Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijani ukradli fiata i nie wiedzieli, jak przejechali 70 km

Utworzony przez ~nemo~, 20 lutego 2009 r. o 13:37 Powrót do artykułu
Janek nie badz taki hop do przodu bo Ci sie wypali cały mózg od pożądnego życia hahhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam się do Prof. dr hab. "janusza" za kogo się uważasz ? Wszystkie rozumy pozjadałeś?! Należysz do inteligencji? Klasy społeczne przywracasz? Widać że w życiu mądrych ludzi nie słyszałeś skoro siebie uważasz za najmądrzejszego. Sądzisz ze jesteś ponad wszystkimi? Zejdź na ziemie człowieku. Nie wywyższaj się bo jestem 100% pewna ze nie jesteś bez grzechu. To samo tyczy się ~gościa~
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to ja grzesznik....lecz gdy będziesz przechodzić obo mnie nie splune przed tobą nie będe zaczepiał i wyzywał. Kiedy bedziesz przechodzić nie musisz sie mnie bać nie będe na cibie wrogo patrzył i nie zabiore ci telefonu. Jak spotkasz mnie na schodach nie bede rozpychal sie lokaciami. Nie uderze drugiego czlowieka tak bez przyczyny i tylko dla zabawy. Agresja nie jest moją miara człowieczenstwa. Tak jestem grzesznikiem ale jak bedziesz przechodzic usmiechne sie do ciebie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** a czy ktos z nich zajebał ci telefon ? pluł Ci pod nogi ? rozpychał sie łokciami ? na h** pier***isz takie rzeczy społeczna ku*** je***a... ! a co jak przechodzisz koło kogos co stoi w dresach i jest łysy to sie boisz ? bo watpie zeby ktos do ciebie zacza rechac jak nie bedzie miał powodu albo jak sam nie zaczniesz sie burzyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy w życiu nikt nie ukradł mi telefonu, nigdy w życiu nikt nie uderzył mnie bez powodu, nigdy w życiu nikt nie szturchną mnie łokciem, nigdy w życiu nikt nie patrzył na mnie wrogo jeżeli sama nie zawinęłam. Nic nie dzieje się bez przyczyny! ( Nie uśmiecham się do nieznajomych. Więc nie wiem "janusz" po co ty to robisz haha. Ciekawe?!) A co do wypełniania druczków w urzędach to nie dziwi mnie to że ktoś mógł mieć problem z ich wypełnieniem. Nie wszystko jest oczywiste i jasne a urzędnicy po to kończą studia i pracują żeby tłumaczyć a w razie konieczności sami te druczki wypełniać. Masz jakieś lęki i niewytłumaczone uprzedzenia, a to nie jest normalne... turbouczciwy "januszu" właśnie takich jak ty ludzi powinniśmy się obawiać, bo nie wiadomo co tam Ci po głowie chodzi tak naprawdę. I dlaczego uśmiechasz się do nieznajomych?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem do końca tego wszystkiego co tu sie pisze, ale wiem jedno ze ogólnie małolatów co stoją pob blokami, ten cały motłoch powinno się zagonić do pracy społecznych. Niech pier****one małolaty i ci co ich bronią malują krawęzniki i sprzątają lasy. Kiedy jeden z drugim zrozimieja że staniem pod blokiem nic w życiu nie osiągną.Pie**one pokolenie idiotów bez ambicji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojemu znajomemu zabrali telefon ludzie w sportowcyh ubraniach, sąsiad mój dostał w głowe butelką bo porosił o ciszę pod oknami a było po pólnocy i to też zrobili ludzie z paskami na spodniach. Jak zapytasz takiego młodego o proste rzeczy co to kazy Polak znać powinien kto to był Piłsudski czy Wałęsa kiedy wybuchła II wojna światowa czy kiedy były rozbiory, to tak jak tu ktoś juz pisał ' tylko uszy czerwone z