Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korki na granicach. Tiry utknęły, a samochodów wciąż przybywa. Apel służb granicznych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 listopada 2019 r. o 17:37 Powrót do artykułu
granica.gov.pl nadal nie działa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
często sprawdzam czas oczekiwania, i prawie zawsze są jakieś puste pola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apel kierowców: Weźcie się do pracy i kolejki znikną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Dołhobyczów. Ostatnio zajerzdzam z Ukrainy i aż się przestraszyłem, że zamknięta. Jednak nie. Byłem jedyny do odprawy na całym przejściu. Ale jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść artykulu niestety nie aktualna ponieważ remonty "łat" już dawno zakończone. Przed napisaniem proponuje autorowi pojechać i sprawdzić jaka jest sytuacja a nie głupoty pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to polscy celnicy nic nie robią, a nie remonty. Jak jechałem to tylko kawka i stoją i palą fajki,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pismak nie napisał prawdy? UA firmom jakiś czas temu skończyły się zezwolenia na przejazd po PL i po negocjacjach z polskim rządem dostali 5000 zezwoleń z puli na rok 2020. Jak już dostali no to wszyscy ruszyli naraz i zrobiły się kolejki. Dlaczego pismak nie pisał miesiąc temu, że przed przejściami jest pusto jak nie było zezwoleń? Rzetelność informacji na poziomie bulwarówki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...