Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy socjalni pod lupą NIK. "Zarobki groszowe, duże obciążenie psychiczne"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 grudnia 2019 r. o 19:08 Powrót do artykułu
Szkoda, że nie wspomniano o mopr w Lublinie, tam jest podobnie. Ci którzy zajmują się wypłata 500+ zarabiają mniej niż powinni, ale główna dyr udaje że tego nie widzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z urzędów gmin i miast uciekają pracownicy. Za kilka lat nie będzie miał kto pracować, bo młodzi, którzy przychodzą i widzą ogrom pracy za 2800 brutto, szybko odchodzą. To samo będzie wśród pracowników socjalnych. Jak nie zmienia się gwałtownie warunki pracy i wynagrodzen...to te instytucje się zawalą. Uwaga burmistrz, wójt, prezydent- bądźcie mądrzy przed szkodą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech idą na socjal i to samo będą mieć co patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam pracują tylko potomkinie, SB-kow, UB-kow, milicjantów, ormowcow itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za tekst nie idą donpracy rodzą bo biorą 500+ , jakim prawem miezmrzycie wszystkich jedną miarą, ja pracuję20 mam dwoje dzieci które Ur za nim 500 dali zasiłku rodzinnego nie mam już bardzo dawno a 500 biorę płacę podatki wszyscy biorą na dzieci to czego ja mam nie brac , ale na pewno nie zrobię sobie więcej dzieci dla kasy jeszcze mnie nie posralo , po za tym będąc wgmibie załatwiając te 500 wyszłam w***@na bo byłam odsyłana z pokoju do pokoju w jednym siedziały gadały kawkę piły noga na nogę a było po 9 w drugim to samo w trzecim stwierdzily że zajęte a stojąc na korytarzu było słychać śmiechy i żarty , wyszłam bo nie wytrzymałam zresztą jak parę innych osób za mną bo też mieli dosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie podoba pracownikom socjalnym niech nie pracują i biorą zasiłki jak tak pięknie jest być bezrobotnym. Proponuję wsiąść się do pracy a nie siedzieć na telefonie i popijać kawę w biurze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik socjalny jest od tego jak coś tam od czegoś, żeby w takich przypadkach gdzie 500+ nie służy celowi zgłaszać do odpowiednich instytucji ,które będą wiedziały co taką wiedzą zrobić . Tyle że to takie pieprzenie Wojteczka Zakrzewskiego ,który idzie za słowem wybitnego księgowego importowanego z Anglii ,Wincenta Rostowskiego , który to powiedział " NA 500+ PINIĘDZY NIE MA ...... I WEDŁUG MOJEJ WIEDZY - NIE BĘDZIE!". Wy tam redakcyjni Merkel Jugen przestańcie uprawiać antypolską politykę skoro żrecie POLSKI CHLEB . Pewnie tych POgardzanych 500+ które bierzecie na swoje dziatki na szczytne cele też nie przekazujecie ? Ilu z was za takie pieniądze wykupiło sobie dodatkowy turnus w jakimś kurorcie zostawiając dzieci u babci ? Tyle że czemu Zakrzewski tak to ujął , to swojego czasu , przed odejściem na emeryturę wyjaśniał John Swinton
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktoś im broni brać 500+? Ja w Lublinie pracuje na 3 zmiany i mam 2200 netto w biurze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. "Zamiast pomagać wspiera się alkoholizm i patologię, dając zasiłki zamiast motywować do działania. Matki rodzą dzieci, nie idą do pracy, bo po co, skoro dostają rządowe 500+” – tak w ankietach piszą pracownicy socjalni." - a sami co robią ? odwracają głowy jak policjanci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprościć przepisy i procedury, zwolnić połowę a drugiej połowie dać podwyżki o 50%. Mamy dwie korzyści - 50% kasy zostaje w skarbie Państwa i mamy kupę nowych rąk do pracy na rynku;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie są kontrole ze Strażą Miejską ich samochodami i również jest stres więc dlaczego NIK nie przeprowadzi kontroli jak działa straż miejska co robi , jaki nacisk i wynagrodzenia są dla nich oraz dla bezpieczeństwa pracowników socjalnych zapewnia się ochronę. Wszystko idzie w górę tj opłaty ..itd. ale nie pensje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli urzędnik socjalny chwali życie