BANDAŻY ZAKŁADAŁ I KONIECZNA BYŁABY JESZCZE WZMIANKA ILE WAZYŁ RANNY BY BYŁO WIADOMO JAKI WYSIŁEK WŁOZYŁA ZAŁOGA BY UNIEŚĆ NOSZE. WYMIENIĆ LEKI JAKIE PODAWANO. GDYBY NIE BYŁO LEKARZA TO NIE BYŁO BY SENSU CIE TRZYMAC W TEJ KARETCE NIEDOJDO ŻYCIOWA.

WIESZ CO. POWINNI JESZCZE WYMIENIĆ JAKIEJ MARKI BYŁA KARETKA. Z JAKA SZYBKOŚCIĄ JECHAŁ KIEROWCA I SANITARIUSZ JAKIE RODZAJE BANDAŻY ZAKŁADAŁ I KONIECZNA BYŁABY JESZCZE WZMIANKA ILE WAZYŁ RANNY BY BYŁO WIADOMO JAKI WYSIŁEK WŁOZYŁA ZAŁOGA BY UNIEŚĆ NOSZE. WYMIENIĆ LEKI JAKIE PODAWANO. GDYBY NIE BYŁO LEKARZA TO NIE BYŁO BY SENSU CIE TRZYMAC W TEJ KARETCE NIEDOJDO ŻYCIOWA. rozwiń
Avatar
acinneis / 8 listopada 2009 o 17:54
0
bobo63 powinien nie komentować jak czegoś nie wie, chyba że jest kompletnym idiotą. Ci ludzie wracali z kościoła oddalonego o mniej niż 1km na północ od ich domu, a według tego bobka, znaczy się bobo mieli jeszcze iść dalej na północ tak samo ruchliwą drogą 10km, a potem może jescze się wracać naokoło przez Siennicę Różaną (15km). Gratuluje znajomości topografii i inteligencji.
Avatar
Gość / 7 listopada 2009 o 18:04
0
maf napisał:
ludzie !!! a jakie to ma ku...wa znaczenie kto i czym jezdzi ??? czy pijany kierowca np Audi czy Golfa jest mniej niebezpieczny od kierowcy BMW gdy wjezdz w grupke dzieci ??? o czym my wogole rozmawiamy, chcemy sprowadzic dyskusje na temat tego jakie auto jest bardiej czy mniej prestizowe? przypominam ze mowimy o kolejnym juz idiocie<tak, inaczej tego nazwac nie mozna> ktory siada po kilku glebszych za kolko, i tak naprawde nikt z nas nie ma wplywu na to czy spotka sie z takim idiota na ulicy i kto wyjdzie z "konfrontacji" bez szwanku...



Zgadzam się, ale wkurza mnie jak ludzie słysząc, że ktoś jeździ bmw od razu klasyfikują go jako buraka, dresa czy innego oszołoma nie dlatego, ze nim jest ale dlatego, ze ma takie a nie inne auto. Tymczasem największymi idiotami są ludzie którzy siadają za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu, nagminnie łamiący przepisy i mający w czterech literach kulturę jazdy, obojętnie jaki mają samochód.



Zgadzam się, ale wkurza mnie jak ludzie słysząc, że ktoś jeździ bmw od razu klasyfikują go jako buraka, dresa czy innego oszołoma nie dlatego, ze nim jest ale dlatego, ze ma takie a nie inne auto. Tymczasem największymi idiotami są ludzie którzy siadają za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu, nagminnie łamiący przepisy i mający w czterech literach kulturę jazdy, obojętnie jaki mają samochód. rozwiń
Avatar
roox / 7 listopada 2009 o 17:54
0
Bylem tam :/ napisał:
Bylem tam,samochod przejechal jakies pol metra kolomnie,wracalismy ze spowiedzi poniewaz dzis pierwszy piatek miesiaca,oraz zebranie w sprawie bieżmowania.Mialem wielkie szczescie.To moj pierwszy wypadek ktory widzialem,i mam nadzieje ze w zadnym nie bede juz uczestniczyl...



Chodż dalej nieoświetlonymi poboczami dróg bez żadnych odblasków a masz jak w banku że Twoja nadzieja się kiedyś nie spełni .
Bierzmowanie piszę się przez "rz - to juz tak zupełnie na marginesie



Chodż dalej nieoświetlonymi poboczami dróg bez żadnych odblasków a masz jak w banku że Twoja nadzieja się kiedyś nie spełni .
Bierzmowanie piszę się przez "rz - to juz tak zupełnie na marginesie rozwiń
Avatar
bobo63 / 7 listopada 2009 o 17:20
0
Gość napisał:
widzicie zdjęcia? kto pozwala dzieciom wracać nocą po takiej drodze? katolicy niedoje***i czy mi sie tylko zdaje?


