Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W spirali zabójczych długów: Przez kredyt stracili dom

Utworzony przez plow, 7 listopada 2009 r. o 16:59 Powrót do artykułu
Głupia polityka . Skrzywdziliście tylko tą rodzinę. A i tak państwo musi zapewnić im opiekę. Dzieci rodzice muszą nakarmić , wszelkimi dostępnymi srodkami. Ale jeżeli dojdzie do tragedii będzie o czym pisać --- tylko kto będzie za taki stan odpowiadał. Nasi ustawodawcy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEKAO im się wydaję że ciągle są lata 60.Tam się nic nie zmiełniło.Tępe stare baby przy okienkach.Odradzam zdecydowanie tą placówkę.Nie szanują nikogo.Są inne banki też kradną ale nie w ten sposób.Pekao to najgorszy syf i wrzód w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby się udał z tą inwestycją to podzieliłby się Pan ze wszystkimi? Wątpię, jak trwoga to do Boga. Trza było dymać na starym zetorze i inwestować w dzieci, one by wiedziały jak unowocześnić gospodarkę GRATIS z pieniędzy unijnych. A tak, mieszkaj w garażu. 2ha pola starczą spokojnie na utrzymanie rodziny nie ma co płakać, trzeba zakasać rękawy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnim "Wprost" zaprezentowano roczne zarobki prezesow banków. Jan Krzysztof Bielecki prezes PEKAO SA, były premier i wielki solidarnościowiec zarobił w ubiegłym roku ponad 4,5 mln zł. Między innymi z krawicy takich rodzin, jak opisana w artykule ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro likwiduję swoje konto w PeKaO s.a..... Zrobcie to samo,nie pozwólmy się terroryzować bezdusznym i pazernym.W moim kraju,do tej pory słowo człowiek brzmiało dumnie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kleks napisał:
W ostatnim "Wprost" zaprezentowano roczne zarobki prezesow banków. Jan Krzysztof Bielecki prezes PEKAO SA, były premier i wielki solidarnościowiec zarobił w ubiegłym roku ponad 4,5 mln zł. Między innymi z krawicy takich rodzin, jak opisana w artykule ....
A ILE ZAROBIŁ JÓZEF WANCER Z BPH ????-6.5 MLN. ale jest fajnie,jesteśmy w Unii i nie trzeba się tłumaczyć na granicy ile się wywozi ,oczywiście jak się jest Józefem W. czy Krzysztofem B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem oburzenia forumowiczow faktem prawidlowej postawy banku chcacego i majacego obowiazek odzyskania pieniedzy swoich udzialowcow. Przeciez kazdy nasz grosz zlozony w depozycie bankowym (na koncie) stanowi wlasnie o mozliwosc kredytowania inwestycji osob chcacych zaciagac owe kredyty. Nie widze zadnej uzasadnionej potrzeby dawania moich pieniedzy osobom, ktore w wypadku powodzenia swojej inwestycji na pewno nie dzililyby sie zyskami ze mna.Kredytobiorca ponosi ryzyko zwiazane ze swoja decyzja o zadluzeniu sie. Z pewnoscia ci ludzie przezywaja dramat niepowodzenia na wlasnej drodze do kapitalizmu, ale jest to ich dramat spowodowany decyzja podjeta przez, mam nadzieje, odpowiedzialnych ludzi. Ci zas, ktorzy tak krytycznie rozwodza sie nad postawa wierzyciela, powinni oglsic zbiorke i zlozyc sie na splate zaciagnietego kredytu. Ze jakis polityk PiS zabiera w tej sprawie glos wcale sie nie dziwie. Kreatura musi zaistniec i pokazac swoje zaangazowanie w sprawy spoleczne. Zastanawiam sie tylko, jak zachowalby sie ow "geniusz" gdyby byl dyrektorem banku. Dziennikarze zas sa od macenia w glowach biednym i niezaradnym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek W. napisał:
Nie rozumiem oburzenia forumowiczow faktem prawidlowej postawy banku chcacego i majacego obowiazek odzyskania pieniedzy swoich udzialowcow. Przeciez kazdy nasz grosz zlozony w depozycie bankowym (na koncie) stanowi wlasnie o mozliwosc kredytowania inwestycji osob chcacych zaciagac owe kredyty. Nie widze zadnej uzasadnionej potrzeby dawania moich pieniedzy osobom, ktore w wypadku powodzenia swojej inwestycji na pewno nie dzililyby sie zyskami ze mna.Kredytobiorca ponosi ryzyko zwiazane ze swoja decyzja o zadluzeniu sie. Z pewnoscia ci ludzie przezywaja dramat niepowodzenia na wlasnej drodze do kapitalizmu, ale jest to ich dramat spowodowany decyzja podjeta przez, mam nadzieje, odpowiedzialnych ludzi. Ci zas, ktorzy tak krytycznie rozwodza sie nad postawa wierzyciela, powinni oglsic zbiorke i zlozyc sie na splate zaciagnietego kredytu. Ze jakis polityk PiS zabiera w tej sprawie glos wcale sie nie dziwie. Kreatura musi zaistniec i pokazac swoje zaangazowanie w sprawy spoleczne. Zastanawiam sie tylko, jak zachowalby sie ow "geniusz" gdyby byl dyrektorem banku. Dziennikarze zas sa od macenia w glowach biednym i niezaradnym ludziom.
A ja nie rozumiem ciebie, pazernosci i bezdusznosci bankow. Ktore zarabiaja na krzywdzie ludzkiej. Przeciez ta rodzina oddala juz im z nawiązką. Ja tez uciekam z kontem z tego specbanku. Zresztą tobie tez do czlowieczenstwa sporo brakuje jezeli tak pojmujesz sprawe. Za pare groszy bys zniszczyl, zabil. Zapewne jestes pracownikiem tego pozal sie...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ray napisał:
A ja nie rozumiem ciebie, pazernosci i bezdusznosci bankow. Ktore zarabiaja na krzywdzie ludzkiej. Przeciez ta rodzina oddala juz im z nawiązką. Ja tez uciekam z kontem z tego specbanku. Zresztą tobie tez do czlowieczenstwa sporo brakuje jezeli tak pojmujesz sprawe. Za pare groszy bys zniszczyl, zabil. Zapewne jestes pracownikiem tego pozal sie...............
Popieram Twoje zdanie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo ciekawy jaka będzie wypowiedż przedstawiciela tego "sławnego"banku.Ten wyczyn napewno nie przysporzy im klientów.Każdą firmę,instytucję tworzą ludzie dla innych,a na końcu dla siebie.Myślę,że w tym wypadku zawinił "końkretny" urzędas,a nie cały bank z jego zagmatwanymi przepisami.Jestem klientem tego banku i czekam cierpliwie do 10 grudnia.Po tym reportażu zdecyduję czy dalej mam nim być.Pozdrawiam rodzinę poszkodowaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie udało się wyciągnąć w rozmowie, od pracownika tegoż banku, że ich zadaniem jest nakłonić klienta do wzięcia pożyczki, i to jak największej, a potem, w trakcie spłacania, zmienić zasady i dać do wyboru: albo przyjmujesz i realizujesz to co teraz ci proponujemy, albo natychmiast oddajesz całą kwotę. Oczywiście, to nowe jest skrajnie niekorzystne dla klienta! Taka jest polityka tego banku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy,że mają metody czysto gangsterskie.Więc taki bank należy "promować". Trzeba utworzyć komisję śledczą-sejmową.Najpierw zapewne zostało stworzone prawo (działania lobbystów-czyt.łapówkarzy),a teraz zgodnie lub nie do końca zgodnie z prawem zdiera się skórę z naiwnych klientów. Przypomnę dwa przysłowia:"Bierzta sprawy w swoje ręce",,"Róbta co chceta".No i teraz mamy to co nie chcielim.Natomiast inni mają to co chcieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...