Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Alkohol tego nie tłumaczy. Ten osobnik jest groźny dla innych. Czy zostanie przebadany przez psychiatrów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....kara "z górne półki" na pewno byłaby mile widziana dla takiego zwyrodnialca! Nie rozpoznaje tego gnojka po pysku, ale najprawdopodobniej jego osoba zostanie rozpoznana, a ludzie przyzwoici podzielą się tą wiedzą z miejscowym społeczeństwem. Przyglądając się ogólnej znieczulicy na cierpienia bezbronnych stworzeń utraciłem szacunek do gatunku ludzkiego! Taka kanalia nie powinna moc poruszać się o własnych silach, a co najwyżej na wózku inwalidzkim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego właścicielka nie odpowiada? Psy były pod jej opieką. Patole ohydne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobić dokladnie to samo a na koniec powiedzieć że przez alkohol,jak głupi i pić nie umie to niech mleko siorpie.życzę żeby cierpiał jak najbardziej choć pieskom to zdrowia nie wróci.mam nadzieję ze tą mędą zajmą sie już towarzysze należycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak było,może szczekały dzien w dzień i spać nie mógł.Lubie psy,ale niejednokrotnie miałem ochotę zatłuc za ujadanie.Właściciele kundli powinni mieć jakąś wyobraźnię bo nie każdy na ochotę wysłuchiwać szczekania przez cały dzień!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumaczenie tego gownojada porarza zakuta palo jak ci dekiel nie pracuje nie pij mam nadzieję że to cos dostanie z górnej polki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prace społeczne przy podcieraniu tyłków starszym osobom!!!to by go nauczyło pokory do życia, brak słów na takich zwyroli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pieca z nim. Co za bydle. Nie wyobrażam siebie jak można zrobić psu taka krzywdę. Na ciężkie prace do końca życia. Ty bestio, ty gnido. Zgnij w pierdlu!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praktykowane w Średniowieczu trwałe znakowanie takich typów w widocznym miejscu nie było wcale głupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smiec sie nadaje jedynie na utylizacje starych wykastrowac zeby wiecej zadnego debila nie splodzili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pociać żyletkami całe ciało, ciągnąć pasy z chama na rynku miejskim i pozostawic na tydzień! Gdyby jeszcze dychał po tym czasie publicznie końmi rozerwać!!! Gówno nie istota ludzka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol, tak??? Mam nadzieję, ze sąd się spisze i to coś będzie przez pięć lat piło tylko herbatkę na wodzie z więziennego sedesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie ten głupi łeb potnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogie panie i panowie a co jeżeli ten młody człowiek poprostu się bronił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam osobiście chłopaka i złego słowa nie mogę powiedzieć ,także spokojnie wszystko się wyjaśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogie panie i panowie a co jeżeli ten młody człowiek poprostu się bronił.
 Taak, mała kudłata suczka zbyt wolno uciekała. Musiał jej złamać łapkę i zedrzeć z niej skórę. Tak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam osobiście chłopaka i złego słowa nie mogę powiedzieć ,także spokojnie wszystko się wyjaśni.
 Nie mozesz powiedziec bo ci język wytnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dać ku....e do dobrej celi.tam go nauczą miłości nie tylko do zwierząt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do Lublina cwaniaczku. Zobaczymy jak będziesz śpiewał przy moim Cane Corso....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę a zawsze i dzień dobry i do widzenia powiedział a tu takie coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...