Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nikt nie dorówna wyborcom PiSu w mowach moralizatorskich. Oni są po prostu genetycznie doskonali a ich ideologia jedyną na całym ich bożym świecie. Mają prawo do nieomylności i pouczeń i zawsze są najlepszymi synami ziemi-tej ziemi. Wiedzą najlepiej kto ma mieć prawo stawiać żądania, a kto nie. Kto jest szlachetny a kto cham. Bo wiedzą że są najmądrzejszymi i najwartościowszymi z całego narodu więc ich mądrości są najmądrzejsze.. Reszta niezgadzająca się z nimi to chamstwo i plebs. Więc jeśli każda parafia może na nich liczyć bo są najprawdziwszymi z prawdziwych /prawdziwków i kozaków/, to są po prostu DOSKONALI i NIEOMYLNI. Tylko gdzie wtedy byliście gdy prywatyzowano w sposób złodziejski polskę , podwyższano podatek VAT i wiek emerytalny? Was stać tylko na dziamolenie i skomlenie skopanych psów. Tacy z was walczący patrioci i bohaterowie walczący nie o ludzi ale o pełny brzuch ojca Rydzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...do (gość 01.14) pięknie i roztropnie napisane! Mamy wśród nas bezimiennych bohaterów walczących o prawdziwą Polskę, ale nie docenianych na rdzennie polskiej krasnostawskiej ziemi! Serce się raduje czytając, że żyją jeszcze wśród nas szlachetne osoby umiejące dostrzec ten jaskrawy promyk patriotyzmu w aureoli wiary katolickiej naszych ojców! Módlmy się o powrót pozytywnych myśli w oparciu o Dekalog będący jedynym prawidłowym wyznacznikiem ludzkich postaw! Kościół nasz uświęcony krwią martyrologii poda pomocną dłoń każdemu zbłąkanemu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakże to pięknie ksiądz piszący o 11,50 ujął, aż warte zacytowania i nawet pasuje na kazanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "gość 11,50". Zgadzam się z księdzem co do zasady. Ale do rzeczy- czy wszczynanie podziałów wśród mieszkańców miasta co do przemianowania nazwy ulicy nie jest moralnie naganne? Czy wykorzystywanie imienia Wielkiego Polaka do rozgrywek małomiasteczkowych nie jest hańbą? Powołuje się ksiądz na Dekalog a popiera stawianie złotego cielca w postaci bałwochwalstwa -mówi to coś księdzu? Kościół poda dłoń? Kościół raczej wyciąga dłoń-od zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kościół nasz uświęcony krwią martyrologii" Kościół który sam tą krew przelewał trzeba dodać. Cieszy mnie to że są w Polsce miejsca gdzie żyją ludzie rozsądni. Ludzie którzy wolą prawdziwych bohaterów a nie zbrodniarzy którzy ukrywali i przyzwalali na pedofilię oraz zbrodnie przeciwko ludzkości(tak zwane "domy dziecka" i "domy samotnej matki" w Irlandii i nie tylko).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...każdy uczciwy Polak w obecnej sytuacji może pokładać nadzieję w mądrości miejskich decydentów! Powinni Oni wziąć pod uwagę wszystkie argumenty za zmianą nazwy ulicy tak klarownie oraz rozsądnie przedstawione przez wnioskodawców! Zacietrzewienie wrogów katolicyzmu i Kościoła, wrogów sług bożych w osobach naszych duszpasterzy oraz wrogów nowej drogi do wielkości ojczyzny i naszego Króla Jezusa Chrystusa! Wraz z całą rodziną, wszystkimi sąsiadami i znajomymi nie wyobrażam sobie innej decyzji, niż ta zaproponowana przez ludzi legitymujących się piękną kartą w życiorysach! Miejscowe lewactwo podniosło hardo swoje świńskie ryje i zaczynają bruździć osobom głęboko wierzącym. Najprawdopodobniej to bydło zapomniało się, że już nie PO rządzi w kraju, ale polska partia i za takie niepatriotyczne postawy możecie być w jakiś sposób pociągnięci do odpowiedzialności, aby ponieść zasłużoną karę. mam nadzieje, że wszystkich was trafi szlag i Polacy wyzwolą się spod jarzma! Tak nam dopomóż Bóg!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...każdy uczciwy Polak w obecnej sytuacji może pokładać nadzieję w mądrości miejskich decydentów
  To całe szczęście, że nie jestem uczciwym Polakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEMOS /greka/ LUD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodarze naszego miasta nie będą mieli problemu z podjęciem decyzji miłej nie tylko porządnym ludziom, ale i sercu Jezusa Chrystusa. Nie umiem wyobrazić sobie prawdziwego Polaka, aby nie został natchniony Duchem Świętym w sytuacji, kiedy losy narodu położone zostały na szalę wagi przymierza z wartością najwyższą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam obawy że włodarzom jest na rękę by pokazywać Krasnystaw jako krainę z czasów zaprzeszłych, bo w takim światku znakomicie utrzymuje się kumoterstwo, pociotkowość, mafijne struktury. Komu zalezy na wizerunku miasta? Sam tytuł już świadczy o wszystkim....socjalista wygrał....Czemuś biedny , boś głupi: czemuś głupi , boś biedny. Ludzie komuny mieliśmy dosyć już w 1989 roku, mamy 2016 a Krasnystaw nadal trwa za "rodinu i stalinu, Okrzeją, czy Różą Luksemburg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy ludzie na uczciwie będą chodzili do kościoła i slychali tego co nam duszpasterze i ksieza mowia! Nie czas już być na normalnie z tym co mamy? Bog nas prowadzi i tak ma być! a tych innych ciemniakow do szkol poslac bo to durnie i inne oszołomy czerwone!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka wiocha takie decyzje trzymajcie się czerwone pająki
a ty jestes prostak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....ewentualne przychylenie się włodarzy Krasnegostawu do woli tych, którym nie w smak jest zmiana nazwy ulicy grozi odebraniem naszemu miastu szansy utrzymania się w czołówce miasteczek pretendujących do miana "Zadupia Polski Wschodniej"! Byłby to siarczysty policzek wymierzony wiernym parafianom ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tu nie chodzi o to czy on był komunistą czy nie, ludzie mają to w... głęboko w poważaniu. Tylko o to że ludzie nie chcą zmiany, bo to wiąże się problemami - zmianą wszystkich papierków związanych z miejscem zameldowania, również tych związanych z działalnościami gospodarczymi, zmianą adresów w bankach, PGE, PGNiG. Okrzei to jedna z najdłuższych ulic w Krasnymstawie (jeżeli nie najdłuższa). Ideologia (wymysł pismaka) - że tu chodzi o to, czy ktoś był komunistą czy nie, jest z ... nijak się ma do rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupcy zapytali o zgodę postkomuchów i bezbożników. Należało wzorem rządu uchwalić zmianę w nocy a rano zawiadomić poddanych. Jeszcze jest jedna ulica, od wjazdu z Lublina do ronda przy Sikorskiego. Teraz nazywa się jakiegoś komunistycznego majora . Tam nikt nie mieszka na razie więc można ją mianować alejami. Majora przenieść wyżej do zakręcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
("Głupcy zapytali o zgodę postkomuchów i bezbożników. ) TO chyba jesteś ty i twoja rodzina !!! Bez sensowne wydawanie pieniędzy na głupie pomysły TOWARZYSZY!!! Zamiast budować coś nowego lepiej zmienić nazwę i udawać że się coś Z BUDOWAŁO !!! PATOLOGIA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.