Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oddział uratowany, a mieli wypisać pacjentów. Dyrektor dogadał się z lekarzami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lutego 2018 r. o 09:18 Powrót do artykułu
Brawo panie marszalku brawo dyrektorze. Dziekujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dyrektor nagle tak sam z siebie dogadal sie z lekarzami? niesamowite.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuźwa a gdzie młodzi lekarze? Nie ksztalci się? Wyjechali? I PO bylo dobre i PIS dobry. Normalny człowiek w tym kraju nigdy nie bedzie miał dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani słowa o tym, kto zostanie dyrektorem? Marszałek wczoraj w Panoramie Lubelskiej powiedział to dosyć wyraźnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emerytowana lekarka będzie leczyć, litości, uciekajmy z dziećmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze nigdzie nie wyjadą. Jest ich mało, bo sekta lekarska nie pozwoli na przesycenie rynku jak informatykami i anglistami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić tego nieudacznika kierownika i będzie Oddział Pediatryczny funkcjonował normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....obecna sytuacja w służbie zdrowia jest nie tylko fatalna, ale wręcz katastrofalna. Na jak długo wystarczy sil i samozaparcia wiekowym i emerytowanym lekarzom? Dwóch synów mojej sąsiadki (także lekarki) po ukończeniu ciężkich studiów medycznych przeszło staż w 4PSK, a obecnie pracują już na bardzo dogodnych warunkach w Kanadzie, gdzie i ona (sąsiadka) ma zamiar wyemigrować wkrótce. Ci młodzi mężczyźni nie tylko pilnie studiowali, ale tez z determinacją uczyli się języków. Obecnie wolni od stresów i potrzeby walki o każdą godzinę poświęconą szpitalowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"bez emocji..." ale ta bajka Kopaczowej nie przeszła. Nadal siedzi z zięciem w Polsce. Te bajki działają tylko na lemingi w tvn. Tutaj każdy wie, co jest powodem niedoboru kadr... zamknięta klika i zakaz powstawania nowych uczelni medycznych. Lekarze to nie czarodzieje. Kiedyś tak uważano o informatykach i lingwistach. Obecnie nawet dzieci w liceum potrafią się dogadać i napisać program. Ja pamiętam czasy, gdy na wiosce siostra mej babci robiła zastrzyki, a była po podstawówce i bez żadnych szkół pielęgniarstwa. I nie było komplikacji. Tworzy się mit ciężkich studiów medycznych. A ile procent odpada po każdym semestrze? U mnie na 3 roku odpadła jedna osoba na 16 osób. Ale ja kończyłem "zwykłą" politechnikę. Też było kiedyś parę uczelni na Polskę. A teraz setkami wychodzą inżynierowie z PWSZ w Chełmie, gdzie od dziesięcioleci nie powstała nowa fabryka. Dajcie uczelnię medyczną do chełma, a za 6 lat będziemy słyszeć o bezrobotnych lekarzach. I będą wreszcie latać do Kanady, chociaż bardziej realnie brzmi Holandia, Wlk. Brytania, Norwegia i Islandia. Spotkają tam już polskich emerytowanych inżynierów. See you later ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie - co najmniej dwu krotnie (2x) zbyt mało miejsc specyjnych do potrzeb mieszkańców naszego pięknego regionu. Powinnniśmy przestać kształcić politologów/socjologów/historyków/filizofów a na te miejsca przyjmować ludzi na medycynę. Może dopiero za 10-15 lat byśmy odczuli poprawę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...