tej pustejngłowy wystają". Wstyd mi za was za wszystkich co nie macie pojęcia o historii kulturze i poszanowaniu godności drugiego człowieka. ale przyjdzie czas i trafi kosa na kamień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do najbardziej wykształconego użytkownika tego forum.. Panie januszu..Ciekawi mnie to ile masz lat.. skad takie teorie o zyciu znasz .. i dlaczego oceniasz Tych dobrych Chlopaczków.. i skąd tyle wiesz.. tylko najpierw zastanow sie czy to co mówisz nie mija się z prawdą .. chyba na targu od 7 do 14 przesiadujesz i Świat plotek to dla ciebie chleb powszedni..jak stara przekupa na targowisku sie zachowujesz.. Nieznasz sie a sie wypowiadasz.. to jak człowiek jest ubrany nie znaczy ze odrazu jest bandytą.. Przypomnij sobie swoje błędy młodości a może i teraźniejsze jak ganiasz dzieciaki po piwnicach w konkretnym celu.. Człowieku zastanów sie naprawde czy takie napinanie przez internet ma jakis sens.. jak tak dobrze wiesz skąd oni są gdzie przesiadują to możesz im to powiedzieć w realu.. przecież taki odważny jesteś.. tak dobrze znasz zycie Ich nie osądzaj nie ty jestes od tego Oni na błędach będą sie uczyli jak każdy .. a ty poprostu jestes przewrażliwiony chyba masz jakis uraz do osoby w dresie bo .. w szkole miałeś jazdy na każdej przerwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co każdy kolejny małolat sie tu coś wypowiada to odrazu mysli że mądrzejszy.. czytałem wczesniejsze teksty i jasno z nich wynika ze nie ubranie zdobi człowieka, ale nie ma tu przesady i to ejst oczywista oczywistość że ci co chodzą po Łęcznej w dresach to inteligencją raczej nie grzesza. I nikt nie zaprzeczy ze oni nie mogą imponować rozumem więc imponuja sportowym ubraniem. Zaraz sie tu kolejny raz odezwa słowa zeby nie pisać głupot bo nie ubranie zdobi człowieka, wieć powtórze WYJŻYJCIE PRZEZ OKNO, JESLI KTOŚ MA MÓZG WIELKOŚCI ZIARENKA PIASKU TO WŁASNIE UBIERA SIĘ W DRES!!!!! a jeden z drugim małolatem będą sie wykłocać!! przecież takie uprzedzenia nie biorą się od tak sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjąłem ostatnio na budowe kilku takich blokowych chłopaczków.Powiem wam ze pozornie wychudzeni studenci owiele bardziej zapieprzali niż oni. Łyse chłopaczki nie radzili sobie praktycznie z niczym, brak myslenia i brak siły. Migali się od pracy jak tylko mogli. Zaden z nich pozytek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JANEK TY PAJACU!!!!!!!!!!GRUBO SIE MYLISZ OCENIAJAC TAK ŁĘCZYŃSKA MLODZIEZ!ZWRACAM UWAGE NA SWOJ WYGLAD,JESTEM ZAWSZE POMALOWANA ,UCZESANA,ITP.,ALE SKONCZYLAM STUDIA,MAM MGR I NA TYM NIE POPRZESTAJE.MAM DOBRA PRACE, A TY CHYBA ZAJE***CIE SIE NUDZISZ W DOMU SKORO SIEDZISZ CIAGLE W OKNIE I STRZELASZ Z D**Y O WSZYSTKIM POLICJI NA DOBRYCH CHŁOPAKÓW.ZASTANOW SIE CO TY PISZESZ I JAKIEGO deb***A Z SIEBIE ROBISZ!A OD DRESIARZY SIE ODCZEP,NIE KAZDY KTO NOSI DRES JEST OD RAZU CPUNEM ALBO PRZESTEPCA!JA TEZ CZASAMI NOSZE DRES I DLATEGO JESTEM TEPYM I ZLYM CZLOWIEKIEM?????OPAMIETAJ SIE CZLOWIEKU!!!!!!!I PRZESTAN WYPISYWAC NA TYM FORUM TAKIE BZDURY.MOI WSZYSCY KOLEDZY NOSZA DRESY ALE NIE SA ZLYMI LUDZMI.LEPIEJ PRZYCZEP SIE POLICJI,KTORA CHODZI PO ULICY I WYŻYWA SIE NA MALOTACH ZA SWOJE ŻYCIOWE PORAŻKI!A LIMIT DZIENNY MANDATOW ZAWSZE MUSI BYC SPEŁNIONY ALBO NAWET PRZEKROCZONY.MOWIE TU O PANU KOWALSKIM,KTORY W NAGRODE ZA SWE DOKONANIA JEZDZI NOWYM SAMOCHODEM MARKI KIA. POZDRO