popieram Cię całkowicie, od razu widać, ze na forum pojawił się mądry, wywarzany, błyskotliwy i wszechwiedzący user. Przecież mogli wracać przez Rejowiec - tam są chodniki, przystanek PKS,i pewnie jakieś TAXI. Na jaką cholerę szli najbardziej dogodną drogą, poboczem całkowicie wyłączonym z ruchu, a w dodatku lewa stroną jezdni.
Widzimy zdjęcia "gosciu"!!! i widzimy, ze Twój rozum działa jedynie na zasadzie oglądania obrazków, zatrzymał się gdzieś na etapie 3 latka. Kto był dla Ciebie tak miły i wsytukał na klawiaturze twoje przemyślenia???? A jak pięknie wkręciłeś w to katolicyzm!!! Ot i mądrego to miło poczytać....... .


popieram Cię całkowicie, od razu widać, ze na forum pojawił się mądry, wywarzany, błyskotliwy i wszechwiedzący user. Przecież mogli wracać przez Rejowiec - tam są chodniki, przystanek PKS,i pewnie jakieś TAXI. Na jaką cholerę szli najbardziej dogodną drogą, poboczem całkowicie wyłączonym z ruchu, a w dodatku lewa stroną jezdni.
Widzimy zdjęcia "gosciu"!!! i widzimy, ze Twój rozum działa jedynie na zasadzie oglądania obrazków, zatrzymał się gdzieś na etapie 3 latka. Kto był dla Ciebie ta... rozwiń
Avatar
~gość~ / 7 listopada 2009 o 17:05
0
Dobra Rada napisał:
Człowieku!!! Masz rozum? Wątpię!!!! Skąd się rodzą tacy " inteligenci" ? Takie głupoty pisać to trzeba być dobrze porąbanym!!! Masz jakieś problemy z psychiką!! Zgłoś się na leczenie!! Choć wątpię w skutek!

Ależ on ma rację, przecież klecha nie widzi że ciemno, niebezpiecznie, małe dzieci z koscioła wychodzą i idą same. Co tam jemu, on aby załatwić co poytzeba, a wszystko inne to w imię boże. I tak powie tym razem, Bóg tak chciał, a i zasłonił przed śmiercią. Czychają czarni na każdym zakręcie i rogu, aby wykorzystać ludzkie nieszczęście. Można było bezpieczniej zorganizować spowiedź, "szkolenie". No ale gdzie tam, klecha nie ma wcześniej czasu. Bardzo współczuję ofiarom, ich rodzinom i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. A tak na marginesie, to czy ksiądz zainteresował się ofiarami, czy odwiedził w szpitalu, a przepraszam tam na tacę nie zbierają, a za dojazd do szpitala owieczki nie zapłaciliby, co? Jeszcze raz chylę czoła przed ofiarami.

Ależ on ma rację, przecież klecha nie widzi że ciemno, niebezpiecznie, małe dzieci z koscioła wychodzą i idą same. Co tam jemu, on aby załatwić co poytzeba, a wszystko inne to w imię boże. I tak powie tym razem, Bóg tak chciał, a i zasłonił przed śmiercią. Czychają czarni na każdym zakręcie i rogu, aby wykorzystać ludzkie nieszczęście. Można było bezpieczniej zorganizować spowiedź, "szkolenie". No ale gdzie tam, klecha nie ma wcześniej czasu. Bardzo współczuję ofiarom, ich rodzinom i życzę szybkiego powrotu do z... rozwiń
Avatar
maf / 7 listopada 2009 o 16:58
0
Gość napisał:
Posłuchaj człowieczku, jeżeli już tak bardzo ci zależy na ocenianiu kogoś to zdobądź się na niewielki wysiłek i poznaj tą osobę zanim napiszesz coś równie niedorzecznego. Oczywiscie, ze najłatwiej jest krytykować bez pojęcia bo "wszyscy tak robią" ale znacznie trudniej wyrobić sobie własne zdanie na jakiś temat. EOT



ludzie !!! a jakie to ma ku...wa znaczenie kto i czym jezdzi ??? czy pijany kierowca np Audi czy Golfa jest mniej niebezpieczny od kierowcy BMW gdy wjezdz w grupke dzieci ??? o czym my wogole rozmawiamy, chcemy sprowadzic dyskusje na temat tego jakie auto jest bardiej czy mniej prestizowe? przypominam ze mowimy o kolejnym juz idiocie<tak, inaczej tego nazwac nie mozna> ktory siada po kilku glebszych za kolko, i tak naprawde nikt z nas nie ma wplywu na to czy spotka sie z takim idiota na ulicy i kto wyjdzie z "konfrontacji" bez szwanku...