podopiecznego który ma 500 plus i przelicza zasiłki na swoją pensję, to proponuję aby zachował dotychczasową swoją pensję i postarał się o 4 dzieci. Wówczas będzie miał raj na ziemi i stwierdzi że zarabia aż dwa razy tyle. Każdy normalny kraj ma dodatek na utrzymanie dziecka w Niemczech to około 800 zł na pierwsze dziecko., odpowiedni więcej na kolejne. Czy oni też tak przezywają ten zasiłek? czy uważają to jako naturalną sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach w mops w dziale na parterze też kontrola potrzebna ale nie tylko NIK ale i PIP oraz RIO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli wszyscy klienci są równi to podobnie jak niepełnosprawnym do dochodu doliczamy zasiłek pielęgnacyjny to rodzinom doliczamy połowę 500+ jako dochód . Fajny komentarz jednak pracownicy socjalni rzadko mają więcej niż dwoje dzieci bo znają obowiązki rodzicielskie nie idą na ilość zasiłków tylko na jakość życia . Ktoś kto nie zna pracy wydaje opinie ktoś kto mówi o nas darmozjady sam na nas psy wiesza za nieudane życie które polega na małych zasiłkach. Pamiętajcie Pracownik Socjalny dla wszystkich i klientów i pracowników rządy jak i Pana Prezydenta jest lekiem na całe zło tego świata. Państwo ma fachowców, a przecież nie musi im dać zarobić. Już kiedyś słyszałam praca pracownika socjalnego to służba ale czy wolontariat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posiadanie dzieci lub nie to kwestia wyboru...Jeśli ktoś utyskuje że ma 2, 3 czy 4 (czy ileś tam jeszcze) to mógł wcześniej się zastanowić nad tym czy chce mieć dzieci, czy go stać a nie teraz wyciągać ręce po kasę innych i jeszcze mówić, że tamto są darmozjady a Ci z socjala ich utrzymują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ludzie , 2617 to niezła kasa plus na dwoje dzieciaczkow 1000 , no i ameryka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy pracownicy socjalni.Dlaczego każdego kto pobiera kase z Mops-u, mierzycie jednakowo? Nie kazdy pobiera od "was" kase, bo mu sie tak podoba! Ja biore az 170 zl zasilku stalego z powodu niepełnosprawności bo mam chore kolana i ograniczone chodzenie. I niewiem jak bardzo bym sie starala to wiecej nie dostanę. Plus 2 razy 500+ i rodzinne na dwie corki. Mimo to szukam roboty bo niestety ale to sa małe pieniadze, nawet do fabryki na robola nie chca mnie przyjąć, bo nie ustane na nogach 8 godzin. U nas w miescie malo jest ofert dla kalekich osób. I tak dla porownania... Pijak bierze kase z mops-u w kwocie 700 zl jako zasiłek staly, bo to choroba na cale zycie, a osoba ktora ma kolana do wymiany to tylko tymczasowo i potem bedzie śmigać jak łania? Źle sami robicie porownania ludzi chorych. A odnosnie waszych płac... Rozumiem was, bo robote nie macie łatwą, należą sie podwyżki ale pracownikom, ktorzy pracują w terenie to ciezki kawał pracy, zwlaszcza wchodząc do patoli. Popieram pracowników w terenie i jestem z wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidowac pisowski katobolszewicki socjal i po problemie. To degeneruje i tak juz zdegnerowane i leniwe spoleczenstwo. Do tego njieuczciwe jest zabieranie np bezdzietnym zeby dac dzieciorobom, kto0rzy czesto w ogole nie pracuja. Socjalizm trzeba niszczyc a polskie spoleczenstwo ciagle tkwi w socjalizmie nawet starjki w czasach "komuny" bylky dlatego, ze chcieli miec wiecej socajlizmu w socjalizmie. co za durny narod ale inteligencji brak to tak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech się ze mną zamienią ja u prywaciarza zarabiam najmniej ile tylko ustawa przewiduje więc 2600 na rękę to szczyt marzeń!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik docjalny nie ustala prawa, on je wykonuje. Wysokosc zasiłków wyliczana jest na podstawie przepisów ustawy o pomocy spolecznej. Kolezanka ktora pracowala jakiś czas w pomocy spolecznej mowila ze sami pracownicy nie popieraja pomagania np alkoholikom ale ustawa kaze. To jakby miec pretensje do lekarzy, ze maja limity pacjentów. To wina systemu nie pracowników szeregowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...