DLA CHLOPAKOW.3MAJCIE SIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt normalny oprócz kapturów (bo w pustą główkę zimno) nie zachowuje się jak bydło zaznacznie swojego terytorium śliną napisami i chamskimi tekstami. a ty asiulka chyba TWP skończyłaś po wypowiedzi sądząc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asiulka tak jak i tych trzech deb***i ma nasrane w głowie i zlasowany mózg!Czyżby też tak jak i oni była ćpunką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIES WAS JEBAL SPOLECZNIAKI je***E NAPINAJCIE SIE NAPINAJCIE ku*** DALEJ KAPUSIE...MIASTO ZŁA SŁAWA OWIANE HAHAHA ŁBY je***E...ELO CAŁY WAMPIRÓW ELO... POZDRÓWKI ku*** WARIATY CHŁOPAKI Z SAMSONOWICZA ELO...JEBAC POLICJE CAŁY CZAS TA SAMĄ DROGĄ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LAMUSUW TRZEBA GNAC SPRAWA ZAMKNIETA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRE CHŁOPAKI napisał:
LAMUSUW TRZEBA GNAC SPRAWA ZAMKNIETA
Przelecialeś już swoją matkę cwelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej odczepcie się od moich kolegów to dobre chłopaki, chodzą w dresach bo nie znaja sie na modzie. To ze czasem kogos pobija, a tak poza tym przeklinaja i jednym słowem to bydło no to co..przeciez to dobre chłopaki sa. Czasem mi pomagaja jak nie mam na piwo albo na cpanie to mi pozycza (oczywiscie cos musze w zamian zrobic) Wogóle to ja studia skonczyłam, nie pamietam jaki kierunek cos chyba struktury bibilotekoznastwa czy coś, ale nieważne fajnie było na imprezach w akademiku jak piałam. Ja tez czasem chodze w drsesie i wcale nie znaczy ze nie ejstm inteligentna i jeszcze sie czasem pomaluje tez, ale to tylko w niedziele jak ide do koscioła. A tak poza tym to ja krejzolka jestem. Razem z chłopakami pod blokiem sie nudzimy wiec odczepcie sie od nas..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asiulka ( bec zenzury) napisał:
ej odczepcie się od moich kolegów to dobre chłopaki, chodzą w dresach bo nie znaja sie na modzie. To ze czasem kogos pobija, a tak poza tym przeklinaja i jednym słowem to bydło no to co..przeciez to dobre chłopaki sa. Czasem mi pomagaja jak nie mam na piwo albo na cpanie to mi pozycza (oczywiscie cos musze w zamian zrobic) Wogóle to ja studia skonczyłam, nie pamietam jaki kierunek cos chyba struktury bibilotekoznastwa czy coś, ale nieważne fajnie było na imprezach w akademiku jak piałam. Ja tez czasem chodze w drsesie i wcale nie znaczy ze nie ejstm inteligentna i jeszcze sie czasem pomaluje tez, ale to tylko w niedziele jak ide do koscioła. A tak poza tym to ja krejzolka jestem. Razem z chłopakami pod blokiem sie nudzimy wiec odczepcie sie od nas..
Widzę żeś Ty asiulka to typ[owy worek na spermę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qq ty ku*** je***a czego pier***isz takie głupoty parówo je***a weź sie ku*** zastanów co piszesz imbecylu pier***ny przeleciec to ja moge ale Ciebie lamusie pier***ony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zip ty ************** **************** **************** *************** ******* ************** **************** **************** *************** ********************* **************** **************** *************** ********************* **************** **************** *************** ********************* **************** **************** *************** ******* ny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...