Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studniówkowy polonez z rasistowskim akcentem. Nauczyciel: "Kasia przyprowadziła sobie Murzyna"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 stycznia 2018 r. o 21:08 Powrót do artykułu
Ciekawe co by powiedzieli "pedagodzy" gdyby opisywać  ich po cechach fizycznych. Sorka od fizyki ma wielkie dupsko, sorce od polskiego śmierdzi z ust, wuefista zajeżdża niepranymi majtkami, matematyczka ma paskudne zęby, dyrektorka jest owłosiona na klacie, a na głowie łysieje. I takie tam...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest obraźliwego w stwierdzeniu: "Kasia przyprowadziła sobie Murzyna "?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek Barczyński - autor tekstu - jest chyba głuchy, albo też tekst na Dzienniku Wschodnim jest klasycznym przykładem głuchego telefonu. Oprócz opisywania rzekomych faktów i cytowania domniemanych tekstów, które nie padły (bo padły inne), pomylił... szkoły, podał złe nazwiska. Gratulacje rzetelnej (dez)informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma do tego poprawność polityczna? Przecie to zwykłe chamstwo bylo. ----------------------------------------------------------------------------- Oczywiście, że to najzwyklejsze chamstwo, a awantura o "Murzyna" jest tylko próbą odwrócenia uwagi od  chamstwa. Przecież takim samym chamstwem byłoby, gdyby żartowali sobie z np. "Afroeuropejczyka".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kadra pedagogiczna" na miarę dobrej zmiany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś sprawdza wasze teksty przed opublikowaniem? ,,Ale dwójka nauczycieli zamiast dyplomatycznie wybrnąć z popełnionej gafy BRNĘŁO..." - polski trudna język, a to tylko jeden przykład. Poza tym to tekst informacyjny czy opiniotwórczy? Rolą wszelkiego rodzaju mediów masowego przekazu jest chyba informowanie, tymczasem tekst przepełniony jest słownictwem wartościującym i nie ma charakteru czysto opiniotwórczego. Dziennikarstwem tego nazwać nie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To słowo murzyn jest obraźliwe ??? łou !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slowo przeciwko slowu.....i na tym sie skonczy wielki rasizm w helmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie zadyma , wrzód nie został usunięty tyko trochę wyciśnięty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUJAJ SIĘ BAMBO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich nauczycieli to z dyscyplinarka wywalic i dac zakaz wykonywania zawodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojjj, ojjj ale sie afera narobila, juz nie mozna zartowac o murzynie - a gdzie tu wolnosc slowa??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkrótce poznamy klasę prezentowaną przez dyrekcję szkoły! Odważą się rozwiązać umowę o pracę z tymi "geniuszami", czy tez ulegną nowomodzie na segregowanie ludzi wg ich koloru skory, wyznania lub poglądów politycznych, a nie ´na podstawie tego, co sobą reprezentują jako obywatele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, że przy takich płacach wśród nauczycieli pojawia się taki element. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wedlug lini obecnie panujacej nam władzy powinna przyjsc z upowcem i nie byłoby problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma płaca nauczyciela z dobrym wychowaniem i tolerancją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolność słowa kończy się tam, gdzie sprawia się komuś przykrość lub wręcz obraża. Jeśli tego nie rozumiesz, to może jesteś uczniem tych żartujących nauczycielek Dla mnie to są chamówy i powinny wylecieć ze szkoły za rasistowskie zachowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha patrzcie z murzynem przyszła hahahaah ale żarty ale się uśmiałem eheheheh jak dwie czarne krople wody hoohhoho oooo moja wątroba musze poznać to towarzystwo bo dawno się tak nie uśmiałem. Może ja też zrobię żart przyjdę na lekcję i wywale panu "magistrowi" kosz na śmieci na głowę przy całej klasie to się też pośmiejemy ok ? bo to podobny poziom śmieszków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już świadczy o tym że ci nauczyciele nie powinni być nazywani pedagogami i powinni na zawsze pożegnać się z zawodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
hahahaha patrzcie z murzynem przyszła hahahaah ale żarty ale się uśmiałem eheheheh jak dwie czarne krople wody hoohhoho oooo moja wątroba musze poznać to towarzystwo bo dawno się tak nie uśmiałem. Może ja też zrobię żart przyjdę na lekcję i wywale panu "magistrowi" kosz na śmieci na głowę przy całej klasie to się też pośmiejemy ok ? bo to podobny poziom śmieszków
 A gdzie jest napisane że nauczyciele kpili sobie z chłopaka? Po prostu stwierdzili, że Kasia przyszła z murzynem. Jeśli nie znasz słowa murzyn, to skorzystaj z dowolnej encyklopedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...