Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz zażył trutkę na szczury, a potem się podpalił

Utworzony przez Robert, 11 grudnia 2012 r. o 22:14 Powrót do artykułu
...
Ostatnio edytowany 12 grudnia 2012 r. o 21:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co ty tu jeszcze robisz ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim "Robertom" dedykuję wiersz Tuwima: Jeszcze się kiedyś rozsmucę, Jeszcze do Ciebie powrócę, Chrystusie... Jeszcze tak strasznie zapłaczę, Że przez łzy Ciebie zobaczę, Chrystusie... I taką wielką żałobą Będę się żalił przed Tobą, Chrystusie... Że duch mój przed Tobą klęknie I wtedy serce mi pęknie, Chrystusie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś tu nie rozumiem- księciunio się przestraszył że za molestowanie dzieci trafi tam gdzie zrobią mu "dobrze", nie wytrzymał napięcia i spalił się (ze wstydu) a Wy straszycie Roberta ogniem piekielnym zamiast współczuć ofiarom zwyrodnialca? I tak co najwyżej by go przenieśli do innej parafii, gdzie miałby nowych ministrantów. Chwilę temu zalany w trupa biskup spowodował w Warszawie wypadek- całe szczęście ucierpiała tylko latarnia a nikt z innych użytkowników drogi/chodnika ale purpurat za karę dostał... prywatnego kierowcę Co do Tuwima- póki co bliższy mi "Całujcie mnie wszyscy w d*pę", polecam wersję nieocenzurowaną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z TĄ TRUTKĄ TO UTRAFIŁ W SAMĄ DYCHĘ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyrażniej jego Szef doszedł do wniosku, że chce sobie z księżulem pogadać osobiście i zawezwał typa błyskawicznie w trybie dyscyplinarnym. No, panowie sukienkowi, ręcę trzymać przy sobie i na kołdrze, bo Szef sie i o was upomni. Pamiętajcie, On was widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz abp. Budzik powinien wszcząć proces beatyfikacyjny. Popiera nawiększe kanalie, powinien docenić też pedofila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budzik ciebie piekło nie ominie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiniek napisał:
Czegoś tu nie rozumiem- księciunio się przestraszył że za molestowanie dzieci trafi tam gdzie zrobią mu "dobrze", nie wytrzymał napięcia i spalił się (ze wstydu) a Wy straszycie Roberta ogniem piekielnym zamiast współczuć ofiarom zwyrodnialca? I tak co najwyżej by go przenieśli do innej parafii, gdzie miałby nowych ministrantów. Chwilę temu zalany w trupa biskup spowodował w Warszawie wypadek- całe szczęście ucierpiała tylko latarnia a nikt z innych użytkowników drogi/chodnika ale purpurat za karę dostał... prywatnego kierowcę Co do Tuwima- póki co bliższy mi "Całujcie mnie wszyscy w d*pę", polecam wersję nieocenzurowaną
A czy jakiś sąd prawomocnym wyrokiem skazał tego księdza za molestowanie, czy udowodnił mu to? Nie słyszałem o tym, więc nie p............ . Cytujesz ten fragment Tuwima. Skomentuję to puentą pewnego kawału:"Ty byś się tylko pieścił i pieścił!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie (trole) jak wam nie wstyd, zginął człowiek i to prawdopodobnie w męczarniach, a wy tu takie głupoty wypisujecie. Na pielęgniarkę z W. Brytani też takie bzdury pisaliście? A potem braliście udział w medialnym linczu dziennikarzy z Australi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert napisał:
I bardzo dobrze ! Jednego darmozjada mniej .
Ten ksiąz jest już przed sądem i odpowie za to co popełnił. Ciebie też to czeka, wcześniej czy puźniej też się tam znajdziesz i będziesz rozliczony za to co teraz wypisujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi o ocenę tego człowieka, ale o morale, którymi powinien się kierować przyzwoity człowiek. Podpalił się pedofil a abp. Budzik na jego pogrzebie mówi o niem jako o wielkim człowieku, no i ta setka księży. Co może pomyśleć sobie zwykły Kowalski na takie zachowanie biskupa?? Prawda, został już osądzony, ale nie można zła dobrem nazywać, jak to czyni lubelski duszpasterz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosto_w _oczy napisał:
A ty kim jesteś? Bo dla mnie zerem, godnym litości i współczucia. Kiedyś, zapewniam cię o tym, sam będziesz o tego "darmozjada" prosił, błagał. Znałem niejednego takiego jak ty "twardziela", więc wiem, co mówię.
nie strasz, nie strasz dobrodzieju.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow! Kiedyś to było modne otruć się wywarem z zapałek, ale i zapałki były inne niz teraz. A trudtką na szczury to jakaś masakra bo jakby była przeterminowana to co wtedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trędowta napisał:
Wow! Kiedyś to było modne otruć się wywarem z zapałek, ale i zapałki były inne niz teraz. A trudtką na szczury to jakaś masakra bo jakby była przeterminowana to co wtedy?
w najgorszym wypadku sraczka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lutek napisał:
Z ciebie ksiądz jak z psiej d.py trąba.
on chciałby,ale intelekt....go przerósł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że przeczytałem ten artykuł.Już po kolędzie nie wpuszczę do domu żadnego księdza.Jeszcze psami szmatnika poszczuję. W tamtym roku proboszcz z mojej parafii brał moje dzieci na kolana i głaskał po głowie teraz domyślam się co on wtedy sobie myślał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pewnej parafii w okolicach Białej Podlaskiej ksiądz miał romans z pewną parafianką jak jej mąż się o tym dowiedział to się powiesił,bał się głupich uśmieszków okolicznych mieszkańców.Podobno był spoko gość pracownik służb mundurowych.A tego zwyrodnialca w czarnej kiecce przenieśli do innej diecezji.Dalej nawraca,spowiada,rozgrzesza!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha ha ha pewnie czarnemu pedofilowi smakowała ta trutka ha ha ha ha .Jednego pedofila po seminarium mniej ha ha ha ha.On swymi zboczonymi rękami obmacywał dzieci i później podawał tymi samymi rękami komunię św.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alumn napisał:
Ha ha ha ha ha pewnie czarnemu pedofilowi smakowała ta trutka ha ha ha ha .Jednego pedofila po seminarium mniej ha ha ha ha.On swymi zboczonymi rękami obmacywał dzieci i później podawał tymi samymi rękami komunię św.
Ty też się czegoś...nażarłeś? i nie hahaj bo nie ma w tym nic śmiesznego,a zboczenia różne czego jesteś żywym przykładem.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...