ludzie !!! a jakie to ma ku...wa znaczenie kto i czym jezdzi ??? czy pijany kierowca np Audi czy Golfa jest mniej niebezpieczny od kierowcy BMW gdy wjezdz w grupke dzieci ??? o czym my wogole rozmawiamy, chcemy sprowadzic dyskusje na temat tego jakie auto jest bardiej czy mniej prestizowe? przypominam ze mowimy o kolejnym juz idiocie<tak, inaczej tego nazwac nie mozna> ktory siada po kilku glebszych za kolko, i tak naprawde nikt z nas nie ma wplywu na to czy spotka sie z takim idiota na uli... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 62

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Były zastępca prezydenta Lublina Krzysztof Komorski ma już nową pracę

Były zastępca prezydenta Lublina Krzysztof Komorski ma już nową pracę 7 4

Prezydent Lublina odwołał dwóch swoich zastępców: Mariusza Banacha zajmującego się oświatą oraz Krzysztofa Komorskiego odpowiedzialnego za kulturę i sport.

Kto będzie nowym starostą łęczyńskim? "Wiem, kto nim będzie, ale nie mogę powiedzieć"

Kto będzie nowym starostą łęczyńskim? "Wiem, kto nim będzie, ale nie mogę powiedzieć" 3 1

Już w czwartek, podczas pierwszej sesji nowej Rady Powiatu Łęczyńskiego zostanie wybrany nowy starosta. W grę wchodzą dwie kandydatury. Również w czwartek poznamy nowego starostę powiatu lubelskiego.

Wystawa "Six Memos" w Galerii Labirynt
23 listopada 2018, 0:00

Wystawa "Six Memos" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już 23 listopada w Galerii Labirynt odbędzie się wernisaż wystawy Six Memos / Sześć Przypomnień, w ramach projektu CreArt, jaki Miasto Lublin współrealizuje w programie Kreatywna Europa.

Radni z komisji rewizyjnej byli jednomyślni. Dyrektor I LO w Puławach może mieć kłopoty

Radni z komisji rewizyjnej byli jednomyślni. Dyrektor I LO w Puławach może mieć kłopoty 10 8

Dyrektor I LO im. ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach może mieć kłopoty. Komisja rewizyjna kończącej się kadencji rady powiatu uznała, że złożona przez nauczycieli placówki skarga, jest zasadna. Samorządowcy przyznają, że w trakcie kontroli część zarzutów potwierdziła się.

Civilization VI: Gathering Storm. Wulkany, burze i powodzie (wideo)
film

Civilization VI: Gathering Storm. Wulkany, burze i powodzie (wideo) 0 0

Globalne ocieplenie i epoka lodowcowa w jednym. W dodatku Civilization VI: Gathering Storm zmierzymy się nie tylko z innymi cywilizacjami, ale przede wszystkim z klimatem.

Dawniej byli związani z PO. Teraz rządzą z PiS powiatem kraśnickim [zdjęcia radnych]
galeria

Dawniej byli związani z PO. Teraz rządzą z PiS powiatem kraśnickim [zdjęcia radnych] 1 8

Krzysztof Staruch jest nowym starostą powiatu kraśnickiego. W dzisiejszym głosowaniu kandydat Prawa i Sprawiedliwości otrzymał o jeden głos więcej od dotychczasowego starosty Andrzeja Maja (PSL). Wicestarostą został zaś Karol Rychlewski.

Chełm: Kolejarze uziemili zabytkowy parowóz. Miasto szuka dla niego nowego miejsca

Chełm: Kolejarze uziemili zabytkowy parowóz. Miasto szuka dla niego nowego miejsca 7 2

Rozpoczęła się długo oczekiwana przebudowa pl. Dworcowego. Wisienką na torcie miał być parowóz przeniesiony na plac z drugiej strony dworca. Chociaż jego lokalizacja była już uzgodniona, to kolejarze niespodziewanie postawili weto

Przetarg na sprzedaż nieruchomości Hotel Europa w Lublinie

Przetarg na sprzedaż nieruchomości Hotel Europa w Lublinie 0 0

Przetarg na sprzedaż nieruchomości Hotel Europa w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 29

Pod koszami Dziennika Wschodniego. Hit dla Symbitu

Pod koszami Dziennika Wschodniego. Hit dla Symbitu 0 0

Ruszyła najstarsza liga amatorskiej koszykówki w województwie lubelskim. W czterdziestym, jubileuszowym sezonie, bierze udział sześć drużyn

Unijne wsparcie dla bezrobotnych

Unijne wsparcie dla bezrobotnych 0 1

Dla podopiecznych lubelskich ośrodków pomocy społecznej unijne fundusze to szansa na lepszą przyszłość. W ramach Aktywnego włączenia wsparcie uzyskało już ponad 5 tysięcy osób zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym, w tym osoby z niepełnosprawnościami, bezdomne i posiadające niskie kwalifikacje.